reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Anna temperature powinno sie miezyc o tej samej poze codziennie bo czesto jest tak ze np o 7 jest 36.6 a o 8 juz 36.8
Ja sie staram miezyc o tej samej prze
 
reklama
Ja właśnie staram sie korzystać z czasu wolnego na spanie rano..bo niestety ostatnio cos sie nie wysypiam. Jakiś vigor albo inne witaminy bede musiala sobie kupic. Bo ledwo na oczy patrze. :( ale cóż jak mus to mus :)
 
Witam.
Ja dalej przeziebiona. Dzisiaj 22 dc i strasznie bola mnie piersi.
Napilabym sie winka dzisiaj tak na odstresowanie sie bo same stresy w pracy no ale do testowania 6 dni wiec nie bede ryzykowac.
Zabucha jak dziwne by bylo gdybys w ciazy nie byla. Wszystko mozna sobie wymyslic ale siary raczej nie....
Anna sliczna coreczka......Ja tez taka chce:-)
Wszystkim udanych staran weekendowych zycze.....oby zaowocowaly 2 kreseczkami.
 
patanka - zobaczysz :)jeszcze troche i same bedziecie takie miały :) nie wszystko od razu :D na przyjemności czasem trzeba poczekać :D mocno 3 mam kciukasy i biore sie za sprzątanko. Burdel ka kółkach :D
 
ale dużo naskrobałyście dziś :-)

dziwna sprawa dziś u mnie, ledwo co po @ a tu już mokro w gatkach, śluz na zewnątrz jaki wodnisty a w środku bardziej lepki jest próbowałam sobie wymacać co tam z moją szyjką, wydaje mi się, że jest wysoko, no na pewno wyżej niż podczas @, ale pies wie czy ona otwarta czy zamknięta, do tej pory nie umiem tego określić... tak samo twardość, dla mnie zawsze jest średnio-twarda, no bez kitu, ja nie wiem jak to rozpoznać, może któraś mnie nauczy, huh?

w dodatku pobolewa mnie lewy jajnik, czuję takie rozpieranie, czy to możliwe, że pęcherzyki już rosną i stąd to uczucie?

kuźwam ciągle ten lewy jajnik, od pół roku chyba tylko raz pobolweał mnie prawy a tak to ciągle lewy, to nie jest chyba normalne...
 
Anna temperature powinno sie miezyc o tej samej poze codziennie bo czesto jest tak ze np o 7 jest 36.6 a o 8 juz 36.8
Ja sie staram miezyc o tej samej prze

no właśnie zapomniałam napisać, że budzik nastawiam na 5.30, mierzę temperaturę i jeszcze trochę kimam sobie do 6.00 :-) W weekendy też tak robię, bo lubię sobie rano wstać, jak wszyscy śpią i wypić sobie kawkę w spokoju, albo książkę poczytać. Wszyscy się ze mnie śmieją, ale ja tak lubię :-)

W ogóle, to kiedyś zrobiłam niespodziankę mojemu małżowi, wstałam o 4 rano i nalepiłam pierogów ruskich na śniadanie :-) Czasem tak mam :)

karola, z szyjką to Ci nie pomogę, bo sama nie wiem. Kiedyś próbowałam sobie mierzyć, ale jakoś za bardzo mi to nie szło. A co do bolesności, to mnie zazwyczaj zaczyna boleć 6 - 7 dc (owulacja 12 - 13 dc) i zawsze mnie boli, chyba, że owulacji nie mam :baffled:
 
Ostatnia edycja:
ale dużo naskrobałyście dziś :-)

dziwna sprawa dziś u mnie, ledwo co po @ a tu już mokro w gatkach, śluz na zewnątrz jaki wodnisty a w środku bardziej lepki jest próbowałam sobie wymacać co tam z moją szyjką, wydaje mi się, że jest wysoko, no na pewno wyżej niż podczas @, ale pies wie czy ona otwarta czy zamknięta, do tej pory nie umiem tego określić... tak samo twardość, dla mnie zawsze jest średnio-twarda, no bez kitu, ja nie wiem jak to rozpoznać, może któraś mnie nauczy, huh?

w dodatku pobolewa mnie lewy jajnik, czuję takie rozpieranie, czy to możliwe, że pęcherzyki już rosną i stąd to uczucie?

kuźwam ciągle ten lewy jajnik, od pół roku chyba tylko raz pobolweał mnie prawy a tak to ciągle lewy, to nie jest chyba normalne...
Jak wodnisty to moze warto się pokochac wrazie gdyby cos :)
Co do szyki to niestety tez nie pomoge bo sie nie znam :(
 
Kurcze u mnie dalej jedna kreska n tescie owu.... sprubuje rano.... ide jesc spaghetti :-D

Cos mi sie widzi ze u mnie owu nie bedzie. .. jeszcze troche czasu jest ale te tempki takie wysokie:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
costa testów owu nie robi się rano, najlepiej popołudniu albo wieczorem.

nie łam się, pewnie owu będzie, może tylko się spóźni, bądź dobrej myśli!
 
reklama
Ja nie kasuję historii w przeglądarkach, ale za to mamy dwa konta... więc i tak i tak się nie zaloguje :-p Ja mam pełno śmieci na pulpicie, a on uwielbia porządek to się nawet nie dobiera do konta, zresztą nie podskoczy informatykowi :growl: A tak poważnie to znając mojego mężulka to jak to nie filmiki nayoutube tzn. nie ma nic ciekawego :-p


Dziewczyny kupujecie jakieś konkretnej firmy testy owulacyjne czy wszystko jedno. My na razie bez testów działaliśmy, ale czując już mój dzisiejszy ból piersi i jajnika to mogą się przydać, bo wygląda mi na to, że jedna kreseczka jednak będzie... :-(



Ja dziś zrobiłam sobie morfologię krwi, bo ostatnio miałam za dużo WBC i PLT, może teraz będzie już OK. Babka w laboratorium tak jakoś nieumiejętnie pobierała, że sińca teraz mam :-(
 
Do góry