reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

A moze do gina idz I powiedz? Bo moze naprawde przedobrzylas ziulkami I tabletkami i teraz.masz duzo hormonu ale pecherzyk nie peka? Albo testy masz bardzo czule. ... nic innego mi nie przychodzi do glowy
 
reklama
No właśnie - klęska urodzaju - jeszcze żeby to zaowocowało małym puchatym dzieckiem...

W tym cyklu jeszcze odpuszczę. Około 2 kwietnia powinnam dostać @ najwyżej po pójdę i zobaczymy :no:
 
IMG_0752[1].jpg

Tak wyglądają moje etsty owu - roibone o tej samej porze - kolejno 7/8/9/10/11 dc. co sądzicie? cykle mam 26 dniowe.
 

Załączniki

  • IMG_0752[1].jpg
    IMG_0752[1].jpg
    15 KB · Wyświetleń: 32
To by wskazywało, że mam/miałam owu ok. 15.16.03 - jeśli źle liczę to mnie poprawcie, pierwszy test robiiony 14.03 - czyli owu wypadłaby w 8-9dc - to możliwe?
 
kaśkasiunia, witaj. Jak na moje oko to te testy nie są taki słabe - te trzy pierwsze szczególnie :-) Możliwe, że tak wcześnie masz owulację. Aż z ciekawości w Ovufriend poszperałam w galerii wykresów i tam jest dużo dziewczyn z wczesną owulacją, 8-10 dc.
Mi też kiedyś wyszło 10 dc.
 
reklama
Hej dziewczyny!

Mogę do Was dołączyć?
My dopiero zaczynamy, ale chce się już dołączyć! Jesteśmy razem ponad 7 lat i 1,5 roku po ślubie i chyba nadszedł czas!
Poczytałąm Was, kurde tyle stron, zajęło mi to troche czasu, ale dałam radę!

3mam kciuki za Was i za nas!

m7a4xuundjk3fekp.png
 
Do góry