reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Marce-la i Costa - a Wy macie już dzieci czy nie? Ja pamiętam jak już poszłam na ten zabieg na salę i jeszcze krótka rozmowa z anestezjologiem, pytania typu czy chorowałam na wymienione przez niego choroby, czy palę itp, a ja nigdy nie paliłam, piję alkohol tylko okazjonalnie, ale też raczej w małych ilościach. Nigdy na nic nie chorowałam oprócz ospy czy świnki, anginy czy zwykłego przeziębienia. Można powiedzieć, że jestem zdrowa, a tu taka przykra niespodzianka spotkała akurat mnie :(
Też mi się wydaje, że wizyty u psychiatry czy psychologa są płatne. Jak wtedy byłam w szpitalu i czekałam na zabieg to przyszła do mnie Pani Psycholożka, ale ja wtedy powiedziałam, że nie chce z nią rozmawiać i dobrze zrobiłam, bo jakbym zaczęła ryczeć to nie wiem czy bym przestała do zabiegu :/ Teraz może trochę żałuję... :(:-(
 
reklama
To była moja pierwsza ciąża :( i niestety koniec okazał się szybki i smutny :(
Ze zdrowiem tez nie miałam nigdy większych problemów - niestety w 6 tc byłam bardzo przeziębiona - może to też miało jakiś wpływ...
Ja w szpitalu byłam trzy dni - najpierw próbowali lekami - dwie dawki nie pomogły i musiało skończyć się zabiegiem. Później przez dwa mies macica nie mogła się oczyścić do końca - znowu jakies leki - masakra.. wolałabym o tym zapomnieć. Pewnie gdyby zdrowotnie wszystko szybciej doszlo do normy, to psychicznie tez byłoby mi łatwiej, a tak ciągnęło się to w nieskończoność.
No ale już 3 normalne cykle za mną (mam nadzieję, że normalne :)) - może wszystko wróci do normy.
Z tego co widzę to poroniłam tydz po Tobie i chyba nawet w tym samym wieku jesteśmy :)
 
Ailatan ja nie mam dzieci. Mialam dwie ciaze biochemiczne. Jedna 5 tydzien druga 4tydzien. Tak tonjest jak sie testuje przed terminem @. Nastepnym razem poczekam ze dwa dni....
 
dziewczyny.. chyba mi sie udalo:zawstydzona/y::-D zrobilam test i mam 2 kreski
bardzo slabiutka ale robilam z popoludniowego moczu w 9dpo:sorry2:
 
Needi dziekuje dziekuje:tak:
normalnie nie moge sie na niczym skupic i przekladam rzeczy z miejsca na miejsce:zawstydzona/y:
 
tiluchna Kochana cieszymy sie razem z Toba,tylko prosze cie nei nakrecaj sie az tak mocno,wiem to trudne ale jeszcze wszystko moze sie wydarzyc. Ale mam nadzieje ze rozpakujesz sie na Swieta!

Ja dzis bylam na monitoringu. moj drugi cykl z CLO przy pierwszej stymulacji byl jeden pecherzyk 20 mm a w tym cyklu sa 3 wyobrazacie sobie jakby zaplodnily trzy? Trojaczki jak bum cyk cyk! Ale tak na powaznei jestem przerazona. W czwartek mam koniecznie przyjsc i podejrzec czy pekly czy co sie z nimi stalo. Jest szansa potrojna na ciaze ale i jest tez szansa na mnoga. Kurde blizniaki przezylabym ale trojaczki??? :szok: :szok::szok: No i jeszcz ejeden aspekt ze trojaczki rzadko sie trafiaja a jak sa to ciezko donosic. Lekarz nie zyczyl mi trojaczkow tylko jednego a zdrowego.
 
reklama
Tiluchna gratulacje!!! Daj znac rano

Kurde az sie poryczalam z twojego szczescia:sorry: u mnie to juz raczej nie ma szans
 
Do góry