reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Czytam Was i czytam i nie mogę uwierzyć, że tak trudno zajść w ciaze.. Ją mam dni plodne, a dziś śluz z jakąś nieznaczna krwią, to chyba dobry moment? Muszę tylko mojego zaciągnąć do łóżka hehe
 
reklama
Hej kochane :-) Nie było mnie parę dni,musiałam wyjechać,ale już wróciłam.;-) Postaram się nadrobić pościki,a póki co....@ przylazła w piątek!!! Jupiiii!!!! :-D:-D Po prawie 60 dniach cyklu...No więc staranka pełną parą czas od nowa zacząć.:-)
Idę poczytać,co tam u was.
P.S. Dziewczyny,bo ja dopiero teraz zaczęłam robić ten wykresik na ovufriend...i jak zaznaczyłam okres,to mi te kropelki wyskoczyły na czarno,a na innych wykresach dziewczyny mają na czerwono? O co chodzi? Ja coś nie tak zrobiłam czy co?:confused:
 
No właśnie nie mogę wkleić,bo mi się żaden link nie robi...:-(
Wymagana autoryzacja chyba,że ten zadziała?:confused: No normalnie te kropelki,co pokazują okres są czarne,nie czerwone...chyba że to wina tego,że mi się skończyła opcja premium?
 
U mnie 29 dc i pobolewa mnie podbrzusze ale @ brak. Myślałam, że nie będę sobie już wkręcać, ale jednak i jeśli w nocy nie dostanę to rano robię test, a jak nic nie będzie to chyba się wódki napiję z tego przejęcia. Żadnych objawów. Pewnie się @ po prostu przesuną. Mam śluz zabarwiony rdzawo ale bardzo znikomy. wtf?

karotka00 mnie nie wpuszcza na ten link. Czarnych chyba nie ma w opcji? Może Ci monitor fiksuje?
 
Ostatnia edycja:
Czesc Kobietki :)

 Zamiast tego przeczytalam ciekawy artykul o testach ciazowych, ktory ostudzil skutecznie moje zapedy, zeby robic test na szybciocha:
Testy ciążowe - Kiedy testy ciążowe są fałszywie ujemne, a kiedy fałszywie dodatnie? / Starania o dziecko / Bocianowo (ciąża) / dzieci, ciąża, poród, pielęgnacja i wychowanie - portal dla rodziców
Teraz juz wiem, ze pospiech w tym miejscu jest niewskazany i bede czeka cierpliwie:tak:
Świetny artykuł. Czyli te wszystkie superszybkie testy to pic na wodę fotomontaż.  Ale czekać aż  dni? Jak żyć?:szok:
 
reklama
U mnie 29 dc i pobolewa mnie podbrzusze ale @ brak. Myślałam, że nie będę sobie już wkręcać, ale jednak i jeśli w nocy nie dostanę to rano robię test, a jak nic nie będzie to chyba się wódki napiję z tego przejęcia. Żadnych objawów. Pewnie się @ po prostu przesuną. Mam śluz zabarwiony rdzawo ale bardzo znikomy. wtf?

karotka00 mnie nie wpuszcza na ten link. Czarnych chyba nie ma w opcji? Może Ci monitor fiksuje?
czyli jest szansa :) 3mam mocno kciuki :) Ja jeszcze 13 dni do testowania
 
Do góry