reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Costa głowa do góry. Przecież tak nie może być w nieskończoność. Najlepiej to się czymś zajmij... Zauważyłam, że im mniej czasu na myślenie tym lepiej. Keep your head up and even if the road is hard never give up;-)
 
reklama
Australijka dzieki. Weekendy sa najgorsze....

Patu$ka u mnie tez dopiero w polowoie miesiaca bo jakos w swieta.... ehhh testowac dopiero bede za rowniutki miesiac


U nas dzis jest dzien matki wiec wszystkim mama sto lat i pociechy z dzieci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
costa dokładnie,czasem wystarczy mniej myśleć i od razu lepiej :tak: Ale wiem też,że łatwo mówić.
Ja mam dzisiaj dzień lenia..Zaraz spróbuję namówić P.na zamówienie pizzy :-D.No i muszę kuchnię ogarnąć,bo bajzel tam niesamowity...:dry:
 
Dziewczyny jak u was niedziela! my po obiadku kocur spi,ja mam @ i czuje sie fatalnie. Chbya po tym CLO reaguje gorzej niz zwykle... Dzisiejsza noc bedzie nie ciekawa.

Snieg poopadal i tak jakos zimno jest:baffled:
 
Jezusie Karotko....ale zes mi smaka na pizze zrobila.... normalnie niewybacze :-D jutro wracam na uczelnie musze dwa raporty napisac....pisalabym w domu ale laptop w naprawie...

Patuska ja chetnie troche @ od ciebie wezme bo od rana nic... nawet plamien.
Dzieki bogu zamowilam testy owu to bede sprawdzac czy owu mam :-D

U nas nawet slonce swieci...
 
Czesc dziewczynki:-)
Anusia gratulacje. U mnie w 1 ciazy blam na usg w 7 tyg i juz wtedy serducho pieknie bilo.
Costa a moze poszukaj jakiegos polskiego gina w Twojej okolicy. Ja chodzilam do GP. Ale tez do polki i ona normalnie usg miala w gabinecie. No koszt oczywiscie byl za wizyte +usg okolo 100 euro no ale coz zrobic.
U mnie dzisiaj 18 dzien cyklu. Testowanie za okolo 10 dni i juz sie nie moge doczekac. Owulacja byla w 14 dniu a od wczoraj nie jakos jajniki bola, kluja jakos tak.
Milej niedzieli:-)
 
U nas mglisto - jak w listopadzie, paskudnie :baffled:.

Miałam dzisiaj iść na małą imprezkę - taki tam Dzień Kobiet, ale nie widzieć czemu, wszyscy uzgodnili, że ja będę kierowcą. No i się obraziłam. Owszem przywiozę, ale nie zawiozę spowrotem, niech sobie robią co chcą :wściekła/y: No i będę siedzieć w domu. Ale mamy tu z Ł butelkę martini, kolację jakąś się zrobi i fajnie będzie :cool2:
 
Patanka w okolicy nie ma... najblizej w galway a potem Dublin. Ja gima nie potrzebuje dopiero co bylam. I wiem ze bede znowu szla za tydzien po wyniki tylko na list czekam wiec pewnie z dwa tyg. Pozatym ja polskim lekarza na obczyznie nie ufam. Moja mama chodzila dlugo z bratem kasy wydala na leki I wizyty a sie okazalo ze wystarczyl lek od gp singularir i wyciecie gabek nosa I mlody zadnych problemow nie mial a polscy zamiast go do specjalisty to go faszerowali sterydami za polowe wyplaty ojca... ja raz bylam u polskiego gina jako nastolatka i po wrazeniach i pogadankach i niepotrzebnnych lekach wiecej nie wroce.
 
reklama
No ja akurat nie spotkałam się ze złym albo nieprofesjonalnym zachowaniem ginów polskich za granicą,ale...to dlatego,że u żadnego nigdy nie byłam,chodzę do Niemca. Z tym,że faktycznie wiele złego słyszałam o polskich lekarzach za granicą...:no: Czasem ktoś nie ma wyjścia,bo po prostu nie zna języka.Ale ja zawsze namawiam,jeśli ktoś się dogada nawet na zasadzie "Kali jeść zupa",to i tak sukces i można spokojnie do lekarza iść.;-)
 
Do góry