reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

hej. U mnie @ sie rozkreca niestety wiec nawet nie musze testowac. Ciezka sprawa z ta ciaza:-(
Ide walnac lampke wina bo mam dola:-(
 
reklama
Ciezka ciezka....
Moja kumpela wlasnie sie dowiedziala ze jest w 13tc...miala krwawienia w terminie @ :szok: do tego zrobili jej TSH I wynik ma az 12 :szok: oczywiscie dostala leki... a ja sie martwie ze z moim 3, 2 nie zajde.... ciesze sie bo ona ma PCO i tylko jeden jajnik. Bede ciocia :-D
 
costa to gratulacje dla twojej kumpelki :tak: Czyli dla każdej z nas jest nadzieja.Zresztą nie,żebym w to kiedykolwiek wątpiła.:-p
Ten artykuł o tych testach właśnie przeczytałam... W sumie...no trochę długo wychodzi to czekanie.:sorry2: Wiadomo,że najbardziej wiarygodne jest badanie krwi,ale wiadomo,że i tak zazwyczaj sikamy. :-D Cóż...będzie trzeba się uzbroić w cierpliwość.
patanka ja w piątek tak się ucieszyłam z tej @, w 56dc,że aż sobie 2 piwka walnęłam.:-D No bo już nie chodzę taka wściekła i w końcu mogę z powrotem zacząć staranka...za hmm...kilka dni.A właściwie...to tak spontanicznie postanowiłam się kochać z P. W miarę regularnie,ale spontanicznie i postaram się nie myśleć wyłącznie o pływających plemniczkach w poszukiwaniu jajeczka...:dry:
 
Cześć ciocia costa ;-):-) Ah wiosna !
karotka00 gdzie Ty się podziewałaś ? Fajnie, że już do nas wróciłaś :tak:
 
A ja dzisiaj rano zapomniałam wziąć duphaston i zwalniałam się później z pracy, pędziłam 15 km w jedną stronę po tabletkę :confused: Bez sensu w ogóle, chyba nic by się nie stało jakbym jednej nie wzięła.
I na dowód tego jak jestem wytrwała w swoich postanowieniach zamówiłam dzisiaj testy ciążowe ;-)
 
Australijka, owulacyjnych to mam chyba 50 :-) , ale ciążowych to mniej, mam nadzieję że jeden starczy :-)

hmm, chociaż nie, tak sobie myślę, że nawet jakby wyszło za pierwszym razem to i tak będę potwierdzać i potwierdzać ...
 
reklama
50 ??? :-D No to jesteś niezła. Szacun - wzorowa staraczka :tak: Ja mam ciążowych 6 i zamierzam wytrwać co najmniej do 5.04 a @ powinna być 2.04
A tak w ogóle to mój kot cały czas kładzie mi się na brzuchu - swoją drogą działa jak cieplutki termofor i brzuch tak nie boli.
Zamykam. Udanego wieczoru !
 
Ostatnia edycja:
Do góry