reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Witam, tak ukradkiem z pracy ;)
Widzę, że po weekendzie muszę dużo nadrobić taki tu ruch :-)

Macie dziewczyny rację mimo tego wyniku będziemy się starać (a w sumie to staramy się :-D)


Aka85 tak o pierwsze dzieciątko. W końcu dojrzeliśmy do tej decyzji. Tyle lat odkładaliśmy to na zaś, a teraz jak chcemy to zawsze coś...

Agaawa mogę dotrzymać Ci towarzystwa w rzucaniu bo też staram się z całych sił nie palić :)
 
reklama
Cześć

No to jestem:-D.Powróciłam ze starankowego weekendu.

Toruń nam się bardzo podobał,zwiedziliśmy to i owo.Postanowiliśmy ,że jeszcze kiedyś tam zawitamy.

Tylko hotel wybierzemy inny bo tam nam się nie podobało łóżko.Skrzypiące było a do tego stało głową przy ścianie i miało zz głową taką ozdobną dechę. Trochę popukaliśmy w ścianę i następnego dnia przy śniadaniu ludzie z pokoju obok dziwnie na nas patrzyli;-).

Karola, dalej trzymam kciuki bo tempka dalej ładna.

Patuska -chyba jeszcze za wcześnie na testowanie ale tez myślę,ze za jutro możesz betkę zrobić &&&&&&&.

Witam nowe koleżanki.
 
:-) ja tak szybko, bo w pracy jeszcze jestem.

Mam trochę zaległości, ale poczytam już w domu :-) Ł przyjechał w sobotę, a w niedzielę musieliśmy jechać do Leroy'a, bo się nam łóżko złamało :-) Hehe, tak więc sezon wiosenny rozpoczęty :-)


Nie, no dużą zasługę w złamaniu łóżka ma Mikołaj, który notorycznie po nim skacze, i tak się jakoś w czasie zbiegło :-) ale śmiesznie wyszło :-)
 
Hello ;)
Ja w pracy siedzę :) No i tak jak mówiłam, dziś 28 dc i już mogę powiedzieć, że prawie mam okres... Brzuch już mnie pobolewa, pewnie dopiero wieczorem albo jutro rano zacznie się ze mnie lać, narazie się powoli zaczyna... Fajnie, bo wczesniej miałam co 28 dni, ale bałam się, że po zabiegu może mi się rozregulować, ale mam nadzieje, że będzie już regularnie :) Czyli za 2 tyg znowu będziemy działać :) Kurde, wtedy udało się za pierwszym razem, a teraz boje się, że może być problem :/ Mierzyłam dziś temperaturę i mam 36 i 5 :) Codziennie będę mierzyła o 6:00 rano :)
 
Fuma a ty byłaś w celach rekreacyjno-prokreacyjnych w T? Ładna pogoda się wam trafiła :-), szkoda że nie wiedziałam zaprosiłabym was na kawkę do Krzywej Wieży :tak:
ailatan marcowe staranka muszą być owocne :tak:
 
Czesc dziewczyny. Ja z telefonu znowu lapek dalej zepsuty.
Trzymam kciuki za staraczki. Ja sie juz nie moge doczekac staranek :-D

Ailatant szkoda ze sie nie udalo. Trzymam kciuki za ten cykl

Fuma fajnie ze weekend sie udal

Zajze do was wieczorem
 
Fuma a ty byłaś w celach rekreacyjno-prokreacyjnych w T? Ładna pogoda się wam trafiła :-), szkoda że nie wiedziałam zaprosiłabym was na kawkę do Krzywej Wieży :tak:

Koriander , tak dokładnie w takich celach tam byliśmy
:-D. Jeszcze się tam kiedyś wybierzemy to wtedy się możemy na kawkę umówić:tak:.Krzywą Wieżę widzieliśmy , nawet porobiliśmy fotki.
Jak cel prokreacyjny się nie uda to przynajmniej rekreacyjny nam zostanie i miłe wspomnienia:-D.
 
Fuma jak powiesz tylko, że wycieczka przyniosła owoce to zaraz rezerwuje pokoik w jakimś hotelu w Toruniu :-D W sumie to mam urodziny w kwietniu i akurat powinien to być dobry czas to może trzeba już zacząć myśleć nad tą wycieczką :tak:

Zabrałam się w końcu za siebie i umówiłam się do laryngologa - teraz chyba przebadam się z każdej możliwej strony :eek:
 
reklama
Australijka oczywiście :tak:
Chociaż ja także jestem tu dopiero 5 dni (tzn. 5 dni od zalogowania, tak na początek kolejnego miesiąca starań)
 
Do góry