reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Witajcie Kochane!

Tiluchna, miło Cię widzieć z nami, my Cię zameczymy objawami naszymi:)))

australijka, spóźnione ale szczere życzenia spełnienia marzeń, a najbardziej II.

Anusia, ja tam czytałam, ze seks w ciazy może być super, jeśli wszystko z ciąża ok. A nawet jeden mój kolego mówi, ze najlepszy seks maja z żona właśnie w ciazy, bo ona ciagle ma ochotę!

Delewarre - mam wrażenie ze mamy trochę podobne wykresy. Mnie tez tak tempke wolniutko sie pnie. I nie za wysokie te temperaturki. No ale dzisiaj spadek i albo tak juz zostanie, albo to jakiś spadek zagniezdzajacy. Tak sobie wmawiam:)) bo nie chce sie dolowac. Trzymam za nas kciuki&&&&

ale wiecie co mnie niepokoi? To, ze mam ciagle ból w podbrzusze, tak jakby opuchniety brzuch, albo jakiś ból jajnikow, tylko taki ciągły, tępy. Pocieszcie mnie prosze i powiedzie, ze to może jeden z objawów? Bo trochę wiarę tracę, a powinnam być pozytywnie nastawiona przecież.
 
reklama
Witajcie Kochane!

Tiluchna, miło Cię widzieć z nami, my Cię zameczymy objawami naszymi:)))

australijka, spóźnione ale szczere życzenia spełnienia marzeń, a najbardziej II.

Anusia, ja tam czytałam, ze seks w ciazy może być super, jeśli wszystko z ciąża ok. A nawet jeden mój kolego mówi, ze najlepszy seks maja z żona właśnie w ciazy, bo ona ciagle ma ochotę!

Delewarre - mam wrażenie ze mamy trochę podobne wykresy. Mnie tez tak tempke wolniutko sie pnie. I nie za wysokie te temperaturki. No ale dzisiaj spadek i albo tak juz zostanie, albo to jakiś spadek zagniezdzajacy. Tak sobie wmawiam:)) bo nie chce sie dolowac. Trzymam za nas kciuki&&&&

ale wiecie co mnie niepokoi? To, ze mam ciagle ból w podbrzusze, tak jakby opuchniety brzuch, albo jakiś ból jajnikow, tylko taki ciągły, tępy. Pocieszcie mnie prosze i powiedzie, ze to może jeden z objawów? Bo trochę wiarę tracę, a powinnam być pozytywnie nastawiona przecież.
Agaawa- ja oczywiście moooooooooooocno trzymam kciukasy! Też mam takie uczucie w brzuchu.ale tylko z rana mnie boli i jakby taki napeczniały :( juz mi przeszło.
 
:sad::sad::sad::sad: No i już nie muszę czekać na 21. Głupia @ i jeszcze do tego tyle do przodu :confused: Z założenia teraz muszę powyzywać się na płci męskiej, dobrze, że samych facetów mam w dziale (trzeba sobie jakoś humor poprawić :-p)


patanka trzymam kciuki za Twojego 21-03 :-)
Za resztę też oczywiście trzymam kciuki :-)


PS. A jednak testy owulacyjne się przydadzą, mam nadzieję, że szybko dotrą...
 
Agaawa mnie też boli podbrzusze, ale ja to biorę za pozytywny objaw :tak: jeżeli nie II to przynajmniej owulki od tygodnia.
Dzisiaj znowu zrobiłam ovutest i znowu dwie kreski. Ja już nie wiem co z tymi testami :confused: od siedmiu dni mi pozytywne wychodzą...:szok:
 
Australijka, no mi tez wychodziły pozytywne na tydzien przed owulka. I zdziwiona bylam dosc mocno:))Dobrze, ze miałam monitoring. A brzuch mnie pobolewa właśnie od owulki, ale to juz 8 dzień po i nigdy tak nie miałam. Zreszta ja nigdy nie odczuwalam owulki.
 
Ja właśnie nie wiem czy to pozytywny objaw. od 3 dni żeby mnie bolalo? Chcialabym wierzyć że bedzie dobrze. Dzisiaj temp skoczyła 14dc. bedziemy działać. Niby kalendarzyki internetowe twierdziły że dzisiaj owulka wypada. do jutra mamy czas na staranka.

Zaraz sobie zajme czas bo kolezanka ma wpaść do nas. troszke sie oderwe od tego wszystkiego :)
 
Australijka, no mi tez wychodziły pozytywne na tydzien przed owulka. I zdziwiona bylam dosc mocno:))Dobrze, ze miałam monitoring. A brzuch mnie pobolewa właśnie od owulki, ale to juz 8 dzień po i nigdy tak nie miałam. Zreszta ja nigdy nie odczuwalam owulki.

Agaawa no właśnie ja też tak miałam, że nigdy ovu nie czułam, a teraz cały czas mnie brzuch pobolewa, kłuje, ciągnie.
 
reklama
Delewarre - mam wrażenie ze mamy trochę podobne wykresy. Mnie tez tak tempke wolniutko sie pnie. I nie za wysokie te temperaturki. No ale dzisiaj spadek i albo tak juz zostanie, albo to jakiś spadek zagniezdzajacy. Tak sobie wmawiam:)) bo nie chce sie dolowac. Trzymam za nas kciuki&&&&

ale wiecie co mnie niepokoi? To, ze mam ciagle ból w podbrzusze, tak jakby opuchniety brzuch, albo jakiś ból jajnikow, tylko taki ciągły, tępy. Pocieszcie mnie prosze i powiedzie, ze to może jeden z objawów? Bo trochę wiarę tracę, a powinnam być pozytywnie nastawiona przecież.

Ano podobne, mam nadzieję, że oba szczęśliwe :-) Mnie też brzuch pobolewa cały czas, a wczoraj głowa masakrycznie, i jeszcze to spanie... Nie wiem, może sobie wmawiam
 
Do góry