reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Australijka od 7 dni masz pozytywne testy owu??? II kreska jest cały czas mocniejsza od kontrolnej??

karola dwie kreseczki na testach cały czas identyczne grube i mocno wyraźne (dodam, że różne ovutesty miałam i na każdym wychodzi tak samo) - może to jakaś hiperovulacja może przekombinowałam i z ziółkami i z bromkiem jednocześnie ?
 
reklama
Australijka pojęcia nie mam dlaczego tak jest, Gin mi mówił, że czasami wysoki poziom LH może utrzymywać się dłuższy czas jeśli pęcherzyk nie pęknie... No ale jak jest w Twoim przypadku nie wiem.

A miałaś tak kiedyś, że pęcherzyki były ale żaden nie pekł?
 
U mnie wczoraj wieczorem test owu pokazal blada druga kreske. Wiec moze cos sie dzieje. Mnie tez brzuch boli i ciagnie.

Moniqaa przykro mi... ale za nie dlugo nowe staranka :tak: i dzidzius bedzie styczniowy :p

Kuzwa cala noc nam alarm pozarowy co 49sekund pyka tak glosno ze nie spalam wogole a uja nie da sie wylaczyc :angry:
Jeszcze mi kot kazdego kwiata w domu przewrocil....nie zrozumcie mnie zle ale z tym kotem nie da sie zyc....

Ide kaca leczyc...dzisiejsza tempke daje jako ignorowana bo nie dosc ze dwie godziny pozniej mierzona to na kacu
 
Costa jak nie ma kresek źle, jak są od tygodnia też jakoś dziwnie :no: Szaleństwo jakieś z tymi cyklami...

Wczoraj kupiłam termometr elektroniczny i zaczęłam mierzyć od dzisiaj, może w końcu po wykresie jakoś dojdę kiedy mam te dni... uhh...
 
Costa dzięki. Już mi trochę ta złość przeszła, teraz najchętniej bym się położyła, a tu jeszcze tyle godzin w pracy.
No nic trzeba robić dobrą minę do złej gry.
No.. ale mam cichą nadzieję, że jak u Was już będą te dwie krechy to prześlecie trochę fluidków :-)
 
reklama
Do góry