reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Aka85- to tak jak i u mnie. troszke prywatności musi być :) za to mój dziad jest mega zazdrosny... i czasami zdarza się mu przeglądać historię internetu.wiec kasuje forum :D poza tym śniło mu sie dzisiaj ,że przy drugim bobasku rzuciłam sie z okna :D bo nie wytrzymałam psychicznie :-)hahahaha
 
reklama
Calinka, ja tez jak paliłam to dużo, jak smok, średnio paczkę dziennie. A jak impreza, alkohol rozluźniał to dwie paki. Czasami brakuję mi tego relaksacyjnego dymka, szczególnie w stresie, ale niepalenie tylko na zdrowie, urodę nam wyjdzie. Pal licho kasę, jak nie fajki to coś innego się kupuję i tak. Wyobraź sobie, ze ja rok temu to piłam często, tzn, co tydzień, kawkę 4 razy dziennie, prawie same słodycze, aż żołądek mi siadł(refluks się odezwał), teraz zdecydowanie zdrowiej się odżywiam, ale cały czas mam przeszkody na boboseksy. Nie mogę się doczekać staranek.
Na te nasze nastroje to pogoda może też takie skutki daje. Ale niedługo wiosna, dużo słońca i będzie lepiej.
Costa, włączył Ci się instynkt, to staraj się o dzieciątko, ja bym mamą się nie przejmowała. A tak patrząc, chyba nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko. Zawsze jakaś przeszkoda, a to młody wiek, studia, przygotowania do ślubu, praca i kariera, dorabianie się, można tak wyliczać i czekać do 40tki.....Najważniejsze, ze masz to pragnienie i nie oglądaj się za innymi. A mama jak zobaczy malucha to pokocha i świata po za wnukiem nie będzie widziała. I to twoje życie:-)
Mąż ładnie i mądrze powiedział, kochanego go masz.
 
Costa cóz no każda z nas odczuwa tragedię z powodu braku ukochanego dzieciatka. Ciężko tu porównywac między sobą ból jaki sie odczuwa z powodu niepowodzeń, ale "... nadzieje umiera ostatnia" trzeba próbować i nie poddawac sie bez walki. Życie juz takie jest... na okrągło nas doświadcza, sa chwile wspaniałe, chwile szczęscia i radości ale też i wzruszenia oraz upadki. Nie ma łatwo. A co do kobiecości to weż mi tu Kobitko nie pierdziel... farmazonów! ;-) Dla swojego mężczyzny jestes całym światem, wyjatkową osoba więc nie mów mi tu o braku kobiecości. Tylko cycki w górę i do przodu :-)

Australijka Tak! Tak! Działamy ostro w weekend, obyśmy tylko po nim obtarte nie chodziły do końca tygodnia hihihi


Żabucha ja tam swoje przeczucie mam, tak bez okazji siara sie nie pojawia. U mnie to był jeden z objawów ciażowych :-) mam nadzieje że już niedługo nam oficjalnie obwieścisz ciażę a my wszystkie bedziemy gratulować i zarażać sie "tym choróbstwem" :tak:

Callinka takie już ryczusie wszystkie jesteśmy więc nie martw się, taka natura kobiety. Ja tez próbuje rzucić ten diabelny nałóg ale kurcze jakoś mi nie wychodzi. Może gdy ujrze II kreseczki mnie oświeci:-)

Aka85 Ja sobie zycia nie wyobrażam bez Mojego Trolka:tak: Jednak ktos tam na górze nas dobrze obmyslił, tworząc dwie płcie :-) No włąsnie od kogo ja bym ciagnęła kasiorkę na kosmetyki gdyby nie mąż ;-)
 
Anna, witam w klubie - ja też kasuję historię, nawet te fora, które podczytuję. Zawsze stres pisać i czytać jest dla mnie jak on jest w domu. a potem an szybkiego kasować historię.
 
Dzieki za slowa otuchy dziewczyny


Moj wie ze pisze na forum dzieciowym ale ze on nie zna polskiego to nawet jakby chcial to nie przeczyta :-D

Co do testow owu... sama juz nie wiem kiedy robic.
Niby hormon nie jest produkowany do poludnia i nie powinno sie robic rano... ja mam ich jeszcze 35 wiec moge robic.... sprubuje jutro rano i zobacze co wyjdzie
 
To mozesz robić do woli :) ja bez testów :D wiec troszke boje sie ze nie trafie w dzien :D
zaczęłam prowadzik kalendarzyk.Jeszcze mało danych ale postaram sie dzien w dzien wprowadzać. Dzisiaj zapaliła mi sie zielona lampka :) http://ovufriend.pl/graph/8f8c1764700b335c7c05a7ae09f32a7f i przyznam sie ze jestem w szoku ,że coś takiego wymyślila :D az mi sie smiać zachciało.
 
Ostatnia edycja:
Moj wie ze pisze na forum dzieciowym ale ze on nie zna polskiego to nawet jakby chcial to nie przeczyta :-D

hehe, dobre :-D:-D:-D Mój wie, że piszę ale on to raczej tego nie kuma - przynajmniej tak mi się wydaje.

anna2101, no prześliczną masz córeczkę, nie mogę się napatrzeć :-)


A ja wróciłam z pracy i poszłam spać :sorry: - właśnie wstałam. Nawet Mikolaj mnie nie obudził, włączył sobie komputer i sobie cichutko siedział. Zaraz sobie poczytam co tam naskrobałyście jak mnie nie było :-)
 
delewarre- w czapie od mamusi :D ale straszna złośnica z niej. Właśnie pojechała do baby.. rodzice mają czas dla siebie :)
Te temp. najlepiej mierzyć o tej samej porze czy mozna jak sie wstanie ?
 
anna2101, zaraz po obudzeniu, ja to nawet nie wstaję tylko termometr obok łóżka mam i dobrze, że mój temperaturę zapamiętuje, bo tylko zmierzę to najczęściej zasypiam :-)
 
reklama
No to dobrze :) czyli spokojnie nie musze budzika sobie ustawiać :) ja termometr tez mam przy lozku ..tylko ze rteciowy.w elektronicznym bateria padla :)
 
Do góry