reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

karola1986-21 - pewnie że tak a wiec tak mam 25 latek , ogólnie starałam się 2.5 roku żeby się udało powiem ci że już miałam już takiego doła psychicznego że nie mogłam sobie poradzićz tym że słyszałam ze moje koleżanki zaciążyły a ja jeszczenie ile razy płakałam do poduchy..... ale wkoncu się udało . tylkonaprawde trzeba mieć troszkę cierpliwości i być dobrej mysli
 
reklama
Cześć dziewczyny (Nowe i starsze forumowiczki)
Anusia88sc a ja myślałam, że Ty w moim wieku jesteś :-D bo tak pisałaś, że już długo się starasz. Swoją drogą... hmm dziś mam urodzinki - 34-te :tak:

A poza tym to chciałam coś wspomnieć o ziółkach o. Sroki, które to piję już około tygodnia. Smak się nie zmienił, cały czas tak jakbym szałwię piła :-D piję raz dziennie wieczorkiem przed snem... no i doszłam do wniosku, że ta owulka ,która zaczęła mi się w 9 dc i trwa nadal 14 dc (o ile ovutesty nie kłamią :-D) to zasługa ziółek. Co Wy myślicie ? W tym czasie mamy codziennie boboseksy dodam:zawstydzona/y: bo libido mi wzrosło :p
 
Ostatnia edycja:
oj, to długo się naczekałaś... :-( no ale najważniejsze, że się doczekałaś w końcu!!!!

a co było przyczyną? coś z hormonami?



wszystkiego najlepszego Austarlijko!!! Spełnienia wszystkich marzeń no i tego jednego o II kreseczkach oczywiście!!!
 
Ostatnia edycja:
Australijka wszystkiego naj z okazjii urodzin :tak: dwoch kreseczek !!

Tiluchna...aaa u nas dzis Patryka wiec imprezy wszedzie. Pilam wodke z sokiem :sorry:wodka zawsse na mnie depresyjnie dziala

Anusia ogladaj ogladaj i sie zachwycaj

Chyba ide spac....
 
australijka - wszystkiego najlepszego słonce , spełnienia marzen oraz przedewszzystkiiiiim fasoleczki ci zycze z całego serduszka:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: karola1986-21 -powiem że tak troszkę to trwało ale ja tak mówie ze najważniejsze to się nie poddawac choć wiemże tak się mówi ale na własnej skorze doswiatczylam , wiesz ja miałam problemyz owulka bo raz milam miesiąc bezowulacyjny a to miałam jakies infekcje a na początku gin tez podjerzewal ze mam torbielą na lewym jajniku ale potrm na kolejnym usg okazało się ze to zniklo pod wpywem brania globulek...ten czas muj dziwnie przebiegał i dlatego nie mogłam uwierzyć ze wkoncu się udało:-)
 
Australijko - Wszystkiego najlepszego!!!!
images.jpg

Costa - nooo taaaaaak
zapomnialam:-D:-D
jakos nie bylo za zielono u nas dzisiaj w miescie
ale u mnie w pracy pare osob na jutro wolne ma:tak:

ahh ja ostatni raz alko imalam w buzi ponad miesiac temu:sorry2:
szkoda mi sknocic temperature lol:-D
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 9
costa a powiem Ci, że chętnie bym sobie dziabnęła jakiegoś drina dziś...

chyba się skuszą bo potem w drugiej połowie cyklu nie biorę alkoholu do ust bo to nigdy nie wiadomo co i jak, czy jest fasolka czy nie i wolę nie ryzykować...

anusia no rzeczywiście nieźle przeszłaś, no ale cierpliwość się opłacała!!!

tili teraz to z daleka od %% bo tempka ładnie idzie do góry, chyba "bydzie" coś z tego ;-)
 
Ostatnia edycja:
oj ja tez bym wypla jakiegoś drineczka z cola lodem i cytrynka ale to nie możliwe przez najbliższe mce , a słuchajcie kochane powiedzcie mi jak jest z sexowaniem w ciąży bo ja ciemna wtym jak tabaka w rogu a muj chłp już dziś się upominal o chwiele przyjemnoscie bo miał ochote aja się nie zgodziłam bo bojke się zeb cos się nie stało.... powiedzcie mi drogie moje - z góry dzienkuje za informacje:tak:
 
Australijko sto lat sto lat i upragnionego dzieciatka niebawem. Jestesmy z tego samego roku no ale mi do 34 urodzinek pare miesiecy zostalo.
Moniqa ja tez testuje 21 marca!
Tiluchna witaj.
Wlasnue czytalam na onecie ze podobno o tej porze roku plemniki sa najbardziej zywotne!!!! hihi
U mnie dzisiaj tez impreza byla bo maz ma imieniny. No ale alkoholu nie ilam boje sie jakby co dzisiaj 24 dzien cyklu.

Slodkich snow:-)
 
reklama
Do góry