reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
U mnie 16 dzien cyklu testy owu negatywne tempka robi sobie jajca.... no coz....

Delewarre poki nie ma @ sie nie zalamuj
 
Delewarre - widze, ze tez spac nie mozesz hehe
temp mierzona o 4.30:-D ja dzisiaj o 4;-)
stres nerwy podekscytowanie?:tak:
podbrzusze moze bolec na @ ale @ wcale nie musi nadejsc;-)

Costa - spokojnie, ja owu mialam i 17 i w 22 dniu a czasem i w 32:sorry2:

co do wieku
pierwsze dziecko 25 lat, 2 dziecko 27 lat teraz mam 30 i po pierwsze nie chce za duzej roznicy
a po drugie moj maz ma juz prawie 40;-) a kiedys powiedzielismy sobie ze po 40 juz niet;-)

zycze milego dnia! ja uciekam do pracy:baffled::-D
 
Cześć dziewczyny ;)
Wczoraj nie miałam kiedy do Was zajrzeć, jakoś w pracy zapomniałam, a wieczorem wpadła do mnie koleżanka ;) Wypiłam z nią jedno piwko, myślicie, że źle zrobiłam? Moja gin mi powiedziała, ze w początkach ciąży to nie szkodzi (chociaż nam się i tak pewnie nie udało w tym cyklu znowu :/), ale że szkodzą tabletki np ibuprom, wtedy jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży to miałam migreny i brałam po 3 ibupromy i teraz sobie pluje w twarz, bo to też mogło być przyczyną wady zarodka :/

Dziś 19 dc miałam o 6:00-36,7C.
Wczoraj pokłóciłam się z moim J i to przez telefon, bo jest w Łodzi :( Masakra, spać nie mogłam!

Costa - nie martw się, my też ślubu nie mamy ;) Coś tam planujemy, może przyszły rok, ale i tak wesela nie chcemy, i najlepiej tylko cywilny, bo z Kościelnym za dużo zachodu :D

Ok, lecę do pracy, już stamtąd tu zajrzę do Was :)
 
My też ślubu nie chcieliśmy, ale w zeszłym roku coś nas tchnęło i w sumie bez większego zastanowienia stanęliśmy na ślubnym kobiercu :-) I tak po 10 latach bycia razem jesteśmy małżeństwem :tak: Niektórzy do dziś w to nie wieżą :-D
Tak więc wszystko może się nagle zmienić:sorry2:


A mnie od rana strasznie bolki ucho :crazy: nie chcę już brać tabletek, bo znów ze starania nici... no nic na razie czekam na rozwój sytuacji - może samo przejdzie...
 
Cześć Dziewczyny!
PIĄTEK!!!! na szczęście :)

delewarre trzymam &&&&&&&&&&&&, żeby ta franca @ nie przyszła - cierpliwości :)
ailatan1987 przecież nie wiedzialas wtedy o ciąży... nie ma co się zadręczać. Przecież tak naprawdę przyczyn poronienia mogło być zarówno mnóstwo, jak i bardzo malo. U mnie lekarz powiedzial, że tak po prostu się zdarza - i jest to bardzo częste, natura sama eliminuje wadliwe zarodki - brzmi brutalnie ale niestety... Ja wszystkie badania miałam dobre, nie palę, jak dowiedzialam sie o ciąży (w 4 tyg) to chuchalam i dmuchałam na siebie, a i tak sie nie udało... zobacz, że są dziewczyny, które zupełnie nie dbają o ciążę i rodzą zdrowe dzieci, więc to, że brałaś leki przeciwbólowe wcale nie musiało być przyczyną Twojego poronienia. Głowa do góry :happy: no i &&&&&&&&&&&, żeby jednak w tym cyklu sie udalo :)

Ja mam jakąś dziwną sytuację - może któraś z Was tak miała... we wtorek skończyła się @ (trwała krótko 4 dni, a zwykle mam ok 6), krwawienie miałam silne tylko pierwszego dnia, a od wczoraj boli mnie podbrzusze - torchę jak na @. Może już całkiem mi sie poprzestawiało :confused:
 
Moniqaa mnie od srody boli gardlo, szyja, ucho i troche pluca.... biore strepsil i rutinacea i juz jest troszke lepiej :-D tez mi sie nie usmiecha leciec do lekarza i brac cos wiec narazie odpuszcze....najwyzej w przyszlym tygodniu pojde.

Mam kurcze dzis spotkanie z jednym z moim wykladowcow bo nie zaliczylam jego przedmiotu.... co tu bede krecic nudny jak flaki z olejem gosciu raz uspil cala klase na wykladzie.... nie podchodzil mi zupelnie... pewnie bede musiala pisac poprawke w sierpniu ale co tam :-D damy rade...
 
No I kurde... wykladowca albo zapomnil albo przeniesli mu biuro.... pytalam go w srode i jestem tu Gdzie powiedzial a po nim ani sladu....grrr
 
reklama
Wiesz ja pierwsze slysze o czyms takim ale powiem ci ze patrzac na cene 95 zl plus koszt przesylki to za 100 masz badanie nasienia. I 100 % pewnosci. Wiec ja wolalabymp oslac go do labolatorium zeby fachowiec ocenil. Ale skoro produkuja cos takiego to musi sie w jakis sposob sprawdzac
 
Do góry