reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Patuska - donosilam 2 ciaze i cieszylam sie z kazdego dnia!
nie ma co myslec ze cos zlego sie wydarzy bo tego nikt nie przewidzi
trzeba czerpac radosc z kazdej godziny;-)

a co do Twojej wizyty!:szok: wow! 3 pecherzyki!! ja zycze dwoch kreseczek! a ile bedzie '' x2'' to zycie pokaze:-D:-D


Costa!! a czemu nie ma szans!!?? patrzylas na moje wykresy wczesniejsze?
mialam owu w 32 dniu cyklu:-D wszystko sie moze jeszcze zdarzyc
 
reklama
Patrzylam... a nie wiem jakos sie tak zalamuje statnio..... testy owu nie wychodza... te tempki tez takie doopne....sluz kremowy...ehhh

Patuska kurde... no to czekamy na twoje potrujne szczescie :-D
 
costa uszy do góry, u mnie też testy owu nadal negatywne, choć II kreska już ciemniejsza niż kilka dni temu, ja odpuszczam ten cykl bo jeśli mam wybór to wolę rodzić w styczniu, tempkę mierzę bo chcę wiedzieć w którym dc mam owu.

tili już gratulowałam na naszym rodzimym wątku ale jeszcze raz napiszę- oh yeaaaaaaahhhhh!!!!!
 
Tiluchna! Kochana! Trzymalam za Ciebie mocno kciuki, teraz tez trzymam dalej, aby wszystko było dobrze. Cudownie, aż mam wilgotno oczy.

Patuska, to trzymam kciuki, żeby chociaż jeden pecherzyk nie pękł, albo sie wchlonal, albo ... Sama nie wiem co:)) ale szansa, ze sie uda jest dużo większa teraz. &&&&&&

a ja juz powoli doszłam do siebie, ustalilam plan działania. Więc tak
1. Robię ponownie wszystkie badania hormonalne w 3, 12 i 21 dc. Wypisalam sobie z netu, poszłam do gina do Luxmedu, żeby mi wypisał skierowanie,żeby było na abonament i większość mam za darmo. Mam zrobić LH, ASH, żelazo, estrogen, progesteron, testosteron, tarczycowe, rozyczke, toxoplazmozy, cytomegalie., wskaźnik płodności AMH - to drogie bo 200zl, ale zrobię.

2. Badanie droznosci jajowodow 8-12 dc, boje sie jak h..... No ale zrobię.

3. Monitorowanie owulacji

4. Jak nie wyjdzie, to w kolejnym cyklu CLO.

5. Jak nie wyjdzie to inseminacja.

Plan ambitny, ale muszę jakiś mieć, żeby nie zwariować. I wierze ze sie uda, nawet szybciej:))

a za Was wszystkie trzymam kciuki, żebyście nie musiały tego wszystkiego robic.:baffled:
 
Agaawa - bardzo rozsadnie do tego podeszlas:tak:
zobaczysz w polowie planu... juz nie bedziesz musiala planu dokanczac
 
Tiluchna
jaka radość!!!!!!!! Dawaj koniecznie znać z samego ranca!!! ;)
Patuska &&&&&&&&&&&&&&za Twoje pecherzyki ;)
Oj coś czuje, ze u niektórych staranka były owocne ;)
 
agawa mam nadzieje ze po 3 punkcie juz nie bedziesz musiala nic obic.

Dziewczyny przestancie z ty potrojnym szczesciem bo zeschizuje,a miaal w tym cyklu wrzucic na luz:szok::-D
Wiecie sznasa jest ale podobno tylko 5-10 % na ciaze mnoga. No iz e jak jeden pierwszy peka to blokuje reszte. No nie wiem musze czekac do czwartku. Jajnik mnie pobolewa moze dzis bedzie owu ale ten wykres mi sie nie podoba. Jutro mus byc spadek nie ma innej opcji.
 
reklama
tiluchna, gratulacje !!!! :-):-):-) no i coś się ruszyło w końcu u nas :-) szybciutko Ci wyszło :)

dziekuje:*

tescik? ha! tez jestem w szoku:dry: szczerze to robiac ten test spodziewalam sie pustego pola kompletnie:sorry2:
no bo kto o zdrowych zmyslach robi test 9dpo i to jeszcze popoludniu:zawstydzona/y:
 
Do góry