reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

A w ogole to mam taka hustawke emocjonalna, ze naprzemian chce mi sie plakac i smiac... Juz :eek:chyba mi na psyche te staranka poszly ;)) Wczoraj sie poplakalam jak mi pies chlapnal zarciem na sciane - a zawsze bylam taka twardziekla hahaha
 
reklama
Agaawa
Ja widze u Ciebie suwaczek rzucania palwnia. Strasznie kibicuje!!! Ja rzucilam 3,5 roku temu. Palilam 1,5 paczki dziennie:szok: Teraz cera duzo lepsza, nie jest juz taka okopcona, szara. Poza tym np. nie czulam wczesniej w ogole smaku zielonej herbaty. To bylo dla mnie jak smak wymoczonej scierki. Teraz jest inaczej, wszystko lepiej smakuje, nie musze robic 30 przerw w ciagu dnia na kopcenie, nie musze stac na mrozie przed praca i palic w bramie jak menel haha. Jest super, zostaje sporo kasy w kieszeni, a zdrowko sie nie niszczy. MUSI CI SIE UDAC!!!:tak:
 
Callinka edytuj posty!! Nie pisz posta pod postem bo ktorus admin albo mod wezmie to za nabijanie postow. A pozatym robi siw balangan :-D


Powiedzialam mojemu co lekarz powiedzial to mnie przytulil I powiedzial ze bedziemy w ciazy i on sie oto postara.

Nie wiem tylko jak mamie powiedziec bo ona uwaza ze za mloda jestem i ze dziecko po 35roku zycia dopiero
 
A w ogole to mam taka hustawke emocjonalna, ze naprzemian chce mi sie plakac i smiac... Juz :eek:chyba mi na psyche te staranka poszly ;)) Wczoraj sie poplakalam jak mi pies chlapnal zarciem na sciane - a zawsze bylam taka twardziekla hahaha


ja mam dzisiaj to samo...normalnie mogłabym cały czas płakać... wrażliwość 10 :no:

Costa moja mamuśka dzisiaj zapytała jak tam moje maleństwo - bo coś jej wspominałam, że staramy się o potomka - hmm... pytała co bym wolała... kurcze tyle, że ja jeszcze w ciąży nie jestem...

A może jestem... oby do testowania
 
Ostatnia edycja:
Auatralijka twoja to chociasz pyta moja to nie chce slyszec o dzieciach. Ale to moje zycie i zrobie tak jak JA bede chciala... a mama sie nawroci chpciasz pewnie sie pogniewa o ciaze ale po czasiw sie nawroci


Kurde boli mnie brzuch z prawej strony jak na owu a test owu nie wyszedl tylko jedna kreska. Moze zle zrobilam albo za duzo wypilam. Terax soe bede pilnowac z piciem I kolo 18 zrobie znowu
 
Costa ja w niedzielę kończę 34 latka więc może dlatego. Jak zobaczy maleństwo to jeszcze Ciebie nie będzie dopuszczać:laugh2:

Jak masz dużo tych testów to rób na potęgę. Ja jak testuję rano to znowu mi mocniej wychodzi niż po południu i właśnie wydaje mi się, że tak się dzieje, bo rano nie piję i większe stężenie jest niż jak się po całym dniu opiję. Spróbuj może rano, ale i wieczorem też :tak:
 
Auatralijka twoja to chociasz pyta moja to nie chce slyszec o dzieciach. Ale to moje zycie i zrobie tak jak JA bede chciala... a mama sie nawroci chpciasz pewnie sie pogniewa o ciaze ale po czasiw sie nawroci


Kurde boli mnie brzuch z prawej strony jak na owu a test owu nie wyszedl tylko jedna kreska. Moze zle zrobilam albo za duzo wypilam. Terax soe bede pilnowac z piciem I kolo 18 zrobie znowu

Kurcze to ja zyje jak amiszka... zero akloholu, zero niezdrowego jedzenia, zero wszystkiego :happy: Tak bardzo chce zeby dzidzi bylo zdrowe... Wszystko mi jedno jaka plec, wlosy, oczy... Chcialabym tylko zeby bylo zdrowe i szczesliwe. Swoja droga moi znajomi klocili sie cala ciaze jakie dziecko ma miec oczy - zielone po niej czy brazowe po nim i urodzilo sie z jednym oczkiem brazowym, a drugim zielonym ;) Ale jest sliczna dziewczynka, usta w serduszko i czarne loczki :)
 
Costa -nie przejmuj sie gadaniem innych :) To Twoje życie,Twój brzuch i Twoje dziecko :) Ja też stara nie jestem... ale szczęśliwa i potrafiąca kochać :) Nigdy żadnego dzieciątka bym nie skrzywdziła swoją decyzją. Moja mama juz sie pyta kiedy kolejne i kiedy staranka,teściowa tak samo :) gorzej z moją babcią :D ale jedno juz mam wiec i drugie wychowam na szczęśliwe :) sobie wole od gęby odjąć niż dziecku nie dać :) <3
 
reklama
[FONT=&quot]Agawa[/FONT][FONT=&quot], ale mnierozbawiłaś[/FONT]:-). Normalnie jakbym swego męża słyszała. Też jak seks był tylko wokres, to potem pytał, dlaczego nie ma ciąży. Tym bardziej, ze u mnie owulacjazawsze później niż prędzej – no ale on tego nie rozumie. Mu się wydaję, że raz,co tydzień starczy i będzie ciąża. Ma teorię, że plemnik żyje tydzień w drogachrodnych i po co się starać. Pewnie, jak się trafi w ten dzień, dopiszę szczęścieto tak, ale przecież chodzi o owulację, jeśli para się stara. Eh, tłumaczę mu,tołkuję, ale on swoje i patrzy jak na wariatkę. Dobrze, że Twój zaczął kumać czaczę.Ja swego dalej będę uświadamiała.
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Anna,[/FONT][FONT=&quot] haha, mego „starego”nie ma, mamy delegację i net tylko dla mnie. Przy nim nie mogę pisać, zeroswobody. Zresztą on wie, że piszę na jakimś forum, ale nie wie w którymkościele biją dzwony. I dobrze. Jeszcze by się dowiedział, co tu na niegopiszę.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Costa[/FONT][FONT=&quot], Rozumiem Twójhumor, bo sama łapię doła, biorę antybiotyk, ale dalej boli, szczególnie jaksiedzę. [/FONT]
[FONT=&quot]Czy termofor z ciepła woda możnaprzykładać? Martwię się, że będą konsekwencję tego zapalenia. Wkurzona jestem namaksa na tamtą ginekolog, która to zlekceważyła. No i też mi smutno, cały coś,musze przekładać starania. Ale trzeba się brać w garść. Przyznam, że jak Wasczytam to humor mam lepszy.[/FONT]
[FONT=&quot]Costa[/FONT][FONT=&quot], głowa do góry,bierz chłopa do galopu, ale sposobem, a nie dniami płodniakami. Masaż plecówdla chłopa(nic, trzeba się poświęcić dla dzidzi), nie mów o dniach płodnych,niech myśli, ze masz np. z rana ochotę na szybki numerek, albo w wieczorkiem naniego ochotę. Zjedzcie dobrą kolacje, obejrzyjcie przytulenie fajny film, apotem samo pójdzie. I kochana, wyluzuj, szkoda zdrowia, urody na takie stresy.No i stres ciąży nie sprzyja.[/FONT]
[FONT=&quot]Zrosty, najważniejsze, że jeden jajnik ok.,a że drugi częściowo zrośnięty też nie tragedia. Przecież lekarz niepowiedział, że jest źle i nie bierz tego absolutnie do głowy. Wyobraź sobie, zemoja cioca miała torbiel i pękła. W związku z tym musieli wyciąć jeden jajnik zjajowedem. Ale dała radę, urodziła 3 dzieci, na dodatek ten drugi jajniczek byłmniejszy niż przeciętnie i ginekolog mówił, ze małe szanse są. Na jej miejscuto bym chyba się martwiła, a tu proszę, dzieci ma. Będzie dobrze i nie smutaj się, mamdobre przeczucia co do Ciebie, zobaczysz, że niedługo się uda.[/FONT]:-)
[FONT=&quot]Costa,[/FONT][FONT=&quot] jak mi opisujeszdzisiejszą sytuację mężem, toprzypominam sobie, jak ja męża z agroturystyki wybawiałam, piszą c sms-y, abybył na nockę, bo dziś mam owulację. Biedak zestresowany przyjeżdżał i nie podołaliśmyobydwoje. Mój błąd, [/FONT]teraz będę mu delikatnie mówić, albo jak będzie zestresowany–w znikomych ilościach. Ale niech teżwie, trzeba tylko wyczuć, kiedy i na ile można im mówić, aby nie wysiadli. Faceciteż się stresują staraniami, mają presję, czują się jak byki-zapładniacze. A tonie sprzyja fajnej i przyjemnej atmosferze. Czasami facetom ogólnie stres sięzbiera, np. z całego tygodnia i wtedy mają mniejszą ochotę na seks. Przynajmniejtak widzę po moim mężu.
I nie gadaj z nim za dużo o tym,więcej z nami. Od tego nas masz tu.
Delewarre, jaki ładny wykresie. Trzymam kciuki.[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Smerfna[/FONT][FONT=&quot]. Zdecydowanie bezmężczyzn świat byłby niemożliwy. W końcu m. in. to oni utrzymują dom, jest wnim oparcie, można się w nocy do kogo przytulić no i bez nich nie byłoby maluszków[/FONT]
 
Do góry