reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
zmykam powolutku już kochane trzeb lulać już bo do pr na 6 i trzoszke jeszcze popracować do momenty kiedy się będę jeszcze dobrze i na ile będę w stanie pracować teraz kardzy grosz się przyda na kupke do skarbonki ,jutro będę napwno ale pod wieczorr albo wcześniej , milej nocki a nawet pracowitej:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: do jutra kobitki buziolki dla was:-)
 
Anusia sloneczko od tego tu jestesmy zeby uspokajac. Nie przemeczaj sie w pracy a napewno zrezygnuj z dzwigania :tak:

Ja tez zmykam spac.... plamienia mi znikly I chyba bzykne mojego bo chcice mam :-D

DOBRANOC I UDANYCH STARANEK
 
Witam porannie. U mnie to chyba juz po ptokach.... lekko brazowe uplawy nawet nie plamienia. Zobaczymy co to bedzie.

Milego poniedzialku kobietki
 
Witam Was Moje Staraczki!

Jeden weekend Cię nie ma i czytania od groma;-) ale jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA iz Naszej Anusi sie udało!!!!! Gratuluje serdecznie Kochana! Rzucaj na nas ciążowy czar!

Jak tam Moje Panie mija Wam poniedzialkowy ranek? Zapewne wiekszośc w pracy (jak i ja) i ukratkiem na BB zerka. Ja od wczoraj łykam Clo i czekam co się będzie działo w tym cyklu
 
Witaj Smerfna85
Ja się zastanawiam czy nie za dużo tego wszystkiego łykam...
Rano kwas foliowy, magnez+B6, dwa wiesiołki
W południe dwa wiesiołki
Wieczorem dwa wiesiołki, parlodel i ziółka:szok:
a jak z tym u Was ? :eek:
 
Witam Was Moje Staraczki!

Jeden weekend Cię nie ma i czytania od groma;-) ale jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA iz Naszej Anusi sie udało!!!!! Gratuluje serdecznie Kochana! Rzucaj na nas ciążowy czar!

Jak tam Moje Panie mija Wam poniedzialkowy ranek? Zapewne wiekszośc w pracy (jak i ja) i ukratkiem na BB zerka. Ja od wczoraj łykam Clo i czekam co się będzie działo w tym cyklu

To jestesmy obie na CLO:) Opowiedz mi jakie dawki mas zi w jakie dc? I jak dlugo jestes z CLO?

Dziewczynki u mnie snieznie dzis i bolesnie @ no ale nowy cykl i moze anusia rzuci czar na nas i wszystkie zaciazymy i na swieta bedziemy albo w dwupaku albo juz sie wypakujemy:)
 
czesc wszystkim. Ja dzisiaj i jutro w domu wygrzewam to nieszczesne przeziebienie. Bylam dzisiaj u lekarki i dala mi jakies lagodne leki bo powiedzialam z sie staram:-) Trzy noce nie spalam przez ten cholerny katar. Mlody w przedszkolu wiec mam czas na lezenie wkoncu.


Nachodza mnie watpliwosci bo w pierwszej ciazy lezalam od 20 tygodnia z powodu niewydolnosci szyjki. Wtedy nie mialam dziecka drugiego i bylo soko. A teraz nie wiem jak sie bede zajmowac wszystkim. Kiedys pytalam lekarki to powiedziala ze jak raz byla niewydolnosc szyjki to w kolejnych ciazach pewnie sie to powtorzy:( Ale jakos to pewnie bedzie. Meza mam pomocnego.

Anusia brzuch moze bolec. Mnie na poczatku bolal strasznie. Zapytaj lekarza jak bedziesz ale u mnie bylo wszystko ok.
Do testowania zostalo mi 10 dni......
 
To jestesmy obie na CLO:) Opowiedz mi jakie dawki mas zi w jakie dc? I jak dlugo jestes z CLO?


A więc tak patu$ka wczoraj o 21-szej zażyłam pierwsza tabletke CLO, jak narazie nic innego sie nie dzieje ;-) To jest mój pierwszy cykl z CLO. Jestem po poronieniu, które miało miejsce w grudniu i miałam monitorowane 2 cykle pod rząd i okazało się, iż mam kilka pecherzyków, ale brakuje mi dominującego :-( stąd też ginka pomysl na CLO może tym razem będzie dominator. Dostalismy zielone światło od ginka aby w tym m-cu po 3 pełnych cyklach zacząć się starać.

A i przyjmuję od 5dc do 9 dc po 1 tabletce.


A jak to wygląda u Ciebie? Jak sie po tym leku czujesz?
 
reklama
Witam kochane
Muszę nadrobić zaległości. Po weekendzie w pracy teraz dwa dni w domku, z czego jeden przymusowy, bo złapało mnie takie przeziębienie, ze ledwo mówię.
Anusia
gratulacje!!!
Smerfna wiesiołek i trochę witamin raczej nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie, no a zwłaszcza kwas foliowy.

Ja dalej czekam na @ ( a raczej na jej brak:-)). Wczoraj znowu nie wytrzymałam i zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Na co ja liczyłam w 26dc przy 35 dniowych cyklach!
Nadal brak typowych objawów PMS ( nawet mój mąż mówi że jakas spokojna jestem w tym miesiącu przed okresem).
Powiem jedno, jak te wszystkie objawy to nie ciąża, to czeka mnie bieganie po lekarzach, bo chyba wszystko mi się nieźle rozregulowało )-:.
Na test z krwi nie idę, poczekam już grzecznie te kilka dni, jeżeli @ nie przyjdzie to wtedy zrobię test.
 
Do góry