reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
anusia gratulacje piekne kreseczki. Ale ci zazdroszcze. Pierwsza grudniowka :-D ty sie kochana ciesz bo jesli dobrze widze to testowa ciemniejsza od kontrolnej :-D



Ja pewnie bede ostatnia testowac bo @ nadal brak chyba ze dzis przyjdzie. A to juz 5 dzien bez anty. :no:


Bede dzis miala zly humor bo od 6 rano nie spie. Elektryka wjechala na tyl budynku I zaraz pod moim oknem od sypialni cos robia I ten cholerny dzwig halasuje :angry: ludzie kochani sobota jest! Nielubie jak mnie cos nagle budzi (no chyba ze dzidzi :-D)


Mialam spytac zapomnialam. Jak robie ten wykres to jak wkoncu bedzie krwawienie to zmienic date @? Bo to wsumie nie sa plamienia tylko sluz z odrobina krwi i to nie zawsze czasem jest sam sluz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anusia no pięknie,gratuluję słońce :-):-) Hip Hip Hurra!! :-D Kurczę,zazdroszczę przy okazji też...;-) To teraz pewnie czekanie na wizytę u gina,co? ;-)
costa a ja wczoraj byłam padnięta,bo musiałam wstać o 7 rano,co jest u mnie niespotykanym zjawiskiem :-D:-D I czułam się podobnie jak ty.Co do wykresu,to ci nie pomogę,też jestem na ovufriend,ale jak dotąd,nie zrobiłam jeszcze tam nic,bo czekam na @ i rozpoczęcie nowego cyklu,który,jak wczoraj widać było na załączonym obrazku :dry:,może być i nawet w kwietniu. Ale chętnie podpatrzę jak ty to robisz,bo do końca jeszcze się tam nie orientuję.:-p A,no i nie martw się: testować ostatnia na pewno będę JA haha :-D Czyli po całym jednym waszym cyklu dopiero coś będę działać...
 
Kurcze niewyspana jestem strasznie... znowu zasne o 17 tK jak wczoraj zeby sie obudzic po 18 z bolem glowy :-D

Karotka mysle ze zmienie jak sie krwawienie pozadnie zacznie. Na telefonie tez mam podobna aplikacje zwie sie PinkPad i najwyzej bede sie sexic dluzej :-D zamowilam tez w czwartek testy ovu wiec mam nadzieje ze dojda przed 8dniem cyklu

Jak tam pogoda u was? U nas na wyspie zimno i mokro....
 
costa no w sumie możesz zmienić...zobaczysz,co ci tam wtedy wyjdzie ;-) No i fajna taka aplikacja na telefon,ja też chcęęęęę :-D:-D Albo lepiej nie,bo już bym do reszty zwariowała od tego ciągłego rozmyślania.
A pogoda...pada u nas i tak szaro jest.Ale nawet nie zimno. W sumie wolę tak niż -800 stopni :-p.Ja ciepłolubna jestem.:-)
 
Karotka ja sie wkoncu dorobilam nowego telefonu Samsung Galaxy SIII to teraz szpanuje aplikacjami :-D ostatnio nowy telefon mialam 6lat temu :-D aplikacja fajna nawet.
U nas wiecznie pada ostatnio.... I wez w taka pogode idz na spacer chociasz. I tak te weekendy gnije w domu....az mi odwala...:dry:
 
costa fiu fiu,to szpanujesz,mówisz :-D Ja się tak wzbraniam przed iPhonem,bo niby po co mi,skoro mam telefon? Ale jak widzę wszystkich naokoło z tymi iphonami i innymi podobnymi,to się czuję taka..."nie trendy" hahaha :-D Wiem,wiem,nie mam już 15 lat,żeby komukolwiek imponować nowym sprzętem,ale...noo,wiesz o co chodzi.:-)
Co do spaceru,to masz rację.Ja się nie mogę doczekać już prawdziwej wiosny i...truskawek!! Najlepiej z bitą śmietaną.:-) Oddam nerkę..no dobra,pół nerki,za truskawki.:-)
 
Ja noge oddam za truskawki a tutaj nawet w sezonie bez smaku i drogie.
Co do iphona nigdy wzyciu. Zeby cokolwiek na telefon wzucic to przez itunes a cos takiego jak bluetooth nie istnieje. Te nowe samsungi sa identyczna jak iphone tylko latwiejsze w obsludzen i z leprzym procesorem :-D
 
reklama
Witajcie jestem nowa na forum. W marcu zaczeismy starania o drugie dziecko. Mam juz 4,5 letniego synka. Zegar bilogiczny tyka u mnie glosno bo mam juz 33 lata. Uwazam ze jestem juz za stara na dziecko ale maz wsumie mnie namowil i wdodatku chcialabym zeby mlody mial rodzenstwo. Zobaczymy jak to bedzie. Przepraszam ze bez polskich znakow pisze ale nie wiem jak ich uzyc na tablecie:)
 
Do góry