reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Karotko pisz ile chcesz bo ja czuje sie tak samo. Len ze mnie straszny i tez mnie wkurzaja stereotypy. Mi akurat sie tragil facet ktory pomoze ale ja musze mu powiedziec zeby cos zrobil bo sam zadko pomysli ale jak juz poprosze to jeat zrobione :-D czasem nieudolnie ale liczy sie to ze prubowal hehe...

Ja tez zmykam do wanny moze jak sie wygzeje to @ przyjdzie :-D
 
reklama
Aaaa,bo te chłopy takie są :-D Ja też zaraz uciekam do łóżka..młoda zbiera klocki i właśnie ją opieprzam,że ma iść spać :-D Miłej kąpieli życzę i oby @ przylazła,żebyś mogła zacząc nowy i SZCZĘŚLIWY cykl :-) Ja na @ pewnie do kwietnia poczekam,bo się nic nie zapowiada,ale zdaję się na gina.Buziaki.:*DLA WAS WSZYSTKICH MUUUUAAAAA
 
... ale czytania miałam ;-)

Kobietki, po pierwsze wszystkiego najlepszego :-)
Mam nadzieję, że Panowie się postarali.

Wczoraj szukałam dentysty i jeszcze takiego lekarza nie trafiłam. Asior :tak:
Dzwoniłam przez cały dzień, ale nikt nie odbierał. Kładę się spać, było gdzieś koło 23:30 i dzwoni telefon. Odbieram... i słyszę.. "Dzień dobry, czy próbowała się pani dziś dodzwonić do dentysty?" Ja, że tak. Na co słyszę "No to dentysta oddzwania" :eek::szok:
Przyjął mnie dzisiaj, ale stwierdził, że wszystko OK i nie wie czemu bolał ten ząb. Jak zacznie boleć to mam dzwonić nawet w nocy. Chociaż mi tak głupio po 23 do kogoś dzwonić :-p


Karotka będzie dobrze :) Szkoda Twojego zdrowia na te nerwy :)
No a z tym paleniem, gdyby to działało... Lekarz mówi "Pan niech nie pali" i facet rzuca - to ja mojego zaraz bym wysłała do najbliższego lekarza. Ale może coś w tym jest. Mój też kopci i jak widać dzidzi nie ma... :(
 
Dzien-dobry-wieczór.

Dołączam do was (jesli mogę - off course) bo luty nie była zbyt łaskawy dla mnie....Własnie skończyła mi się @ i zaczynamy zabawe od poczatku,,,,,To już 4 cykl. Mam nadzieje że w końcu sie uda.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla wszystkich!!!!
 
moniqaa no właśnie,gdyby to było takie proste :sorry: JA też czasem palę...nie tyle,ile mój P.,ale przyznaję,że przy piwku na przykład,zapalę sobie. Może nie powinnam,nawet na pewno,ale kurczę...Przerzucę się chyba na te e-papierosy.;-) Mam taki jeden,truskawkowy,ale strasznie się po nim duszę.Chyba pomyślę o rzuceniu palenia w ogóle.
tysia123 dołączaj do nas,im nas więcej,tym lepiej ;-)
 
Karotka, ja zaopatrzyłam się w tego e-papierosa by przestać. Też mnie dusił, ale okazało się, że wystarczyło zmienić na słabszy Liquid i nie dusi :tak:
Mam nadzieję, że po tym już całkiem papierosy w odstawkę pójdą :-)


Agawa powodzenia :-) Tez trzymam kciuki.

Tysia123 witamy. Ja także już kolejny cykl, a pewnie niedługo trafię na kwiecień 2013 :(
 
..... Mój też kopci i jak widać dzidzi nie ma... :(

eee, tam, mój nie kopci i dzidzi też nie ma :(

cześć tysia123 :) Marzec jest fajny, na razie czekamy aż któraś "zaskoczy" i pociągnie resztę za sobą :-)
Będzie dobrze :)


A mnie już jajniki pobolewają, ale już mam stresa, że mi czasu zabraknie, no ale nic tam, wzięłam sobie jeszcze na poniedziałek urlop, żeby już całkiem wykorzystać mojego chłopa :cool2: jeszcze we wtorek rano mogę a potem to już dooopa.

Agaawa, trzymam kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie kochane weszłam do was na chwilke bo musze sie wam czym pochwalic bo nie wytrzymam nie wiem czy mam juz sie powoli cieszyc ..... IMG00063.jpgIMG00062.jpg bo tezmuj aparat ma tylko 2mp. Ale musialam dodac to , same ocencie ...
 
Do góry