reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Patanka ja chce zeby sie udalo....w doopie juz mam miesiac narodzin.

Agawwa trzymam kciuki

Z laboratorium wyszlam wkoncu teraz dwa wyklady i potem pisanie raportow
 
reklama
Sprawdzi sie sprawdzi napweno! Musi:tak:! Włąsnie o ta wydolnośc cialka żółtego sie boje bo ostatnio z tym coś poszło nie tak i mialam puste jajo płodowe. Cóz sama nie wiem co z tym dupkiem czy brac czy tez czekac na II krechy. Dodam iz ma tylko 1 opakowanie przepisane i jesli je zuzyje a w ciażę nie zajde to moj gin mnie zjeb... bo on nie lubi gdy cos się robi na swoja rękę, w końcu on tam więcej wie.
Wow :szok: super dobre wyniki mialaś po clo. Może 1 cykl organizm musiał sie do clo przyzwyczaić, a przy drugim cyklu zatrybi. Trzymam za to &&&&&&&. Co dajesz męzusiowi na polepszenie żołnierzyków? Bo mój bierze Androvit + selen + D3


jak na razie bierze wit.C i flegamine dopiero od srody na rorzedzenie nasienia. myslimy nad salfazinem jeszcze...

Moj Ł. nie ma zlych wynikow tylko liczebnosc ponizej normy,ale i tak potrzeba tylko jedneo zolnierzyka... Zywotnosc i morfoloia jest bardzo dobra wiec mysle ze to tylko kwestia wycelowania w ten czas,chociaz staralismy sie chyba ze zolnierzyki zginely po drodze:-D:-D


Jeszcze przyczyna mojego nei powdzenia moze byc fakt ze CLO wysusza i ja nie miaalm sluzu typowo plodneo za wiele i moze plemniki nie maily warunkow. Ale od wczoraj biore wiesiolek i mysle ze to poprawi jakosc sluzu
 
Ja w sumie badań męża nie mam żadnych, jesli do połowy roku nam sie nie uda trzeba będzie je zrobić.

Z kolei zawiesiołkiem jestem "dwoma rękoma" po 1 cyklu stosowania odczuwalnie więcej śluzu płodnego.

Uważam, że ze spokojem wszystko w swoim czasie przyjdzie. Nie w tym cyklu CLO zadziała to w nastepnym.
 
Ooo,ale naskrobałyście dziewczyny :szok:. Ale przeczytałam wszystko :-).
Widzę,że na tapecie temat różnych "wspomagaczy" itp. Ja się dużo na tym nie znam,ale co nieco już wiem właśnie od dziewczyn z forum.:tak: Np. zachodziłam w głowę,co to jest to CLO,bo czytałam,że dużo babeczek właśnie po CLo i np. ziółkach czy tam wiesołku,zachodziło w 1-3 cyklu.:tak: Ja nie wiem jak z takimi rzeczami tu w Niemczech,bo skoro nie mogę się doprosić o nic na wywołanie @,to co dopiero na poprawienie płodności,pracy jajników czy co tam...:no: Chociaż ciekawa jestem,czy jeśli nasienie mężczyzny nie jest najlepszej jakości (ale jakiejś tam jest :-p),a kobieta przyjmuje jakieś leki wspomagające,to mimo wszystko ta ciąża jest możliwa?
anusia tak jak dziewczyny pisały,ból brzucha we wczesnym okresie ciąży jest dość powszechnym i normalnym zjawiskiem,nie ma się co martwić,też to w ciąży miałam.;-) No chyba,że masz plamienia albo jest to duży ból,to oczywiście natychmiast do gina..
 
na owu jest jedna na ciazowym dwie ale ta jedna ma dziwne polozenie w ogole za blisko granicy MAXX no ja nie wiem..U ciebie za wczesnie chyba na test ciazowy? W ktorym jestes dc?
 
Bog wie bonod 7 mam plamienia a 4 wzielam ostatnia tabletke anty..... powtorze rano I jak dalej tak bedzie to lece do lekarza
 
costa kochanie,przykro mi,ale ja tam nie widzę 2 kreseczek :-( Ale może ja ślepa jestem,więc wiesz...:-D Tak czy siak,powtórz teścik rano.;-)
 
reklama
Karotko ja jestem prawie pewna ze to jest blad... zrobie jeszcze jeden za godzine albo jak zachce mi sie siusiu a potem jeden rano. Tak dla pewnosci
 
Do góry