reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

AUSTRALIJKA znalazlam cos takiego- Zespół policystycznych jajników (Polycystic Ovarian Syndrome, PCO)Jest najczęstszym zaburzeniem hormonalnym u kobiet w okresie rozrodczym. Dochodzi w nim do nadprodukcji męskich hormonów płciowych (szczególnie testosteronu) przez jajniki. Poziom LH jest podwyższony, a FSH obniżony, co uniemożliwia wzrost i dojrzewanie pęcherzyków jajnikowych. Nadmiar męskich hormonów w jajniku wywołuje obumieranie pęcherzyka i powstanie torbielki (cysty). 

Needi a testowalas??

Anna biedna ty...dziwne te bole moze skonsultuj z lekarzem??
 
reklama
witajcie :-) powie wam ze jestem jakas zmeczona jak nie wiem i cos czuje ze szyciutko ci odlece ale dziś sama lulam na wyrku bo muj mezus wlasnie poszedł do pr na noc cele loze dla mnie hehe a tak ogólnie to od rana mnie mdli na maxa jak nie wiem:tak::tak: costa - oj cos wiem na temat kota ja tez mam kota ale już dużego i mnie budzi codziennie o 4 rano w nocy bo cos mu się ubzuralo i się nauczyl wychodzić na dwor a miałczy tak ze ja :angry::angry::angry::angry: ide go z zamkniętymi oczami na agrawke wypuscic ..... witam nowe staraczki:-):-):-)
 
:baffled:mnie też boli brzuch i do tego w pachwinach coś :baffled: I w ogóle zła jestem, bo się okazało, że w tym moim komputerze był po prostu niedokręcony wiatraczek :sorry2: a ja głupia przez cały weekend bez komputera byłam.
Za to na pocieszenie mam lody w zamrażarce i zaraz się do nich dobiorę, a co tam :-)
 
Australijka nie mam pojecia..... oddaj mi troche LH nieobraze sie...moze masz bardzo czule testy

Anna biedna ty z tymi bolami...a jaki to jest bol?

Tiluchna moze to zmeczenie to dobry znak?::-D

Moj takie ostre curry zrobil ze az sie boje jesc... :-D

Bierz śmiało moje rozszalałe hormony Bo ja już nie wiem co z nimi robić...
ja właśnie skończyłam robić mojej rodzince kurczaczka w ziołach prowansalskich i się zajadają...
Kupiliśmy dzisiaj witaminki dla mojego połówka co bym go swoim ewoluowaniem nie wykończyła
Costa to nie brzmi najlepiej...
 
Ostatnia edycja:
Poczekam jeszcze troszke. Jezeli nie przejdzie do przyszłego tyg to pojde do lekarza. poki co moze to nie jest jakis zły znak. moze przejdzie.Mam taką nadzieje. Nie boli jakoś bardzo.. jest bardziej dokuczliwy
 
Ostatnia edycja:
Australijka moze byc duzo wytlumaczen na podwyzszone LH najlepiej isc do gina z wykresem i pogadac.

Anna trzymaj sie kobieto

U mnie slabiutka druga kreska na tescie owu
 
Cześć dziewczyny
Juz nadrobiłam wszystko co napisałyście przez weekend.
Ja miałam testować w niedzielę ale niestety w sobotę zawitała @ :-(
Chyba muszę zrobić poziom hormonów, bo skąd ta siara się wzięła. Moja koleżanka powiedziała, że czasami może nic nie wyjść w badaniach, a siara może się pojawić. Może taka moja "uroda":-)
 
reklama
Cześć dziewczyny
Juz nadrobiłam wszystko co napisałyście przez weekend.
Ja miałam testować w niedzielę ale niestety w sobotę zawitała @ :-(
Chyba muszę zrobić poziom hormonów, bo skąd ta siara się wzięła. Moja koleżanka powiedziała, że czasami może nic nie wyjść w badaniach, a siara może się pojawić. Może taka moja "uroda":-)
A to wredna @ :/ ze tez musi sie pojawić zawsze :/ szlak by ja trafil zołze jedną. :-( zobaczysz przy nastepnym cyklu bedzie lepiej. idz lepiej do tego lekarza i zbadaj.nie ma co zwlekac.z hormonami nie ma zartow
 
Do góry