reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Czesc Kobietki :)

Nie bylo mnie kilka dni, bo zaliczylam mocna terapie szokowa, zeby sie juz tak nie napalac. Naprawde sfiksowalam ostatnio na tym punkcie i zdecydowalam, ze musze wyluzowac, bo nic z tych staranek nie bedzie.

Miałam to samo :-) nie byłam w stanie już mysleć o niczym innym i nie schodziłam z forum... wpadłam w totalną paranoję i też swteirdziłam, że muszę trochę odpuścić - może teraz los będzie łaskawszy :)
 
Czesc dziewczyny.
Ja sie czasem nskrecam czasen nie. Czesciej mi to ze tak powiem zwisa. Chce dziecko ale nie mam parcia ze juz teraz. Oczywiscie byloby milo gdyby odrazu sie udalo.

Mnie chyba gardlo rozlozy cos czuje...pobolewa

Spac mi sie chce strasznie.....

Tempka leci w dol I sluz lekko wodnisty, zielona lampka na owu friend a testy owu dalej nic...
 
Nie powinno sie mierzyc temperatury oid pacha. Nie jest ona miarodajna i tak naprawde nie jest prawdziwa temperarura ciala. Pod pacha zawsze bedzie cieplej bo sie czlowiek poci.
Najlepiej mierzyc pod jezykiem w uchu analnie i dopochwowo

Wykresik ladny. Ogolnie temp powinno sie mierzyc przed wstaniem bo w dzien bedzie wyzsza po wysilku.

Trzymam kciuki kochana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W kalendarzyku mam dopochwowo.tak sobie zmierzyłam tempe pod pachą :)
tempa jest mierzona przed wstaniem :) staram sie nawet go strzepywać dzien wczesniej by nie robic gwałtownych ruchów przed mierzeniem. :)
 
ja wkładam pod język przynajmniej jak przysypiam rano to nie muszę szukać gdzie się podział :-D

Costa do dzieła i w ogóle działaj kiedy tylko można :) trzymam &
 
Miałam to samo :-) nie byłam w stanie już mysleć o niczym innym i nie schodziłam z forum... wpadłam w totalną paranoję i też swteirdziłam, że muszę trochę odpuścić - może teraz los będzie łaskawszy :)

To jest tak, ze obserwujesz forum i nie sugerujesz sie 90% kobietek, ktore staraja sie miesiacami, tylko zauwazasz te kilka, ktorym udalo sie zajsc w pierszym cyklu, a potem oczekujesz tego samego i jak sie nie uda to zalamka ;(
 
reklama
Dokładnie... wystarczy, że weszłam na forum i zaczęłam czytać wpisy tych, którym się udało praktycznie od razu i już sie nakręcałam, itp. No i naprawdę zaczęłam łapać sie na tym, że bez przerwy o tym myślałam, nie byłam w stanie skupic się na niczym - przecież oszaleć można - niby wmawiałam sobie, że przecież się na tym tak nie skupiam ale było zupełnie inaczej. Mam nadzieje, że teraz podejdę do tego z większym dystansem...
 
Do góry