reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
tak i tą metodę czyli co drugi dzień stosowałam w zeszłym cyklu jak widać bezskutecznie;-)
w tym miesiącu Mój powiedział, że będzie codziennie i mnie się to całkiem podoba :-D
 
tak i tą metodę czyli co drugi dzień stosowałam w zeszłym cyklu jak widać bezskutecznie;-)
w tym miesiącu Mój powiedział, że będzie codziennie i mnie się to całkiem podoba :-D
:) hehe.no to najwazniejsze :) mnie juz po tylu dniach kochania sie...sie odechciało :D padłam na ryj i wole sie położyć wczesniej spać.Ostanie 3 dni non stop bolalo mnie pobrzusze. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano zrobiło mi sie strasznie nie dobrze. Miałam bliskie spotkanie z kiblem. Ale to i tak nie przez ciąże..wiec i tak nie wiem od czego :(
 
Mnie codziennie pobolewa podbrzusze, ale jakoś wieczorkiem i nad ranem przestaje i wtedy działamy :tak:
poza tym Mój zaczął łykać Androvit na zwiększenie ilości żołnierzyków i jakiś żeńszeń na ogólne wzmocnienie :zawstydzona/y:
 
Czesc Kobietki :)

Nie bylo mnie kilka dni, bo zaliczylam mocna terapie szokowa, zeby sie juz tak nie napalac. Naprawde sfiksowalam ostatnio na tym punkcie i zdecydowalam, ze musze wyluzowac, bo nic z tych staranek nie bedzie. Zamiast tego przeczytalam ciekawy artykul o testach ciazowych, ktory ostudzil skutecznie moje zapedy, zeby robic test na szybciocha:
Testy ciążowe - Kiedy testy ciążowe są fałszywie ujemne, a kiedy fałszywie dodatnie? / Starania o dziecko / Bocianowo (ciąża) / dzieci, ciąża, poród, pielęgnacja i wychowanie - portal dla rodziców
Teraz juz wiem, ze pospiech w tym miejscu jest niewskazany i bede czeka cierpliwie:tak:

I jeszcze jedna fajna stronka:
Trymestr.pl - rozwój płodu, ciąża, przebieg ciąży, kobieta w ciąży
Super jest opisane, co sie dzieje z dzidziusiem w poszczegolnych etapach ciazy i jak wyglada rozwiazanie :-D

Co do mnie - testy owu od 11 dc wychodza mi caly czas z drugakreseczka. Jest zwykle bledsza, ale w 15 dc byla naprawde mocna. Mam nadzieje, ze to dobey zwiastun. Dzis mam 17 dc i tez jest druga kreseczka, ale nie tak mocna jak kontrolna. ;-)

O dzidziusia staramy sie codziennie ;)

Biore duphaston. Czy ktoras z Was to brala?
 
Czesc Kobietki :)

Nie bylo mnie kilka dni, bo zaliczylam mocna terapie szokowa, zeby sie juz tak nie napalac. Naprawde sfiksowalam ostatnio na tym punkcie i zdecydowalam, ze musze wyluzowac, bo nic z tych staranek nie bedzie. Zamiast tego przeczytalam ciekawy artykul o testach ciazowych, ktory ostudzil skutecznie moje zapedy, zeby robic test na szybciocha:
Testy ciążowe - Kiedy testy ciążowe są fałszywie ujemne, a kiedy fałszywie dodatnie? / Starania o dziecko / Bocianowo (ciąża) / dzieci, ciąża, poród, pielęgnacja i wychowanie - portal dla rodziców
Teraz juz wiem, ze pospiech w tym miejscu jest niewskazany i bede czeka cierpliwie:tak:

I jeszcze jedna fajna stronka:
Trymestr.pl - rozwój płodu, ciąża, przebieg ciąży, kobieta w ciąży
Super jest opisane, co sie dzieje z dzidziusiem w poszczegolnych etapach ciazy i jak wyglada rozwiazanie :-D

Co do mnie - testy owu od 11 dc wychodza mi caly czas z drugakreseczka. Jest zwykle bledsza, ale w 15 dc byla naprawde mocna. Mam nadzieje, ze to dobey zwiastun. Dzis mam 17 dc i tez jest druga kreseczka, ale nie tak mocna jak kontrolna. ;-)

O dzidziusia staramy sie codziennie ;)

Biore duphaston. Czy ktoras z Was to brala?

Callinka a już myślałam, że tylko ja tak często się staram :-D uffff....
Duphaston ma bromokryptynę w składzie ? Ja biorę Parlodel
 
reklama
Do góry