reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Tiluchna no ja tez mam wolne. Potem wtorek sroda i wolne do 8.04 bo wielkanoc :-D wiec czas bedzie.. ja mam urodziny po owulce wiec opijam teraz :-D

Dobranoc dziewczeta.

Ps. Test owu negatywny
 
reklama
Karola:-D cosss tyy, nawet ochoty nie mam na alko

a ja juz sie temperatura nie sugeruje
tyle moich kolezanek mialo pieknych w gorze a potem minus na koncu
jak dla mnie to fajna zabawa i ladnie pokazuje kiedy mam owu
wiem juz czego sie spodziewac
i znam coraz lepiek swoje cialo:tak:


Patanka hehehe LOL:-D powiem ze w maju tez zywotne - jak widac w lutym oba moje dziecioki
takze mysle ze cala wiosna jest cudowna za zapylania:-p
 
Dziewczynki bardzo dziękuję wszystkim za życzonka ! :-)

Miłego wieczorku Wam życzę i całych armii żołnierzyków dzisiejszej nocy i każdej kolejnej :tak:
 
costa - oj przykro mi ale słonce nasteny będzie pozytywny już zobaczysz kochana . wiecie dziołszki ja tez będę juzz powoli zmykac lulać bo rano do pracy .... do jutra kobitki , dobranoc mliej nocki a owocnej :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Tiluchna no ja tez mam wolne. Potem wtorek sroda i wolne do 8.04 bo wielkanoc :-D wiec czas bedzie.. ja mam urodziny po owulce wiec opijam teraz :-D

Dobranoc dziewczeta.

Ps. Test owu negatywny

Poczekaj na plodny sluz:tak: ty masz regularne cykle?
i jeszcze jedna wskazowka
ja mialam o 19 jednego dnia bardzo negatywny
potem rano o 7 juz taki watpliwy
a o 10 (3h pozniej) mialam juz super pozytywa
takze czasem lepiej 2 albo i 3 razy dziennie zeby nie przegapic momentu :)
 
No niby bylyvdwie kreski ale druga ledwo widoczna.
Co do cykli to nie wiem bo to pierwszy po antykoncepcji i po zapaleniu jajnikow i macicy. Przed tabletkami mialam 28-29 dniowe cykle.
A na sluzie to ja sie nie znam dla mnie zawsze jest taki sam :-p puki co napewno jest kremowy

A ja czytalam zeby nie robic testow owu rano.....raz zrobilam i ani cienia...
 
No wlasnie ja nie pamietam czy kiedykolwiek miałam jakis jajkowaty :D teraz tez nie. mialam mokro i w ogole... ale nie przypomina mi to bialka jajka kurzego
 
Przespałam weekend :baffled: Komputer tak sobie naprawiłam, że chodzi 20 minut i się wyłącza - chyba przegrzewa się gdzieś :baffled: Dzisiaj dam go do naprawy. Nie zdążę wszystkiego nadrobić :tak: ale w pracy się postaram :tak:

Tiluchna witaj :)

Zbieram się do pracy, później się odezwę. Jakoś źle mi :-(
 
Hej porannie
ja tez sie witam i zmykam zaraz porozwozic dzieci do szkol/przedszkoli i do roboty do 17:sorry2:

ja wam powiem ze wczesniej mialam sluz dokladnie jak bialko jajka w dni plodne
a w tym cyklu byl to wodnisty przezroczysty, co mnie bardzo zaskoczylo:dry:
nigdy wczesniej takiego nie mialam:confused:

tak testy owu najlepiej robic miedzy 10 rano a 18 popoludniu:tak:
ale ja ich mialam tyle ze 7 rano, 10 i 16 to byla norma:-p

Costa - no to pierwszy rowniez obserwacyjny:tak:;-) bedziesz wiedziala na czym stoisz

milego dnia!
 
reklama
Witam kochane kobitki :)
Ja właśnie wstałam.. złośnica szaleje a mamusia jeszcze w wyrku leży.
Dzisiaj znowu męczy mnie ból podbrzusza :( to jest nie normalne by przez 3 dni z rana bolal mnie brzuch :/ wczoraj wieczorkiem postanowiłam dać mężowi spokój. Dzisiaj cos moze pomodzimy. W kalendarzyku owulka znowu nie wykryta :(
 
Do góry