reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Hej dziewczyny!,Fajnie że już są staraczki marcowe :tak: siłą rzeczy też się łapię na ten wątek, mam nadzieję że wraz z wiosną przylecą bociany i nas wszystkie hojnie obdarują :-D
Też mam za sobą poronienie w listopadzie (puste jajo) i od stycznia próbujemy. Teraz 8dc cyklu. Czyli będzie można działać niedługo :rofl2::-)

karola też się zastanawiam czasami czy normalna jestem. Zeszły cykl miałam tak piękny że już myślałam że to ciąża, przejrzałam wszystkie wykresy w internecie, ale w dniu miesiączki tempka spadła z hukiem :baffled: Miałam w tym miesiącu nic nie obserwować ale właśnie przyszło 20 testów owu..szkoda żeby się zmarnowały :-p
 
reklama
Cześć Koriander.
To prawda, że ładna pogoda optymistycznie nastraja, mi od razu humor się poprawia i uśmiech na twarzy jest. Zresztą słyszałam już opinie lekarzy, że ta pora roku sprzyja zaciążeniu. Nie dość że słońce - kobiecie pozytywne podejście dużo daje, mamy dużo wit D, jemy lżej i więcej warzyw, jajniki lepiej pracują:-)
Ailatan, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja z dzidzią. Mogę się tylko domyślić jak się czujesz i że bardzo to przeżywasz. Niestety, czasami tak jest, że są poronienia. Najczęściej organizm tak reaguje, kiedy jest chory płód, natura wie co robi i nic się nie da z robić. Czasami jest to niski progesteron i po ujrzeniu dwóch kreseczek trzeba brać luteinę/duphaston. Ale głowa do góry, teraz będzie tylko lepiej, a Twój aniołek powróci tu w kolejnej ciąży, być może już jest u Ciebie w brzuszku, czego Ci życzę z całego serca!!!!!!!!!!!!!!
Delewarre, owulacje nie zawsze ma się co cykl. Ja wiem na pewno, że nie mam jej w każdym cyklu, poznaję przede wszystkim ją po płodnym śluzie i tempce. A z termometrem, gdzie jest jedno miejsce po przecinku to ciężko jest z pomiarem. Dobrze, że teraz masz dobry termometr. Ja kupiłam Microlife, owulacyjny i kapitalnie pokazuje skoki lub nie, gdy jajeczkowania nie ma.
Juma_Foch, to przyjemny weekend Ci się zapowiada:-) Życzę owocnej i miłej pracy, i zakwasów:-)
Karola, tempkę masz dobrą:-) A jak masz taki termometr, że z jednym miejscem po przecinku, to trudno stwierdzić czy dokładną temperaturę, czy nie jest np 36,78. Widziałam różne wykresy ciążowe i nie zawsze po 3 dniach był kolejny skok, tak więc spokojnie. Zaobserwowałam czasami, np 7 dni po owu nagły spadek, a potem znowu wzrost, był to spadek implantacyjny.
Ja nie mogę się doczekać marca, póki co 8 marca mam mieć na pewno ciotkę. A po niej idę do pracy..... Wspólnej z mężem:-) Oby były owoce z tego.
 
cześć Ailatan i koriander :-)

Ailatan, my tu w większości też po przejściach, to rozumiemy przez co przeszłaś :-( Mi co prawda z Mikolajem to się udało od razu, odstawiłam tabletki i fik, nawet nie zdążyłam się głębiej zastanowić nad tym :-) A teraz jak sobie przemyślałam, zaplanowałam, że teraz jest odpowiedni moment to jakoś mi nie idzie :-( No i dwa poronienia. A jeszcze na dwa dni przed tym pierwszym poronieniem miałam taki mały zjazd rodzinny i :no: pochwaliłam się ciążą (o głupoto moja :no:) Nie wspomnę jak okropnie się czułam, jak póżniej każdy się pytał: "no jak tam, który to już tydzień? " .... hmm, żaden ...

Aka85, no ja właśnie Microlife sobie kupiłam, fajny jest :-) A tymi owulacjami, a raczej ich brakiem to się martwiłam trochę, bo byłam przekonana, że powinnam mieć co cykl, a u mnie to tak różnie jest
 
Oczywiście miało być Fuma_Foch, oglądałam niedawno polski film Juma i ciągle mi w głowie ten tytuł.

Nie szkodzi:-D. Mój nick jest od fumów nie od jumy;-).
To była moja ksywka w domu w okresie dorastania.
Na szczęście wyrosłam z tego.

Koriander-witaj.

Delawarre-ja tez myślę by kupić Microlife. W aptece go nabyłaś czy na allegro?
 
Hejka Kobietki Moje:tak: Witamy, witamy ailatan1987 oraz koriander.
Jak te tygodnie szybko lecą dzis juz marzec:tak: i niedlugo Dzień Kobietek, oby oprócz kwiatów los obdarował nas płodnością i wyczekanym szczęściem
 
Siemanko marcoweczki,pozdrowionka od lutowek:-D

Dla was Dzien Kobiet niech bedzie najplodniejszym a nasz niech bedzie najpiekniejszym do testowanek dniem:)


Oby w marcu kazda z Was mogla pochwalic sie II;-)
 
Dzięki dziewczyny :tak:
Co do termometrów też zakupiłam microlife na allegro, chyba za 14.99zł. Wcześniej miałam zwykły elektroniczny, do 1 miejsca po przecinku.

smerfna ja mam w okolicach dnia kobiet owulacje więc oby był on szczęśliwym dniem :-)
Fuma zerknęłam na twój wykresik, widzę ze też 9dc ;-)
deleware przykre takie sytuacje kiedy wszyscy wiedzą o ciąży a jej już nie ma ..:-( Mnie coś powstrzymywało i nawet mamie nie powiedziałam (czym ją bardzo uraziłąm:baffled:), tylko mąż wiedział a i tak było ciężko :-(
 
reklama
Patu$ka, jeszcze tydzień do Dnia Kobiet! Za życzenia dziękujemy, a za Ciebie kciuki trzymamy, żeby te cycowe objawy dwie kreseczki wskazaly:)))


rzeczywiscie, prawie wszystkie z nas coś bedą miały w ten weekend 08.03, oby był szczęśliwy. Ja będę wtedy fasolek robiła. Musimy juz sie zacząć starać o dobry, romantyczny nastrój. Bo powiem Wam, ze jak sobie zaplanuje, ze to właśnie ten dzień na starania, to najczęściej z mężem sie kloce, nastroju nie ma i nic z tego nie wychodzi.

ja dalej nie palę, wczoraj było mi ciężej, a dzisiaj jest juz lepiej. Hura!
 
Do góry