reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

smerfna 85, karotka00 ja wszystko rozumiem:-)... chodzi bardziej o to, że nie rozumiem faktu, że jeszcze nie zaszłam w ciążę :-D
z moją córcią do piątego miesiąca ciąży latałam po klubach i tańcowałam, fakt odstawiłam alko i papierosy od pierwszego dnia po teście, ale wcześniej na prawdę nie ograniczałam się w dobrej zabawie. I właśnie o to chodzi... że mając 19 lat i prowadząc średnio rozsądny tryb życia zaskoczyłam raz dwa, a mając 34 lata:no:

Australijka, no jakbym siebie widziała :-) Tamtym razem nie zdążyłam się zastanowić i już zaszłam ( i pamiętam że miałam stresa, bo test pozytywny mi wyszedł kilka dni po imprezie, na której sporo wypiłam :baffled:), a teraz 33 na karku, nie palę , nie imprezuję i nic.... :crazy:
 
reklama
Normalnie ta pogoda mnie dobije.... siedze i zamulam. Dom posprzatany zakupy zrobione.... w tv nic nie ma...laptop w naprawie...kot ma focha....
Spac mi sie chce :crazy:
 
WITAM WAS DROGIE PANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA I ŻYCZE NAM WSZYSTKIM JAKNAJSZYBSZEGO OTRZYMANIA 2-UCH KRESECZEK NA TESCIE :)) TO BYŁBY NAJLEPSZY DLA NAS PRĘŻENT POD SŁOŃCEM !!! :)) SMERFNA - tak uparcie dążę ale myśle że my wszystkie to samo may w celu do otrzymania tego największego celu jak zostanie mama lub ponownie zaciażenia jeśli ma się już szkrabka . :) AGAWA- co ty nie jestem taka przecież czasami dobrze otrzymać dobre info o jakims badaniu ale może temu gin mojemu cos się tez mylnelo przez przypadek a jak sam człowiek się do końca nie zna to tylko przytaknął mu alemi tez cos wtym nie gra. KAROTKA - naprawdę to dal ci dziś popalić ,rozumiem cie doskonale ilez człowiek może czekac i to się dłuży jak nie wiem wtedy czekajc na dany dzień. A tak ogyłem to ja mam maly remoncik w salonie MOJEMU SZANOWNEMU MEŻUSIOWI ZACZCHCIALOSIE PRZEMEBLOWANIA MEBLI W POKOJU DLA ZMIANY USTAWIENIA I ZEBY POMALOWAC JEDNA Z ŚCIAN NA TAKIE CAPUCINO I OCZYWISCIE JAK DZIS WRUCILAM Z PRACY TO MEBLE PO CAŁYM POKOJU SIE WALAJA USZKO NA ŚRODKU POKOJU SZAFA GDZIES W KACIE POPROSTU SAJGON NAWET JUZ RANO POJECHAŁ KUPIC FARBE PRZEDPUJSCIE DO PRACY WIEC JUTRO MNIE CZEKA MALOWANKO I SPRZATANKO OD PODSTAW HMM ... DZISKUPIŁAM SOBIE TEST ALE... JAKOS SIE BOJETESTOWAĆ ;/ BO JUŻ 13 DNI BEZ @. KAROTKA- aaa suchaj ile ci się spoznial @ ze masz jego brak i mimo tego gin ci pow ze ciązy brak ??? będzie dobrze nie załamuj się kochana.:) aco do kawki to ja pije tez pół na pół z większa przewaaga mleczka bez cukru, nie wydaje mi się żeby kawka utrudniala zajści w ciąże...
 
Moniqaa te tsh ma byc niby ponizej 2 ale tak naprawde ile kobiet zachodzi w ciaze z przypadku ? I niby one wszystkie maja mniej niz 2? Jakos nie chce mi sie w to wiezyc. Moze miec to jakis wplyw ale czy az taki wielki?

Teoretycznie tak. Mi endo powiedziała ,ze norma dla kobiet w wieku rozrodczym , ze zdrową tarczyca jest właśnie do 2.A ta górna granica czyli 4 jest dla kobiet przed menopauzą. Ja miałam jak do niej szłam chyba z 2,94 i prawie od razu na progu mi powiedziała,ze to zbijamy.
TSH mówi jak pracuje tarczyca a ona ma ogromny wpływ na ciążę.

To bedzie pierwszy cykl staran wiec nie chce jeszcze wariowac :-D ale to czekanie na @ mnie dobija...moglaby juz przyjsc hehe

Kurcze od wczoraj plamienia mam... nigdy tak nie mialam :-( mam nadzieje ze to zapowiedz @

To właśnie objaw problemu z hormonami.Ja tez długo miałam właśnie takie plamienia.

Ale mierz sobie temperaturkę.Widzę ,ze już masz gotowy wykresik i tylko czekasz na @? No to po niej start z mierzeniem i zobaczymy;-).
Może będzie wszystko oki i na końcu II.

Agaawa no to powodzenia w starankach &&&&&&&.

Anusia-ja tez uważam ,ze ten Twój gin to jakiś dziwny.A prywatnie do niego chodzisz? Może kasę chce wyciągnąć od Was.
Nie zgadzaj się na inseminacje tylko się domagaj udrożnienia jajowodów bo przecież jak czasem masz je niedrożne to jaki jest sens tych działań.
A w ogóle jakie badania Ci porobił?

Karotka- No ten Twój Herr gin to tez taki luzak.Nie mówię,żeby od razu miał walić jakieś hormony ale badania mógłby zrobić.Bo jeżeli jest jakiś problem to sam się nie naprawi.
Ja chcesz to możesz spróbować tego Castagnusa-on delikatnie wyrównuje hormony a jest bezpieczny bo to tylko zioła.I nie są to jakieś podejrzane chińskie specyfiki tylko lek obadany i dopuszczony do sprzedaży,który najwyżej może nie zadziałać bo będzie za słaby na Twoje dolegliwości.

Dziewczynki

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet - jak najmniej kłopotów jak najwięcej uśmiechu i dzidziusia dla każdej z nas
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
anusia no właśnie mnie to czekanie dobija...:angry: I współczuję przemeblowania,jakby nie było,to trochę roboty z tym jest..:sorry:
A co do opóźnienia, to ostatnią @ miałam 18.01..ogólnie od kilku miesięcy mam kilkudniowe opóźnienia,ale coś takiego mam pierwszy raz w życiu.. :no: Dlatego się martwię,nawet miałam iskierkę nadziei,że to może ciąża,ale...rozsądek podpowiadał,że raczej nie,bo testy by wykryły.No a dzisiejsze USG już całkowicie to wykluczyło.Ale dzięki za słowa otuchy,trzymam się jakoś,bo muszę..:-p
Fuma no on mnie tylko normalnie "dowcipnie" zbadał,pobrał próbki do cytologii (w 50 dc????...ale ok,nie czepiam się :-D),zrobił usg,pomacał cycki...i tyle. No i właśnie kazał się zgłosić dopiero w kwietniu jeśli @ nadal nie będzie. Ale w sumie masz rację,mógł chociaż jakieś badania na prolaktynę zrobić czy nie wiem...No niby mówił,że wszystko ok,na usg też super.. Ale przecież jest mnóstwo rzeczy,które wychodzą np.we krwi,a za Chiny ludowe przy normalnym badaniu.:no:
I spróbuję tych ziółek..W sumie zaszkodzić nie zaszkodzą,a jak mają pomóc,to poeksperymentuję.:-D
 
Fuma czekaj,bo się zgubiłam :-D To ten Castagnus to w końcu zioła czy tabletki? Chyba,że jedno i drugie...Kurczę,korci mnie w sumie...a tam,czemu nie :-D Jak tylko dostanę tą cholerną @,to gnam do apteki.Dzięki za info kochana buziak muaaaa :*
 
Fuma foch ja sie boje ze przez te tabletki cos mi sie w hormonach porobilo. Moze sie uspokoi samo.... moze tez tak jest dlatego ze od pazdziernika nie mialam okresu bo wiecznie przesowalam bo tak mi bylo wygodniej. No coz zobaczymy. Narazie czekam na karte i wtedy pojde do nowego lekarza i moze on cos zmieni moze kaze jakos zbijac. Szczegolnie teraz przy tych zrostach i po zapaleniu. Narazie jestem dobrej mysli i prubuje nie dopuszczac do siebie zlych mysli. Temperature bede miezyc jak tylko @ sie pojawi

Anusia ja nienawidze malowania i rematow :-D powodzenia w malowaniu. I tak jak dziewczyny mowia. Najpierw droznosc sprawdz zeby inseminacja nie poszla na marne. Ja chyba tez poprosze.

A takie pytanie mam. Miesiac temu robili mi usg z kontrastem i wlasnie wtedy wyszky te zrosty....myslicie ze powinnam prosic o laparoskopie?? Bo oni sa pewni ze zrosty sa nawet mi pokazywali ale nie sa duze i lekarza twierdzi ze mam 60% szans na zajscie w ciaze naturalnie z tym ze skoro mialam zapalenie jajnikow dwa razy w tym raz zapalenie macicy to ten procent jest nizszy okolo 45%.

Karotko jesli sie nie myle to castagnus czyli niepokalanek mnisi to sa ziola ktore dostepne sa w tabletkach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Costa- no może to być i od tego.Może teraz właśnie organizm naprawi sobie sam wszystko.Zobaczymy na wykresie.

A tych zrostów Ci nie udrożnili przy badaniu?

Ja myślę ,że poczekaj trochę może laparoskopia nie będzie potrzebna.

Karotko
, tak jak Costa napisała Castagnus to ziołowe tabletki.
 
reklama
Wlasnie nie bo ten lekarza co robil usg stiwerdzil ze narazie nie bedzie ingerowal ale jakbym nie zaszla do konca roku to mam wrocic.

Damy rade dziewczyny i wszystkie pieknie zaciazymy :-D
 
Do góry