reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

agawa plan bardzo konkretny!

costa może to cykl bezowulacyjny? ale nie przekreślaj jeszcze niczego, może owu przyjdzie później? jak miałaś w poprzednim cyklu? ja miałam dopiero w 21 dc, teraz może być inaczej bo cykle nadal mi się regulują i mam nadzieję, że ten cykl będzie krótszy.

tili do odważnych świat należy!!!!! no i ten szalony czyn opłacał się bo jest bladzioooooch, jeeeeeest, a teraz z dnia na dzień będzie ciemniejszy i ciemniejszy!!!

a co mąż na to? widział bladziocha?
 
reklama
Karola tyle ze u.mnie nawet cienia drugiej kreski nie ma :-(

Agawwa super plan

gdybym miala swoje testy owu to bym ci pokazala:angry::-D
nic , nic , nic , nic, kreska ale nie rownie mocna, kreska mocna, kreska ciemniejsza, nic
tak to mniej wiecej bylo:-)


a w ogole zabrzmi to glupio ale bardziej sie boje tego jutrzejszego testu teraz niz jeszcze 3h temu:baffled:
 
Dziękuje Kochane moje. Ja jestem zadaniowcem i ńie umiem tak siedzieć i nic nie robic. Więc do dzieła. A ze wiosna idzie, to i energii do działania wiecej będzie.
 
Karola nie wiem jestem pewna bo pierwszy raz mieze tempke i robie testy... ale mialam tak kolo 15-16dnia cyklu. Ale moze sie przesunie...

Tiluchna u mnie nic od 5dni... ale sluz tez nie taki wiec moze Pozniej bedzie. Zrobie jeszcze testa wieczorem
 
u mnie zawsze sa pozytywne na koniec dni plodnych Costa
ale ja wiem jak u mnie ze sluzem
u Ciebie nie wiem:-(

Karola- czekam do jutra;-) choc wiem ze najchetniej wolalby ten test ze slowem - Pregnant
bo nie musialby nic szukac albo dopatrywac sie albo kombinowac :-D
 
Tiluchna ja mam kremowy w dotyku suchy...tz wogole sie nie kleji nie mam uczucia ze jest mokry schnie momentalnie.
Moze po tym zapaleniu sie poprzestawialo

A moze kup sobie taki test? Jak kreseczka bedzie juz widoczna
 
zobacze jutro, jak kreseczka bedzie widoczna na 'meskie' oko to pokaze
a jak nie to poczekam do 14dpo i zrobie ten clearblue;-)
tylko z takim to tylko wieczorem
jak zrobilam z Piotrula to zanim maz wrocil z pracy to digital juz wygasl:baffled: po prostu zrobil tik i juz
jak w termometrze:-D


a co do sluzu - poczekaj na wodnisty - szklisty, albo rozciagliwe bialko jajka
badasz szyjke?
czasem tam mozna znalezc wiecej niz na matkach;-)
 
Tiluchna badac nie badam ale za sluzem grzebie gleboko bo na majtkach zadko co jest...wiec szukam glebiej :-D
Ja robilam clearblue i mi nie wygasl odrazu... dopiero po dwoch dniach... ale moze teraz sa inne bo to bylo rok temu
 
reklama
Aaaaa :-D

Mama dzwonila i wysyla ojca do nas w czwartek zeby mnie mojego chlopa i kota na swieta do domu przywiozl... 200km w jedna strone :-D ciesze sie ale nie bede mogla testow owu robic bo rodzice nie wiedza o starankach.... ale coz nie widzialam rodzicow od wakacjii...ciesze sie
 
Do góry