reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

50 ??? :-D No to jesteś niezła. Szacun - wzorowa staraczka :tak: Ja mam ciążowych 6 i zamierzam wytrwać co najmniej do 5.04 a @ powinna być 2.04
A tak w ogóle to mój kot cały czas kładzie mi się na brzuchu - swoją drogą działa jak cieplutki termofor i brzuch tak nie boli.
Zamykam. Udanego wieczoru !

Ja tez mam dostac 2.04 chce 4.04 testowac.nie ma opcji.musi wyjsc +
 
reklama
dziewczynki przepraszam za brak odzewu
caly dzien urwanie glowy w pracy a teraz czuje sie baaaardzo zle:-(
musze sie walnac do wyrka bo slabo mi okrutnie i czuje ze zaraz haft poleci

do juterka

testujacym jutro &&&&&&&&&&& :*
 
Dziewczyny trzymam kciuki :-) &&&&&&&&&&&&&


Ja już przyzwyczaiłam się do myśli, że w tym roku już dzidzi nie będzie. Teraz czekam na zakończenie @, na testy ovu i do działa :-)
Odebrałam tez moje wyniki krwi, i mam mocno podniesione monocyty w rozmazie :baffled: Nie znam się na tym więc w czwartek postaram się dostać do rodzinnego i mam nadzieję, że mnie uspokoi i nie przeszkodzi w staraniach ;-)
 
Ja sie wygrzewalam w kapieli. Strasznie mi dzis doskwiera moja kostka...

Ja nawet juz nie robie dzis testow owu.... moze jutro sikne...jakos zapal mi minol


Przesladuja mnie reklamy...a to w tv a to na necie...wspomagacze zaciazenia...femifertile czy jakos tak.... a to monitory owulki....testy ciazowe...
 
Patanka przykro mi, ze sie nie udało. Następnym razem na pewno!

ja tez dzisiaj mam lekka deprechę. Myśle, ze nic z tego, jutro zrobię test z krwi, bo sie wykoncze z tego stresu. Nie mam właściwie żadnych objawów oprócz apetytu i lekkiego bólu podbrzusza. Dobrze, ze T. Mnie podtrzymuje na duchu.

kapiel i spać! Dobranoc.
 
Agaawa, ja też ostatnio doła mam:-(.

Dzisiaj w nocy też budziłam się co godzinę, jakoś tak niespokojnie spałam. Ale zbliża mi się rocznica śmierci mojego taty, i w ogóle jakoś tak smutno :-(. Jeszcze pogoda jakaś taka depresyjna...
 
Delewarre [*] dla taty.

Mnie dzis o 7 obudzil kot.. mialam watac isc na uczelnie ale kurde gardlo zawalone pluca mnie bola i kaszel....siem zalatwila. Weszlam na ovu friend i zolta lampka a po wpisaniu tempki i sluzu znowu czerwona. Ja juz nic nie wiem
 
Witam się porannie.
Na Ovu nareszcie obliczyło mi Owulke :) juz myślalam ze jej nie było a tu niespodzianka :) podbrzusze nadal delikatnie pobolewa :) ale juz jest ok. wczoraj wieczorem znowu mi było nie dobrze... :/

Costa- ja tez nie czaje tego kalendarzyka zbytnio
 
anna, no to teraz już z górki :-)

costa, a może to przeziębienie zaburza Ci temperaturę. To teraz herbatka z cytrynką i pod kołderkę :-)

Agaawa, i co, robiłaś?
 
reklama
Do góry