reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Widzę patu$ka że masz spora wiedzę. Dziękuje Ci serdecznie za pomoc. Pozostaje mi tylko czekać do wtorku. A może mnie OWU zaskoczy i jeszcze nadejdzie. Bardzo mi przykro, że Tobie się nie udało w poprzednim cyklu, ale w tym na pewno będzie sukces na całej linii. Trzymam kciukasy!
 
reklama
costa przytulajcie sie,a co tam... poki @ sie nei pojawi zawsze jest nadzieja.

smerfna dziekuje za mile slowo. Moja wiedza opiera sie na sluchaniu innych,duzo czytam i rozmawiam ze swoim lekarzem. dedukuje czasem :-D i ze swojego doswiadczenia wiem jak jest. Mam 22 lata od poltorej roku sie staramy, i kto by pomyslal, dziewczyna w mlodym wieku zdrowa na pozor a okazuje sie ze jednak nie do konca.

Ja trzymam kciuki za siebie i za Was abysmy znalazly sie na grudniowkach.
No w ostatnim cyklu nie udalo sie podtrzymac,moze zla implantacja moze hormonow za malo. W tym cyklu bede bacznie sie przygladac sobie i leczeniu. Chciaz po fakcie mozemy tylko gdybac,wazne ze dochodzi do zaplodnienia. Kuracja z CLO dziala. takze teraz tylko czekac.
 
Patu$ ka to jestes tylko rok odemnie statsza. Mnie strasznie wkurza gadanie ludzi-mloda jestes masz czas-. W moim przypadku owszen jestem mloda ale zdrowie juz nie te...

Trzymam kciuki dziewczyny
 
u nas zas jest tak ze jestescie po slubie a dziecka nie ma??czas na was itd. A to nie jest takie proste jak zakup szpilek`:-):-)
 
Slub to indywidualna sprawa,jak ktos nie chce to nikt nie powinien go zmuszac.Takie moje zdanie.Jednak to decyzja na cale zycie,drugie nie kazdego stac na wesele no bo i to sie bierze pod uwage,a nie ktorzy sa zdania ze papierek niczego nie zmienia.

My z Ł jestesmy 7 lat razem przed slubem prawie 3 lata mieszkalismy razem potem slub i teraz dziecko.
 
Mnie strasznie wkurza gadanie ludzi-mloda jestes masz czas-. W moim przypadku owszen jestem mloda ale zdrowie juz nie te...

Trzymam kciuki dziewczyny

Mnie też wkurza takie gadanie... tym bardziej jak niektórzy "pocieszali" mnie po pronieniu, że jeszcze mam czas, i że jestem przecież młoda, zdrowa, itp. no jak się okazuje chyba nie do końca... Generalnie w naszym społeczeństwie zauwazyłam zamiłowanie do komentowania cudzego życia... niektórych tak bardzo obchodza problemy innych, że nie widzą swoich...
 
Nom dokladnie....interesowanie sie zyciem innych....
Ja moze I mloda ale niestety nie zdrowa wiec nie mam zamiaru czekac do 30stki.... stac mnie na dziecko chce dziecka....moja sprawa nikomu nic do tego
 
Dokladnie... z resztą niektórzy ludzie nie zastanawiaja się, że swoimi komentarzami nie dość, że "nie trafiają" w daną sytuację, to jeszcze ranią - chyba, że robia to celowo ale to już inna bajka.
A nam nei pozostaje nic innego jak robic swoje bez względu na "dobre rady" innych ;-)
 
reklama
A propo gadania ludzkiego to ja coś wiem. Ja wyszłam za mąż bardzo młodo, więc obgadywała nas nawet nasza rodzina, że wpadliśmy. :no:. A tu nic , to pewnie teraz gadają, że strzela ślepakami.

A tak poza tym to 31 dzień cylku i ani @ ani objawów fasolki. Co tu robić...
 
Do góry