reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

A to kocur czy kotka? Bo wiesz wiosna idzie, to kota też bierze :-):-):-)

?
Kot mlody 4miesiace ma. Dziala minna nerwy.... jak go zamkjiemy w salononkuchni to stoi namnpod drzwiami od sypialni I drze mordke... nawet nie mialczy tylko sie drze jakby go ze skury obdzierali. Jak jest z nami a drzwi do kuchni zamkniete to budzi.o 5 rano bo glodne. Jak kuchna otwarta to tlucze talerze lazi po szafkach rozwala smietnikn i teraz kwiaty. A w nocy spac nie daje gryzie po uszach drapie po stopach wciska dupke w twoj nos..... wychowadz sie smierdziela nie da.... moze sie uspokoji po kastracji.
Z kotem gorzej niz z dzieckiem bo dziecko da soe uspokoic i nie drapie cie do krwii bo glodne.... kocham mojego kocurka ale sa dni kiedy mam dosc.... tak jak dzis... spalam moze 4 razy po 15 minut bo alarm mnie budzil..... i wsciekla jestem. ... do tego wczoraj moj mial migrenke I nici z seksu.....grrrr.....bez kija nie podchodz
 
reklama
Kot mlody 4miesiace ma. Dziala minna nerwy.... jak go zamkjiemy w salononkuchni to stoi namnpod drzwiami od sypialni I drze mordke... nawet nie mialczy tylko sie drze jakby go ze skury obdzierali. Jak jest z nami a drzwi do kuchni zamkniete to budzi.o 5 rano bo glodne. Jak kuchna otwarta to tlucze talerze lazi po szafkach rozwala smietnikn i teraz kwiaty. A w nocy spac nie daje gryzie po uszach drapie po stopach wciska dupke w twoj nos..... wychowadz sie smierdziela nie da.... moze sie uspokoji po kastracji.
Z kotem gorzej niz z dzieckiem bo dziecko da soe uspokoic i nie drapie cie do krwii bo glodne.... kocham mojego kocurka ale sa dni kiedy mam dosc.... tak jak dzis... spalam moze 4 razy po 15 minut bo alarm mnie budzil..... i wsciekla jestem. ... do tego wczoraj moj mial migrenke I nici z seksu.....grrrr.....bez kija nie podchodz

:-D Costa ale mnie rozbawiłaś z poniedziałku :)
też mam kota od kilku lat i już wiele nieprzespanych nocy z nim miałam, ale za nic w świecie bym go nie oddała.
Aha i powiem Ci że w porównaniu do dziecka to kot to jest małe miki :-D. Zdecydowanie łatwiej jest go komuś podrzucić na weekend jak już nie wyrabiasz... albo chociażby do hotelu dla zwierząt :-D
 
Costa, :-D to masz z tym kotem, nadpobudliwy chyba trochę jest. Ale faktycznie, po kastracji powinien trochę się uspokoić. A pytałam, bo u nas właśnie zaczęły się marcować koty i w nocy się drą za oknami, też już wytrzymać nie można. Nie wiem jak kotki mogą lecieć na zawodzenia :-D
 
Australijka ja mojego kota nie mam komu podrzucic bo wszyscy wiedza jakie to wredne zwierze :-D dziecko latwiej byloby podrzucic

Delewarre ja tez nie wiem... mnie tam darcie mordki nie podnieca


A wogole moj kot to chyba sie z powolaniem minol bo uwielbia wode... wchodzi mi pod prysznic I sie wyleguje a jak biore kapiel to probuje plywac albo spi mi na brzuchu do polowy w wodzie :-D
 
Kochany wredny kocur :-D spi mi teraz na nogach i chyba juz zapomnial ze sie smiertelnie obrazil bo go w klatce zamknelam.... ah te koty
 
Cześć

Na to wychodzi,ze jednak nie będę testować bo już temperatura spada i jakieś plamienie się u mnie zaczęło.
Za dwa trzy dni się znowu ujawnię bo teraz to wybitnie nie mam nastroju.
W weekend mi akurat przypadała rocznica odejścia drugiego aniołka i jeszcze do tego ta wcześniejsza @. Muszę trochę dojść do siebie.

Ale trzymam kciuki za każda z Was&&&&&&&&&&&&.
 
Cześć

Na to wychodzi,ze jednak nie będę testować bo już temperatura spada i jakieś plamienie się u mnie zaczęło.
Za dwa trzy dni się znowu ujawnię bo teraz to wybitnie nie mam nastroju.
W weekend mi akurat przypadała rocznica odejścia drugiego aniołka i jeszcze do tego ta wcześniejsza @. Muszę trochę dojść do siebie.

Ale trzymam kciuki za każda z Was&&&&&&&&&&&&.

Fuma jesteśmy z Tobą !
 
reklama
Fuma, może to tylko plamienie jakieś :-( mam nadzieję, że się nie rozwinie w @.

Ale mnie dzisiaj brzuch boli, tzn nie tylko dzisiaj, ale dzisiaj to mi jakoś źle z tym :-(
 
Do góry