reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

I tu sie zgadzam. Ktos ma swoje zycie nudne to zajmuje sie cudzym.

Fakt na dziecko trzeba miec czas checi i pieniadze.
U nas na razie jedna pensja i sie to w najblizszym czasie nie zmieni,no ale coz jakbym miala odkladac decyzje od ziecku czekajac na lepsze czasy i moment to do 30 bym nie doczekala,czasy coraz gorsze nastaja rzad zamiast pomagac grabi,polityka prorodzinna daje w leb. Trzeba samemu sie o siebie zatroszczyc.
 
reklama
My pobraliśmy się 3 lata temu, więc u nas są komentarze, że nie możemy mieć dzieci... a przez ponad 2 lata się po prostu zabezpieczaliśmy :) ale głupota ludzka jest i będzie - niestety ;-)

Needi skoro nie ma objawów @, to może... :-) trzymam &&&& wcale nie musi być od razu objawów fasolki, może się na razie po cichutku rozwijać :)
 
Najgorsze są te stare babcie... A co do @ to dwa dni miałam z rana bardzo delikatne rdzawe zabarwienie śluzu ale wczoraj się to skończyło i bóle jak na okres też. Nienawidzę czekać.
 
Ta tylko ile jeszcze. W poniedziałek jeszcze przetestuję a jak nic nie będzie pozytywny to nie wiem... ide do gina niech mi powie o co kaman.
 
Może zrób sobie z krwi bHCG? Wtedy wynik będzie najbardziej pewny. Mi test wyszedł negatywny, a wynik bHCG miałam 806!
 
Myślałam nad tym i myślisz że jak mi się spóźnia około 3 dni to chyba mogę już pójść zrobić? Ale też boję się bo mam cichą nadzieję :-)
 
reklama
To może poczekaj jeszcze ze 2 dni - chociaz ja pewnie w takiej sytuacji bym sie skręciła :-). Ja wtedy robiłam po 2 dniach spóźnienia - nie miałam żadnych objawów czegokolwiek - tylko miałam jakieś dziwne przeczucie :)
 
Do góry