reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Sorki,że piszę drugiego posta pod swoim,ale nie chce mi się edytować.:-p Słuchajcie dziewczyny,czy któraś się orientuje jak to jest? Tzn.,że ja zawsze miałam cykle 28-dniowe,a od ok. pół roku mam opóźnienia z @ między 2 a 7 dni (no...pomijam teraz,bo to ewidentnie jakaś patologia :-D:-D),no czyli że już przestałam mieć regularne cykle.No i chodzi mi o to (baaardzo zwięźle i na temat haha),jak ja mam sobie wyliczyć średni cykl,skoro mam nieregularne? Czy może na ovufriend samo wyliczy? Bo zakładając,że w kwietniu dostanę okres,to mam wtedy liczyć jak zwykły cykl 28 dni czy jednak inaczej?:sorry: No popieprzone to strasznie...:no: Wybaczcie,że tak chaotycznie,ale nie mam weny dzisiaj do wysublimowanego słownictwa i składni.:-D:-D
costa ja w sumie słyszałam,że w ustach wychodzi ponoć pół stopnia więcej niż w pochwie,ale nie jestem pewna,więc...
 
reklama
Uprzedzilam cie i nie bylo posta pod postem :p
Ja wsomie nie wiem ale czytalam ze np do testowania bierze sie najdluzszy cykl w roku....czyli jak najdluzszy masz 40dni to tyle czekasz od ostatniej @ zanim zatestujes. Mysle ze ovu friend ci wyliczy jesli wpiszesz minimum 4 cykle w tyl... mozna w uatawieniach wpisac w zakladce cykl i zaznaczyc zeby btalo pod uwage
 
O Dżizasss :szok:,to że ja niby będę musiała czekać prawie 3 miesiące do testowania????
E no nie,tyle cierpliwości,to ja nie mam.:-p Ale masz rację,jak tylko @ przylezie,to NATYCHMIAST zaczynam ten wykres cały...Zresztą czytałam dużo opinii właśnie,że dzięki ovufriend dużo dziewczyn szybciutko zaciążyło.;-)
No co? Nawet jeśli to nie do końca prawda,to ja się wolę pozytywnie nakręcać.I u mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna,nie odwrotnie.:-)
No,chyba że widzę 13891246324 odcinek "Mody na sukces",to w myślach zastanawiam się ,ile grozi za zabójstwo aktora albo reżysera w afekcie.
 
To moda na sukces jeszcze leci?:szok: chetnie ci pomoge :-D bede pilnowac zeby nikt nie przeszkodzil w morderstwie :-D

Ja polecam ksiazke -what to expect before you are expecting- napisana prze Heidi Murkoff. Bardzo fajna duzo tlumaczy :tak: ja kupilam na ebay uzywana za 3euro. Mam tez zamiar kupic jej ksiazke jak juz zaciaze -what to expect when you are expecting- wogole cala seria What to Expect wyglada ciekawie.
 
costa no właśnie nie wiem,czy ten kretyński serial nadal leci,tak sobie napisałam :-D
Poszukam na necie tej książki,o której piszesz.Gdzieś zresztą o niej już słyszałam.:confused: A jeśli chodzi o ciążowe książki,w sensie z fabułą :-D:-D,to baaardzo polecam książkę autorstwa Risy Green "Notatki przyszłej matki". Jak byłam w ciąży,to ją przeczytałam chyba z 10 razy, zabawna,fajna,nieraz płakałam ze śmiechu...To oczywiście żadna ambitna literatura nie jest,ale pośmiać się można i o ciąży trochę dowiedzieć też. Jest jeszcze druga część,jak ta bohaterka już urodziła dziecko,ale jej nie czytałam,no i teraz poluję na obydwie części w formie ebooka (tyle że darmowego) i nie mogę znaleźć.:zawstydzona/y:
 
karotko poszukaj na chomikuj.pl albo na torrenty.org
Jaby bylo na chomiku to ci w poniedzialek moge na emaila wyslac bo mam konto z transferem na chomiku
 
A ja kupiłam wczoraj ziółka nr 3 o. Sroki + propolis bo to się powinno razem (tak powiedzieli w zielarni) pani przygotowała ogromną mieszankę (zobaczymy ile z tego będę w stanie wypić i nie zwrócić:-D) zaczynam pić dzisiaj wieczorkiem i dam znać co i jak ;-)
 
Australijka to super :-D ja patrzalam u nas nie ma takich wiec bede musiala kombinowac jak je do irlandii dostarczyc
 
No i podobno faceci też to mogą popijać:tak: mogę przesłać i do Irlandii jak chcesz, tylko pytanie czy na granicy jakoś tego nie wyhaczają i sprawdzają ze względu na podejrzenie że to jakiś zbyt odlotowy specyfik :-D
 
reklama
australijka oo no pewnie,że daj znać jak tam postępy przy ziółkach :-) Ja też je chciałam,ale ja z kolei w Niemczech jestem...:dry: Ale za namową dziewczyn,skuszę się chyba na ten Castagnus...czy jakoś tak:-p
costa na chomiku nie ma niestety,a torrentów w niemczech nie mogę używać,bo kara jest...nie znam się na tym za bardzo,ale wiem,że tutaj akurat właśnie takie coś jak torrenty mogą przysporzyć kłopotów..:no: Ale jestem dzielna,będę szukać dalej :-)
 
Do góry