reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

costa raczej nie, termometr jest ok, u mnie dziś na termometrze niespodzianka 36,8 :szok:

co do testowania to widziałam, że niektórym dziewczynom pozytywy wychodziło już 10 dnia po owu a innym dopiero w dniu spodziewanej @. Nie ma reguły. Jak masz dużo testów to możesz siknąć na próbę. Pozdrawiam
 
reklama
Witaj Maja! Miłego pisania z nami na forum.

Costa, moim zdaniem to trochę za wcześnie, lepiej sie wstrzymać do 13-14 dnia po owu. No ale jak masz sporo testów o wysokiej czułości, to testuj, czemu nie:)) tylko sie nie zalamuj od razu, jak nic nie pokażą.

karola- mi to ewidentne na dzidzie wyglada. Trzymam kciuki&&&&&&&!

u mnie weekend spokojny, wczoraj sprzątanie, lenistwo, spacer i przytulanki:))bszkoda, ze jeszcze nie czas na owu, bo ochotę mam na sex.
 
Agaawa jak masz ochote to sexuj...wkoncu dla przyjemnosci tez trzeba :-D
Co do testow to nie wiem czy bede testowac tak szybko. Ale fajnie by bylo taki prezent naurodziny ::-D zobaczymy kiedy owu bedzie.

A jeszcze spytam. Ja we wtorek biore ostatnia tabletke to czekac z mierzeniem tempki do @ czy odrazu?? Chyba od @ nie??
Moje pierwsze staranka wiec duzo pytan :sorry:
 
Dzięki za przyjęcie :)

Aka85 - tak to właśnie jest :/ Nie chcę o tym myśleć, ale niestety to wraca.... :(
Delewarre - Ja miałam to samo, moi rodzice tak się cieszyli, że powiedzieli o mojej ciąży babci, cioci, i kilku osobom z rodziny, na szczęście nie musiałam potem się nikomu tłumaczyć, mama wszystkim powiedziała... :(

Właśnie wróciliśmy z moim Jarkiem z Trójmiasta, taki dłuższy weekend sobie zrobiliśmy, od czwartku do dziś nad morzem :) Kocham morze <3 :)

A i zrobiłam przed chwilą test i jedna kreska :-( Dziś 27 dzień cyklu, wtedy w 24 dniu była już baaaardzo blada druga kreska, ale była, teraz jest tylko jedna i czuję, że okres dostane pewnie jutro :/
 
Agaawa jak masz ochote to sexuj...wkoncu dla przyjemnosci tez trzeba :-D
Co do testow to nie wiem czy bede testowac tak szybko. Ale fajnie by bylo taki prezent naurodziny ::-D zobaczymy kiedy owu bedzie.

A jeszcze spytam. Ja we wtorek biore ostatnia tabletke to czekac z mierzeniem tempki do @ czy odrazu?? Chyba od @ nie??
Moje pierwsze staranka wiec duzo pytan :sorry:

Tempke mierzy sie od 1dc czyli w pierwszy dzien okresu...:-D masz wtedy jasniejszy wykres...ale mozesz juz zaczac tylko zaznaczyc sobie na wykresie ze to po tabletkach...niby nie zaszkodzi ale regula to regula;-)
 
Witam Was Kobitki ;-) ja i mój facet staramy się od października 2012 o pierwszą pociechę. Badania jakie robiłam to kompleksowo morfologia, mocz oraz hormony. Cykle mam 28 dniowe (monitorowane u lekarza). Ale owu brak (podwyższona prolaktyna (40 przy normie labka 4,8 - 23 ) - wszystkie pozostałe hormony OK! ) więc od połowy stycznia łykam 2x dziennie Bromergon.
W środę kontrolnie zbadałam PRL (22 dc wg. zalecenia mojej Gin)- jak zareagowała na Bromek i wynik: 4,5 przy normie labka 4,8 - 23. Od razu wykonałam telefon do mojej Gin - zmniejszyła mi dawkę do 1x Bromek przed snem.

W środę mam dostać @. Od kilku dni mega mega kuje mnie lewy jajnik ;/ martwi mnie to, że mimo że PRL spadła i była to dla nas jedyna przeszkoda to nici :(( i trzeba będzie znów czekać na owu w marcu więc jestem tutaj z Wami ;-)

Mam ochotę jutro wykonać hcg z krwi, strasznie mnie korci :))
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny u mnie dzis 23 dc. zatestowalam sobie z anamowa meza ale jedna krecha wiec chyba @ sie pojawi bynajmniej bardziej sie czuje na nia niz na ciaze...poczekam jeszcze do dnia kobiet kiedy to sie spodziewam @ i wtedy zatestuje,a jak nie to od nowa CLO... I chyba dolacze czesciowo tutaj do was:]
 
reklama
Siemano w poniedziałkowy raniec:-)

Witam serdecznie nowe Kobitki, mam nadzieję że przyniosłyście dla nas dodatową energię na starańce marcowe ;-)

Costa wydaje mi się że możesz sie rozczarowac tak wczesnie testując. Sama wiem najlepiej że gdy jakiś teścior jrst w zapasie to musze go zużyc bo mnie korci ale poczekaj może jeszcze tyci. Ja będę Cie gonić gdyż @ dostanę 7-8 marca, staranka od 18-22 marca nio i potem testowanko w kwietniu:-)
Fuma_Foch opowiadaj jak tam po zarabistym weekendziku z mężusiem;-) wiem wiem bez zasadniczych szczegółów oczywiście :-D

delewarre a jak tam Twój mężunio, pewnie stęskniony. Fryzjer sie sprawdził?


Moniqaa ja na Twoim miejscu podjęłabym staranka, może akurat sie uda.

Agaawa mam nadzieję że łatwo mi przyjdzie rzucanie palenia. Ja w sumie palę tak głupkowato - dla towarzystwa przed pracą i po pracy.


Maja2000 witaj my rownież staramy się o pierwszego potomka, a forum daje baaaaardzo dużo cennych informacji no i wsparcie przede wszystkim! Zatem damy radę wspólnie.

karola1986_21 Ty tam nic nie prorokuj wysoka-niska tempka może akurat jakiś plemniczek sie zakotwicza;-) postepy duże bo regularność cyklu i bez plamień między okresowych to duzy postęp, bądź dobrej myśli.

ailatan1987 róniez uwielbiam morze, szkoda tylko że do wakacji tak daleko. I nie przywołuj mi tej @@@@ małpy. Nie ma jej i nie będzie!

patu$ka u Ciebie wielka chwila testowanka już niedługo, pewnie ciekawość powoli daje o sobie znać

anke20 witamy, może to kłucie to dobry znak;-);-);-)
 
Do góry