reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Hej dziewczyny!

Mogę do Was dołączyć?
My dopiero zaczynamy, ale chce się już dołączyć! Jesteśmy razem ponad 7 lat i 1,5 roku po ślubie i chyba nadszedł czas!
Poczytałąm Was, kurde tyle stron, zajęło mi to troche czasu, ale dałam radę!

3mam kciuki za Was i za nas!

m7a4xuundjk3fekp.png
Witaj :-D
Wrzuc sowaczek w sygnature to nie bedziesz musiala wklejac za kazdym razem. Trzymam kciuki za staranka
 
reklama
W ustawieniach masz Napis sygnatury .i tam trzeba wprowadzic adres suwaczka do forum czy cos takiego. Po generacji suwaczka ci sie kody wyswietlaja.
Mnie znowu boli podbrzusze :( nie wiem co sie dzieje i od czego to :(
 
Dobry wieczor :)
ahh ledwo sie dopisalam i juz nawalam..
nie mam sily na odrobienie wszystkiego

Costa - ja tez mam koty;-) i tez mnie budza rano:angry::-D

Australijka - nie wiem co poradzic z testami, ja raz mialam 4 dni pozytywne
w tym cyklu 24h i tyle:dry: nie wiem od czego to zalezy

czuje sie dzisiaj do d... mialam ogrom pracy, teraz padam na pyskacza, dzieciaki juz polozone spac a ja nawet nie mam sily isc sie kapac:baffled:

zycze udanej nocy :)
 
Australijka nie mam pojecia..... oddaj mi troche LH nieobraze sie...moze masz bardzo czule testy

Anna biedna ty z tymi bolami...a jaki to jest bol?

Tiluchna moze to zmeczenie to dobry znak?::-D

Moj takie ostre curry zrobil ze az sie boje jesc... :-D
 
Australijka nie mam pojecia..... oddaj mi troche LH nieobraze sie...moze masz bardzo czule testyAnna biedna ty z tymi bolami...a jaki to jest bol?Tiluchna moze to zmeczenie to dobry znak?::-DMoj takie ostre curry zrobil ze az sie boje jesc... :-D
Taki rozpierajacy.jak w okres. I to juz 3 dzien :(
 
anna2101 też mnie tak boli i to już z tydzień. Powinnam mieć @ dziś ale zobaczyłam tylko lekką plamkę. Niech to już przyjdzie to przynajmniej zacznę kolejny cykl a tak jestem w zawieszeniu
 
reklama
Tzn Needi ze u Cb jest nadzieja :( ja zaraz nospe wezme moze mi sie polepszy.. nie pocieszasz mnie :-D mam nadzieje ze nie bedzie mnie tak dlugo boleć :p
 
Do góry