reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Witajcie jestem nowa na forum. W marcu zaczeismy starania o drugie dziecko. Mam juz 4,5 letniego synka. Zegar bilogiczny tyka u mnie glosno bo mam juz 33 lata. Uwazam ze jestem juz za stara na dziecko ale maz wsumie mnie namowil i wdodatku chcialabym zeby mlody mial rodzenstwo. Zobaczymy jak to bedzie. Przepraszam ze bez polskich znakow pisze ale nie wiem jak ich uzyc na tablecie:)

Witaj :-D a tam za stara!!! Moja mama rodzila brata jak miala 35lat. (Mie uwazam ze byla stara)Nie jestes stara. Za stara na dziecko bys byla jakbys miala 80lat i chciala dziecka.Trzymam kciuki za staranka :tak:
 
reklama
patanka, ja Ci dam za stara, masz tyle lat co ja :-):-):-) Witaj :)

u nas paskudnie dzisiaj, mży, zimno i nic się nie chce :baffled:

Costa, jak mam plamienia przed @ to Ovufriend nie rozpoczyna mi jeszcze nowego cyklu. Dopiero jak zaznaczę krwawienie to wskakuje nowy cykl :tak:
 
delewarre :) ja sie jakos staro czuje moze. wW pierwszej ciazy zaskoczylo w 4 cyklu. Poniewaz mam to nieszczesne Hashimoto to nie wiem jak teraz bedzie. Testowac mam zamiar 21 marca bo juz po staraniach na ten miesiac. Pozdrawiam wszystkie staraczki;)
 
patanka witaj :-) No i ja ci dam stara,daj spokój :-D:-D A jeśli mogę zapytać,co to jest to Hashimoto?:confused: Bo nie wiem...
costa bo najlepsze,to były te stare dobre Nokie 3310 i takie tam :-p
 
Halooł!

patanka, no wiesz, ja mam 35 lat i staram sie o pierwszego dzidziusia. I nie czuje sie staro. I wyglądam tez niezle. Nie bądź tak nastawiona.

Wczoraj wieczorkiem było wino, ciasto z kremem i bobosexy... Hmmmm chce powtórkę!

anusia - gratuluje! Mam nadzieje, ze sie wszystkie od Ciebie zarazimy i razem będziemy na wątku grudniowki:))) gdyby tak było, to ja bym miała termin na 01.12!
 
karotka00 to jest taka choroba tarczycy. Trzeba do konca zycia brac hormony i w ogole.
Macie racje trzeba zmienic nastawienie. Ja jakbym zaszla w marcu to termin z ost.miesiaczki mialbym na 29 listopada. No ciekawe, pozyjemy zobaczymy.....
 
agaawa teraz,to mi zrobiłaś ochotę na...kremówkę :-D Ale taką prawdziwą,z kremem,z żadnym tam budyniem :p No i jak takie fajne boboseksy było,to pewnie coś zakiełkuje :-) Nie ma to jak przyjemne z pożytecznym :-p
 
Deleware tylko ze ja nigdy nie robilam nic na ovu i mi zaznaczylo te plamienia jako pierwszy dzien cyklu. Ale cjuba zmienie na dzis bo juz pozadniej plamie wiec moze sie rozkrexi do wieczora :-) a od jutra mieze tepke.

Do mierzacych tempke...mierzycie w ustach czy.w pochwie?

Poszlam na miastwo sie przejsc i kupilam nowa szczotke do kibelka i jakos mi weselej :-D
 
costa ja czytałam u dziewczyn,że ponoć lepiej mierzyć w pochwie,bo w ustach jakieś dziwne rzeczy wychodzą,ale nie dam sobie ręki uciąć,bo sama jeszcze nie zaczęłam mierzyć..Więc pewnie dopiero w kwietniu zakupię termometr.:dry:
No i nie wiedziałam,że szczotka do kibla tak poprawia humor...rozbroiłaś mnie...haha...ale nawiasem mówiąc,mnie też by się przydała nowa.:-D:-D
 
reklama
karotka no mi w ustach wychodza ponad 37 stopni... tylko ze mi w nocy goraco bo ciepla kordle mamy a i moj V sie wtula a on to przenosny grzejnik jest. Ja mam termometr do jednego miejsca po przecinku jak nie uda sie to zakupie taki z dwoma...

Co do tej szczotki to jak ja zobaczylam to tako usmiech mialam na ustach I do kasy jak trofeum nioslam :-D mowilam ze mi odbija
 
Do góry