reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Moniqaa - teraz trochę Was nadrobiłam i przeczytałam, że ucho Cie bolało. Ja dziś w nocy się obudziłam ze strasznym bólem ucha, że w ogóle na prawym boku leżeć nie mogłam :/ Teraz sobie o tym przypomniałam, bo się dotknęłam za ucho i trochę boli :/
 
reklama
Dziewczyny robiłam rano test ciążowy i pokazała mi się słaba druga kreska:-D.Nawet Pan Mąż ją widział. Hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D
 
Needdiiiii wowwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale passa:-D:-D

GRATULUJE
 
Ostatnia edycja:
Needi i Tiluchna super!!!!!!!! Gratulacje:-)
Odrazu rano wlaczylam kompa zeby xobaczyc test poranny Tiluchny a tu jeszcze Needi super. Ciesze sie bardzo mam nadzieje ze bedzie nas wiecej na wiosne:-)
Milej sobotki:-)
 
Moniquaa - ja zaczynalam robic testy od pierwszych dni plodnych:tak: czyli jak juz sluz sie zmienil

Ailatan - wczoraj byl moj 9dpo;-)

ahh.. jak tak czytam co was spotkalo to czuje sie szczesciara ze donosilam 2 maluchy :tak:
i modle sie aby to trzecie zaczepilo sie tam do 9 miesiaca:zawstydzona/y:

Costa - ja wykastrowalam mojego jak mial bodajze 5 miesiecy?:dry: musze zobaczyc w papiery
ale on nigdy nie nasikal nigdzie jak na kuwete a pozniej odkad nauczyl sie wychodzic na dwor to zawsze wyskakuje na siku:-D ma roczek
 
Kurde, Needi, ale zajebiście! :) Normalnie, sama się do siebie śmieje :D :D:-)

Ja dziś spać nie mogłam w ogóle :/ Budziłam się co chwile, nie wiem czemu, a dziś 20dc i miałam o 5:30 - 36,8.
 
 Dziewczyny jesteście super.:-) Mamy tu wiele wsparcia. Ale na razie nie dziękuję, bo wiecie... To będzie nasze pierwsze i mąż mi zwariował, bo nakupił mi makaronu i kurczaka i to mam jeść i on sobie jeszcze poczyta co mi wolno.:-). Modlę się, żeby zdrowo się w brzusiu rozwijał i został z nami. Powiedzcie mi kiedy mogę iść do ginekologa? Ostatni @ miałam 19 lutego, to tak licząc to ma już miesiąc (choć według mnie 2 tygodnie).

A co do kota, to mam dwa (no właśnie co teraz z nimi począć?) i oba wykastrowane, jeden dość późno bo po 1,5 roku, ale przynajmniej zdążył no wiecie co :-). I nie znaczą terenu. 
 
reklama
Do góry