reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Moniqaa, Costa, witajcie i się rozgośćcie :)

Fuma, miłej zabawy :-)

A ja szykuję wyżerkę na jutro. Ł. wyjeżdża o 6 rano i w domu powinien być około 17-18.00. Zdążę jeszcze błysk zrobić w domu i do fryzjera wyskoczę :-)
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za miłe przyjęcie :-)

Robiłyście jakieś badania przed staraniami. Ja dziś odebrałam wyniki morfologii, bo i tak kontrolnie wypadało zrobić i mam przekroczone PLT i zaczynam się zastanawiać czy podejmować próby :-( Zawsze pod górkę :crazy:
 
Dzieki za przyjecie. Ja robilam morfologie, tarczyce i teraz ide do detysty wyrwac zeba osemke. Ja pewnie dlugo bede sie starac bo jestem po zapaleniu przydatkow I macicy. Lekarz powiedzial zeby sie starac odrazu miesiac po antybiotykach i usg. Badania wyszly ok infekcji juz nie ma wiec do roboty :-D mam nadzieje ze nie bedzie problemow. Mam zamiar monitorowac owulke zeby wogole wiedziec czy jest. Trzymam kciuki za wszystkie
delewarre milego wieczorku z mezem :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie Costa i Moniquaa, miło ze dolaczylyscie. Życzę szybkich owoców.:)

smerfna, na pociechę Ci powiem, ze ja palilam dużo - paczkę dziennie, to Ty nie jesteś porządny palacz, dasz radę!
 
Ja tez pale... zucilam 5 miesiace temu a jak wyladowalam w szpitalu to z nerwow znowu zaczelam. Teraz znowu zucam dzis jeszcze nie palilam. Wczoraj tylko jednego. A tez potrafilam wypalic cala paczke. Mysle ze stopniowe zucanie jest leprze. U mnie sie sprawdzilo.
 
My staramy się o pierwsze, dlatego też zawitałam dopiero teraz na to forum ;) I chyba sporo przede mną czytania...

Pozdrawiam



_____________________________________________________________________
www.kredyt-portal.pl
 
Ostatnia edycja:
Cześć Costa, Maja i Moniqaa.:-)Ja robiłam w tamtym roku morfologię, i niestety wyszły mi mocno obniżone leukocyty. Do tego miałam problemy z żołądkiem i zapalenie okostnej(miesięczna antybiotykoterapia-ona własnie osłabiła moje leukocyty). W tamtym roku sporo chorowałam, miałam pecha po prostu...Ale, myślę że trochę czasu minęło, organizm się wzmocnił, biorę witaminki i kwasik, więc nie zaprzątam sobie głowy lekarzami innymi niż ginekolog. Morfologię robiłam nie dlatego, ze względu na starania, ale dlatego, ponieważ lekarz rodzinny mi kazał i dał skierowanie, bo miałam przez pół roku silne, nawracającą grzybicze i niewiadomo co było przyczyną. Zresztą ona wraca i teraz, ale w łagodnej postaci. Uważam, że nie trzeba się tak dokładnie badać, jak nic konkretnego nie dolega. Jedynie teraz będę robić badania hormonków, jak będę w 3dc, bo brałam duphaston na regulację cykli i teraz trzeba zobaczyć jak tam bez niego będzie. W każdym razie będę działać na sucho. Przedtem badałam TSh wyszło 1 i prl, 6,58.
Delewarre, to dobrych i miłych chwil z mężem :-)!!!!!!!!!!!!! Fryzjer - to jest to, co kobieta potrzebuję na bardzo dobry humor i miłosny nastrój:-) Znam te wyczekiwania na mężusia po nieobecności. My tez będziemy mieli delegacje do pokonania, ale plusem jest to, ze akurat teraz nie pracuję i będę jak coś dojeżdżać na małe bzyku-bzyku:-). Raczej pracy szybko nie znajdę i minus, ze będę bez macierzyńskiego. Ale są sprawy ważne i ważniejsze:-) Jeszcze się napracuję w życiu.
Costa, jakie są konkretne objawy zapalenie przydatków? Ma się podwyższoną temperaturę? Ostatnio boli mnie krzyż, brzuch na dole, ale bardziej przy pępku jak dotykam, przy jajnikach nie. Nie wiem może to rwa kulszowa, bo czasami mi dokucza.
Costa, Będzie dobrze, najważniejsze że miałaś antybiotyki na zapalenie, wyrwiesz ząb(on mógł Ci spowodować te zapalenie) i się uda:-). Moja koleżanka miała 2 razy zapalenie przydatków i się zaszła w ciąże normalnie, więc się nie martw!!!!!!!!!!!!! Jedynym jej objawem był mocny ból po stosunku.
O paleniu nic nie piszcie jak ja rzucałam, to było ciężko ale jak myślałam że już się z nimi na fest pożegnałam....To się złamałam po tym pół roku wstrzemięźliwości poszłam na imprezę, sporo wypiłam i zabrakło mi dymka. Więc wypaliłam przez całą noc dwie paki.Nie muszę mówić, jak się czułam następnego dnia:tak::-D Aż w końcu jakoś samo poszło i rzuciłam. i nie pale od okołu 5 lat. Warto przed zaciążeniem, organizm będzie zdrowszy i trzymam kciuki za rzucanie:-) Zazdroszczę tego, że potraficie wypalić jednego - trzy dziennie, a są takie osoby, które tylko okazjonalnie, lub raz w tygodniu lub jak pójdą na imprezkę. Ja jak palę to od razu codziennie po pół paki lub całą. Więc u mnie albo wóz albo przewóz. Nie powiem, jak mam sytuacje stresowe to ciągnie mnie, ale od razu unikam pokusy, bo szkoda tych lat celibatu.
Moniqaa, ja bym się starała mimo tego wyniku. Tu się patrzy na całość morfologii, a nie na tylko jeden z nich. Też o pierwsze dzieciątko się będziesz starała?
Dobrej soboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Aka u mnie zaczelo sie od boli przy stosunku a po tygodniu czy dwoch mialam takie bole po bokach ze chodzic nie moglam. Wymiotowalam I krecilo mi sie w glowie. Goraczki nie mialam.
Mam nadzieje ze grzybek nie wroci a I bole plecow tor nic groznego :-D
 
witam nowe staraczki!

kurcze, o co kaman, tempka nadal stoi jak zaklęta no i ogólnie doszłam do wniosku, że ta moja tempka jest zdecydowanie za niska jak na fasolkę. Oglądałam mnóstwo wykresów i tam tempka bardzo często zbliża się a nawet przekracza 37 stopnii. No cóż, trudno. Może w następnym cyklu się uda. No i muszę kupić termometr z dwoma miejscami po przeciunku.

tak czy siak jaki postęp jest, ostatni cykl 27 dniowy (a nie czterdziesto-paro dniowy) no i to mój pierwszy cykl BEZ PLAMIENIA w połowie cyklu. :tak:
 
reklama
A co tu taka cisza?:-D jak wam weekend mija?
Dziewczyny takie pytanko. Nie wiem kiedy dokladnie owulka bedzie (bede sprawdzac) ale teoreycznie gdyby byla 18stego to to czy 29tego byloby za wczesnie na testowanie? Moje urodziny I fajnie by bylo :-D

Karola moze to wina termometru?? Super ze nie ma plamien. Ja tam trzymam kciukasy
 
Do góry