reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Costa a co to za różnica, że nie jesteś zaobrączkowana. I tak to kredyt hipoteczny łączy na całe życie:-D
 
costa ja też bez ślubu,nie przejmuj się ;-) Poza tym to faktycznie nie ma żadnego znaczenia.Przynajmniej dla mnie.:*
 
:)
Ale żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na dzieci - miałabym teraz pewnie z trójkę :-D


powiem Ci, że czasami myślę, że szkoda, że wcześniej nie zdecydowałam się na dziecko, na pewno nie w wieku 20 lat bo ja wtedy absolutnie nie byłam gotowa psychicznie na bycie matką i ogromnie podziwiam Was dziewczyny, które mają po 20-21 lat i są gotowe do macierzyństwa. No ale tak ze 2 max 3 lata temu mogłam brać się do roboty bo już powoli zaczynałam być gotowa do roli matki.

btw, delewarre ile masz lat jeśli można wiedzieć?
 
Ja tez zaluje ze wczesniej nie postaralam sie o 2 dziecko. Mam 4,5 letniego syna ktorego rodzilam jak mialam 28 lat. Po porodzie i do jakis 2 lat bylam tak zmeczona wszystkim ze mowilam ze w zyciu nie chce wiecej dzieci. Teraz widze ze mialam depresje poporodowa a uswiadomila mi to dobra kolezanka ktorej opowiadalam jak sie wtedy czulam.
No a teraz jak widze niemowlaka to tesknie za tym... Mam nadzieje ze sie szybko uda i nie jest juz zapozno, bo mam chora tarczyce i moze byc problem z zajsciem....niestety:-(
 
patanka no to w sumie jesteśmy w podobnej sytuacji, ja mam teraz 27 lat, no rocznikiem bo de facto mam 26 nadal, jeśli uda mi się zajśc szybko to urodzę mając ok 28 lat. Nie wiem czy będzie chciało mi sie odrazu deycdować na drugie dziecko a czas będzie uciekał.... a nie chce mieć jedynaka bo sama jestem jedynaczką i nie jest to fajne.
 
reklama
Ja teraz też czasem zastanawiam się czemu wcześniej się nie zdecydowałam, ale czasu już nie cofnę. Teraz mam 28 (jeszcze kilkanaście dni i 29) jeśli szybciutko się uda to jeszcze przed 30 urodzę, ale na 2 raczej się nie zdecyduję już...

Dzisiaj dotarły, w końcu, testy owulacyjne :-) @ za niedługo też się skończy i zaczynam kolejny cykl starań :-)

Miłej nocy :) i kolorowych snów :-)
 
Do góry