reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
No coz tzeba bedzie kastrowac....ale i tak dopiero po swietach....
Dzieki dziewczyny :-)


Moglaby mi ktoras doswiadczona bardziej odemnie zucic okiem na wykres? Tempke z dzis ignoruje bo spalam do 10 :sorry:

Costa hmmm dziwna ta twoja temperaturka - nie ma temp podstawowej..
spadek jest ale pozniej jest wzrost do tej samej temp. owulacja jest wtedy kiedy 3 temperatury sa wyzsze niz ostatnie szesc
i sluz mi nie pasuje:dry:
a ty jak sie czujesz? pobolewa cie cos?
 
Patuska zawsze mialam 29 ale teraz po tabletkach I zapaleniu to nie wiem

Tiluchna to myslisz ze owu jeszcze moze byc? No wlasnie nie boli nic.... :-(

Anna piekny wykres
 
Costa - czego mialas zapalenie?
ja w zeszle lato mialam zapalenie wod i pecherza i bralam 2 rozne antybiotyki i mialam cykl 70 dni:baffled:
antybiotyki baaaardzo wplywaja na cykl
hmm

owu jeszcze moze przyjsc
zastanawia mnie temperatura
masz ja dosyc wysoka jak na poczatek cyklu
 
Kurde dziewczyny jakie wy macie wysokie te temperatury, zazdroszczę Wam! Ja dziś mam 20dc i o 5:30 miałam 36,8. Dziś mam najwyższą temperaturę w tym cyklu. 13 dnia miałam spadek do nawet 36,1, a potem rosło i tak 36,6 potem 36,7 i dziś 36,8 ale nie miałam powyżej 37! :/ Chociaż jakbym brała pod uwagę temperaturę z godz. 8:00 to wtedy mam ok 37 najczęściej. Ale nie chce sobie zawracać głowy i mieszać i mierzę zawsze ok 6:00 i tylko tą biorę pod uwagę ;)
 
reklama
Tiluchna zapalenie jajnikow i macicy. W lutym bylam w szputalu a 15 przestalam brac antybiotyki.
Ja kilka antybiotykow juz bralam i nie zmienialy mi cyklu.
No ale moze teraz poprostu wraca do normalnosci i bedzie dluzej
 
Do góry