reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

ailatan,dziewczyny owu byla to widac. 12 dc spadek do 36.1 klilka dni czesniej nizsze temperatury po 12dc wyzsze. Spadek byl?byl,wzrost byl?byl. Wykres ladny. Ogolnie widze masz stala temperature ciala w granicach 36.5 wiec spadek o 0.4 jest duzy. moim zdaniem.
 
reklama
witam sie porannie
wczoraj zdychalam z bolu
wirus zoladka
kazali mi spadc z pracy i zostawic samochod pod robota:baffled:
dzisiaj troszke lepiej ale caly czas jestem oslabiona i jest mi niedobrze

jak wiekszosc z was:-D:-p

Agawa - przykro mi.... :-(
ja tez juz sie nie ekscytuje:baffled:

zycze milego dnia! lepszego niz wczoraj;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,

chyba jakiś okres chorobowy... ja właśnie czekam na wizytę u rodzinnego :crazy:
Przy okazji przedstawię mu moje wyniki krwi, może coś mądrego mi powie :-D

Miłego dnia wszystkim :-)
 
Patu$ka - Właśnie wychodzi na to, że moja normalna temperatura jest niższa niż 36,6. Sama nie wiem co o tym myśleć. Będzie co ma być :)
Zaraz wychodzę do pracy ;)

Miłego dnia!
 
Ale to nie jest powod doniepokoju,moja czasem wynosi 35.9 w niektorych miesiacach. Niektorzy maja wysoka ptc nawet siegajaca do 36.9 takze wiesz.Jak jest skok to jest ok
 
U mnie dzis skoczyla tempka ale za malo na owu.... I tak chora jestem wiec bym nie skorzystala

Ailatan I super ze owu byla. Terax tylko kciuki trzymac
 
ailatan, mi się też wydaję że miałaś owu, a niską temp. się nie martw, mi się zdarzają poranne temp. nawet 35,8 :-D przed owulacją. W tym cyklu akurat nie, ale w poprzednich bardzo często :)

Niedobrze mi :baffled: i właśnie z powodu wczorajszego ciężkiego dnia w pracy, i ogólnego samopoczucia wzięłam sobie od 2 kwietnia 2 tygodnie urlopu. Co prawda jak znam życie i tak będę musiała na kilka godzin przyjść i porobić sprawozdania, ale i tak się trochę pobyczę :-)
 
Witam wszystkie
Pierwszy dzień wiosny! Tylko szkoda, że jej nie widać. Chociaż trochę słoneczko przebija się przez chmury, przynajmniej w UK:-)

U mnie dzisiaj koniec @ ! Hurrrrrra, można wkrótce zacząć starania. Akurat wypadnie na Wielkanoc hi, hi. Zajączek będzie.
Postanowiłam posiłkować się testami owulacyjnymi. Pytałam lekarza, powiedział żeby nie oszczędzać i kupić dobrej jakości. Więc jak patrzyłam to muszę wydać ok 20 funtów. Nie tak źle.Do tej pory głównie obserwowałam śluz. Badań mam póki co nie robić. Dał mi tez radę, żeby się tym robieniem dzidzi za bardzo nie przejmować,
nie myśleć o tym za często, bo wtedy organizm wariuje i trudniej zajść. Więc raczej skupiam się na tym co ugotuję na święta i na romantycznym weekendzie na jaki jedziemy z mężem w kwietniu a potem urlop w Polsce. Dobrze, że tyle się dzieje to nie się mam czym zająć. W pracy też urwanie głowy.
Nie mam czasu zaglądać tutaj za często, bo w pracy spędzam mnóstwo czasu, niestety:-(. Ale może to i dobrze, bo jak pisałyście ostatnio nie ma co wariować, trzeba trochę dystansu do tego wszystkiego.
Kochane, a jak myślicie, jak często powinno się seksować w czasie owulki? Robicie to co drugi dzień, czy codziennie? Zbieracie siły przed dniami płodnymi czy kochacie się bez myślenia, że za kilka dni owulacja i trzeba oszczędzać żołnierzyki.
 
Dziewczyny powiedzcie mi prosze jak dlugo powinien utrzymywac sie wynik pozytywny testu owu? Ja mam jeden dzien pozytywa, a na drugi kreska jest juz duzo bledsza...
 
reklama
Witam w pierwszy dzień wiosny, której ani widu ani słychu

Mam Kobietki do Was prośbę o poradę. Otóz juz opisuje mój problem, a wiec od 5dc do 9dc brałam clo i teoretycznie powinna być piękna OWU, a tu cisza. Tzn. cisza na testach owu ale organizm daje trochę inne znaki, tj. mam ból jajników, śluz jest rozciągliwy, jak białko kurze. Z kolei tempka tak średnio obiecująco, bo:
9dc - 36,84 C
10 dc - 36,77 C
11dc - 36,74 C
12dc - 36,67 C
13dc - 36,64 C
14dc - 36,59 C
15dc - 36,67 C
16dc - 36,70 C (dzis)

Czy to możliwe ze OWU jeszcze przede mną? Czy testy OWU cos mieszają? A może to zasługa CLO.

Bardzo Was proszę o wypowiedzi
 
Do góry