reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

koriander, dlatego teraz postanowiłam, ze nikomu nie powiem, no chyba, że ślubnemu :-) no i Wam oczywiście :-)



Ale dzisiaj mi się nie chce siedzieć w pracy, no okropnie ....
 
reklama
"Helou"

Ja tak na szybko bo o 12 wybywam.Jadę do Mojego do pracy i zmykamy w ten plener.

Miłego weekendu dziewczyny,odezwę się po powrocie:-D.
 
Patu$ka, jeszcze tydzień do Dnia Kobiet! Za życzenia dziękujemy, a za Ciebie kciuki trzymamy, żeby te cycowe objawy dwie kreseczki wskazaly:)))


rzeczywiscie, prawie wszystkie z nas coś bedą miały w ten weekend 08.03, oby był szczęśliwy. Ja będę wtedy fasolek robiła. Musimy juz sie zacząć starać o dobry, romantyczny nastrój. Bo powiem Wam, ze jak sobie zaplanuje, ze to właśnie ten dzień na starania, to najczęściej z mężem sie kloce, nastroju nie ma i nic z tego nie wychodzi.

ja dalej nie palę, wczoraj było mi ciężej, a dzisiaj jest juz lepiej. Hura!

Powodzenia w rzucaniu palenia. Moj Ł. tez kiedys probowal ale po poltorej tyg. przegral...
 
delawarre mi też się nie che, ale mi to nigdy się nie chce :-p a w słoneczny piątek to już agoniaaa:rofl2:

agawaa powodzenia w rzucaniu! Myśl o tym że twój organizm się oczyszcza, staje się zdrowszy i silniejszy aby przyjąć fasolkę i dać jej zdrowe schronienie na 9mcy. Na pewno dasz radę!

Fuma miłego weekendu :blink:
 
Ja juz raz nie palilam dwa miesiące, ale w robocie mnie wkurzali zbyt mocno. Ale teraz juz postanowiłam, ze nie palę!
 
Witam, mam nadzieję, że i mnie przyjmiecie do staraczek z marca 2013 :)
Tak na nowy, dobry początek założyłam w końcu konto ;) i mam nadzieję że przyniesie to szczęście :-)
 
delewarre ja także mam takie założenie, że tylko Wy Kobitki Moje i Mężuś dowiecie sie o ciazy, gdy mnie 12 tygodni może wówczas sie odważę komuś więcej powiedzieć:tak:

MoniQQa dobry poczatek z założeniem konta, trzeba zrobić krok do przodu. Ja rownież tydzień - dwa podczytywałam forum a potem sama się zalogowalam :-) A i pewnie że Cię przyjmujemy do grona starających się.

Fuma_Foch udanego weekendziku. Włacz pelen luz i korzystaj z życia, no i mężusia też:-D

patu$ka dziękujemy, dziękujemy a Wam lutwowym kobietkom zyczymy samych pozytywnych teściorów i zarażajcie nas ta plagą ;-)

agawaa ja tez przez prace sobie podpalam. Duzo może to nie jest ale 2-4 papieroski dziennie niestety spalam. Powiedziałam sobie że do Dnia Kobiet mam luz ale po nim rzucam definitywnie.
 
reklama
Czesc mozna sie dolaczyc? We wtorek biore ostatnia tabletke, czekam na krwawienie i bierzemy sie do dziela. Narazie malo sie bede udzielac bo pisze z telefonu bo laptop padl. Ide nadrabiac zeby wiedziec co sie u was dzieje :-D pozdrawiam
 
Do góry