reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Weźcie mnie dobijcie proszę.... Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak wredną @, gdybym się chociaż jej spodziewała... Jeszcze 1,5h i do domu... czemu ten czas tak się wlecze dzisiaj :baffled:


Costa, fajny rozrabiaka ten Twój kocur :-D
 
A mnie ciągle dzisiaj niedobrze...:no:
Mnie było niedobrze w pt i sob. :( tez ledwo żyłam ... no co za chole!@two :(

Weźcie mnie dobijcie proszę.... Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak wredną @, gdybym się chociaż jej spodziewała... Jeszcze 1,5h i do domu... czemu ten czas tak się wlecze dzisiaj :baffled:


Costa, fajny rozrabiaka ten Twój kocur :-D
Leć do domu i sie połóż.odpocznij troszke.
 
Cześć Dziewczyny!

Jestem tutaj nowa. Od jakiegoś czasu śledziłam wątek, ale nie udzielałam siębo nie miałam niemal żadnej wiedzy.
U mnie sytuacja wygląda tak:
15 stycznia odstawiłam tabletki, przez miesiąc jeszcze uważaliżmy, teraz już drugi cykl starań. Od odstawienia miałam dwa razy @. Regularnie po 26 dniach.

Wczesniej nie prowadziłam żadnych obserwacji, teraz tylko - w ubiegłym miesiącu i tym testy owu. w przybliżonym spodziewanym terminie owulacji. W ubiegłym miesiącu jeden wynik był taki jakby przybliżony - w 13 d.c. - w tym miesiącu (teraz 11 d.c) testowałam od 7 d.c. i wyniki negatywne ale: 7dc, 8dc, 9dc - dwie kreski na teście ale testowa dużo słabsza - wczoraj 10 dc (negaytwyny - tylko jedna kreska - druga ledwie widoczna) czy któraś z Was tak miała? o czym może to świadczyć?

pozdrawiam i jeszcze raz witam się ze wszystkimi :)
 
Cześć Dziewczyny!

Jestem tutaj nowa. Od jakiegoś czasu śledziłam wątek, ale nie udzielałam siębo nie miałam niemal żadnej wiedzy.
U mnie sytuacja wygląda tak:
15 stycznia odstawiłam tabletki, przez miesiąc jeszcze uważaliżmy, teraz już drugi cykl starań. Od odstawienia miałam dwa razy @. Regularnie po 26 dniach.

Wczesniej nie prowadziłam żadnych obserwacji, teraz tylko - w ubiegłym miesiącu i tym testy owu. w przybliżonym spodziewanym terminie owulacji. W ubiegłym miesiącu jeden wynik był taki jakby przybliżony - w 13 d.c. - w tym miesiącu (teraz 11 d.c) testowałam od 7 d.c. i wyniki negatywne ale: 7dc, 8dc, 9dc - dwie kreski na teście ale testowa dużo słabsza - wczoraj 10 dc (negaytwyny - tylko jedna kreska - druga ledwie widoczna) czy któraś z Was tak miała? o czym może to świadczyć?

pozdrawiam i jeszcze raz witam się ze wszystkimi :)

Witaj :-)
Condo testow owu ja tak mialam ze najpier cos wyszlo potem tylko jedna kreska. Robis o tej samej porze codziennie? Ja robie o roznych... I noe powinno sie pic dwie godziny przed robieniem testu. Moze dlatego tak wychodzi bo za bardzo rozcienczony mocz



Fuma jestesmy z toba

Mnie tezr brzuch boli sikam jak nakrecona.... i bylo mi nie dobrze przedwczoraj. Hormony szaleja oo I jeszcze krew mi z nosa leci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Kaśkakasiunia ! Ja się na temat owu testów nie wypowiadam, bo nie kumam tej mojej 7 dniowej owulacji (wg testów) ale dziewczyny może coś podpowiedzą;-)

Ja robię co rano test od tygodnia i za każdym razem II a Costa mówiła, że rano nie powinny wychodzić :/
 
Australijka ja nie mowilam ze nie powinny wychodzic tylko ze rano sie nie powinno
robic bo organizm nie produkuje hormonu rano dopiero po poludniu. Dlatego zaleca sie robic wieczorem. A czeku tobie rano wychodza to nie wiem
 
reklama
Bo ja jakaś felerna jestem :no: bez sensu mi wychodzi. W ulotce testów też doczytałam, że rano nie, ale ja robię i rano i wieczorem i tyle czasu mi wychodzi. Mój już pada na pysk od tego seksu codziennie...
 
Do góry