reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Marcela no to razem będziemy przeżywać 12 czerwca, ja też się boję jak cholera:szok: Ale musi być dobrze:-)

Ciotki marcówki czekają na kolejne fasolki, dziewczyny musi być dobrze ja w to wierzę i Wy też musicie uwierzyć.
 
reklama
Cześć dziewczyny

Moniqaa jestem dalej z Wami. Teraz staranek nie będzie i tak aż do września bo troche nam sie plany pozmieniały. A to ze względu na to, że w przyszłym roku przeprowadzamy się do Polski i musimy tu jeszcze przezimować a że rodzić chcę we Wrocławiu a nie w Londynie to muszę trochę zaczekać żeby utrafić na termin wiosną lub latem przyszłego roku:-)
Poza tym mam nadzieję że szybciej nam pójdzie jesienią, bo cały czas łykam niepokalanka i widzę dużą poprawę w moich cyklach.
Agaawa i Ailatan kiedy testowanie??? Trzymam za Was &&&&&&&
Fuma też chodziłam zdołowana w zeszłym tygodniu ale potem mi przeszło i teraz czekam na wrzesień kiedy wznowimy staranka.
 
żabucha - ja chyba już zatestuję 25.05. ;-) To będzie 26 dc :blink:

Non stop prześladują mnie kobiety w ciąży albo z malutkimi dziećmi! A jak takie widzę to płakac mi się chce! W niedzielę stałam przed Kościołem na Komunii i obok nas stała dziewczyna z dziewczynką dosłownie ze 2 mce mogła mieć i wyciągała ją z wózka i na rękach trzymała. Mi już oczywiście łzy leciały! Mój J pyta się mnie dlaczego płaczę, a ja, że sama nie wiem! Że taka maleńka ta dziewczynka! Kiedyś tak nie miałam.

Boli mnie krzyż i piersi, jakaś masakra, nie mogę siedzieć normalnie :crazy:
 
Cześć

Dziewczyny będzie dobrze,nie smutajcie się:-D.
Ailatan i Agaawa -jeszcze macie trochę czasu do testowania a już nadzieje tracicie? A może to jest właśnie ten cykl u Was?Trzymam kciuki.

Agaawa- tak mamy zamiar się starać. Tylko , jak juz tu chyba pisałam Mój jedzie w weekend matury sprawdzać. Muszę go dopaść w czwartek i poniedziałek a na weekend mam przewidzianą owu.

Ale tak na marginesie to stwierdzam,ze Mój to musi mieć komfortowe warunki do boboseksów. Wczoraj już żeśmy spontanicznie zaczęli staranka a tu Mój mówi :" no nie mogę,muszę tego komara utłuc" I kapciem rzucał w komara,który niedaleko urzędował.Bardzo romantyczna sytuacja:-D:-D:-D:-D.

Zabucha, coś mi sie zdaje,że i na jesieni Ci dotrzymam towarzystwa bo jakoś to u nas powoli idzie.
 
Fuma_Foch coś jest z tymi komfortowymi warunkami :tak: Chociaż komar to i mnie by rozpraszał... ta ciągła myśl, że zaraz wyląduje i użądli :-p

Mój za to wczoraj stwierdził, że on już ma dość i potrzebuje przerwy :dry: Dziwne, a ja myślałam, że faceci zawsze pierwsi... :-p


Ailatan
do 25.05 to już niedługo. Trzeba w końcu jakiś nowych kreseczek w tym wątku, więc trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&

Żabucha mówię Ci, że pierwszy cykl od września będzie szczęśliwy :tak:
 
Fuma - z tym komarem to dobre :-D

Moniqaa - ja coś czuję, że @ przyjdzie :wściekła/y: Brzuch mnie dziś pobolewa. Od rana głowa - ale to chyba ma akurat związek z pogodą. No i piersi strasznie, dotknąć się nie mogę :no: Mój to z kolei jest chętny raczej zawsze ;-) Ale wiadomo, że lepiej jak to jest spontaniczny seks, a nie taki mechaniczny, bo trzeba akurat teraz.

Ale straszna pogoda, akurat teraz się rozpadało i burza jak za pół godziny będę z pracy wychodziła! :wściekła/y:
 
Cześć

Teraz dopiero znalazłam chwilkę.Akurat Mój zadania z fizyki liczy.

Moniqa-wygląda,ze chyba owu u Ciebie była,teraz będę trzymać kciuki za powodzenie &&&&&&.

Ailatan-kiedy testujesz?

Ja właśnie na etapie staranek.To znaczy będę na tym etapie jak się Mój oderwie od fizyki.Tak się wciągnął ,ze kto wie czy z nią nie zabaluje do północy.

Dobrej nocy
 
Fuma - z fizyki??? Masakra, nigdy nie rozumiałam fizy, zresztą matmy też nie umiałam :-) A to w domu sprawdza matury? Test to już przed chwilą chciałam zrobić :-D Ale mój J mi wybił to z głowy :happy2: Myślę, żeby zrobić jutro, ale wiem, że to nie ma sensu :-D Może wytrzymam do piątku albo soboty :-D
 
A ja właśnie skończyłam odpowiadać na pytania z chemii, które mój małżonek dostał do przygotowania na egzamin. Makabra :-p A co dopiero fizyka... No ale to przede mną (zostawiłam sobie na jutro) :dry:

Fuma_Foch powodzenia w starankach :tak: Po północy tez można :-p

Ailatan ja bym tam nie wytrzymała, ale nie namawiam "do złego". Dasz radę wytrzymasz jeszcze te dwa dni :tak: Ja trzymam kciuki już teraz &&&&&&&&&&&&
 
reklama
Cześć!

Ja robiłam test dziś rano. Negatywny. Juz wiecej nie robię, bo szkoda kasy. Czekam na @. Wszystkie objawy mi minęły :)))

Zabucha i Fuma ja tutaj chyba zostanę na zawsze. Dola miałam 2 dni temu strasznego, teraz jest lepiej. Ale jak miałam deprechę, to oskarzalam w myślach mojego T ze tak długo w życiu na wszystko czeka, ze sie możemy nie doczekać. 13 lat czekał, żeby sie ozenic, teraz bedzie sto lat czekał na dziecko. Mam do niego żal, ze to nasze życie takie flegmatyczne jest... I ciagle nie ma rodziny.

Milego dnia Wam życzę.
 
Do góry