reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

tiluchna witamy :)

Ja teraz tez już na prostej jestem i czekam na 21.03.
A potem się zobaczy... jeszcze mam nadzieję, znikomą ale mam :tak:
 
reklama
Tiluchna witaj. Trzymam kciukasy za dwie piekne krechy

Ja tak jak Anna testuje 04.04 @ mam na ten dzien.

Moniqaa trzymam kciuki. Beda dwie kreski jak nic!!

Ja 29 marca koncze 21 lat wiec pewnie jedna z mlodszych jestem.

Wybaczcie ze niw odpisze wszystkim ale troszke za duzo wypilam I glowa mnie boli

Milego wieczorku!!!
 
&&&o WITAM NOWA KOLERZANKE -WITAJ TILUCHNA ROZGOSC SIE U NAS :tak: :tak::tak::tak::tak:O CZYTAM TERAZ KOCHANE KILKA OST POSTOW I WIDZE ZE ZE NIEBAWEM WIELKIE TESTOWANKO TRZYMAM &&&&&&&&&&&&&&&& ZA WAS DZIWUSZKI , JA WESZLAM SOBIE NA ALLEGRO I SPOGLADAM SOBIE NA ŁUŻECZKA I WUZKI ZEBY SIE ZORIENTOWAC JAK TO WYGLĄDA CENOWO...:-):-):-):-):-):-)
 
anusiu słoneczko pisz proszę normalnymi literkami (nie CapsLockiem) bo jakoś dziwne mi się czyta Twoje posty, bo na forach drukowane litery to tak jak byś krzyczała ;-)

tili chyba Cię skądś kojarzę :-p :cool2:

oby marcowy wątek był dla nas szczęsliwy!!!



kciuki za testujące niebawem!!!
 
karola1986-21 - oj dobrze kwatuszku , ja pisałam tylko pto by wam się lepiej czytalo i wydawalo mi się ze jest lepiej a tu jednak odwrotnie hehe :-D
 
dzięki anusia, teraz zdecydowanie lepiej jest, pozdawiam!!!

nie znam całej Twojej historii, powiem mi, ile masz lat, jeśli można wiedzieć i czy długo się starałaś zanim się udało?
 
reklama
Karola :-D:-D:-p:cool2: ano pare miesiecy znajomosci juz stuknie nie?:tak::-D LOL

oh musi byc, no musi byc szczeliwy:-D

Costa:-p a co pilas?:-D

Anna - eee no:-D atmosfera goraaaaaca wiec:-p

jejku, mi od owulacji tak libido spadlo, ze az niepodobne:zawstydzona/y:

Anusia - gratuluje ciezaroweczko:tak: to chyba za pierwszym razem sie udalo tak?
 
Do góry