reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Cześć

Znalazłam wreszcie chwilkę by tu zajrzeć.Wyobraźcie sobie ,ze Mój wtedy nad ta fizyką zasnął:-D.Potem się tłumaczył ,ze to takie nudne było.
No ale wczoraj rano wykorzystałam go do cna.Teraz czekamy na efekty bo chyba owu już była.

Odebrałam dzisiaj wyniki prolaktyny i wyobraźcie sobie ,że tym razem miałam za niską :1,34. Nie wiem jak to z kolei wpływa na starania, do mojej ginki na razie nie mogę się dodzwonić.

Ailatan- Mój nie sprawdza matur w domu tylko musiał najpierw sam te zadania policzyć,żeby potem wiedział co z czego.NIestety do sprawdzania wyjechał i wróci dopiero w niedzielę.
A ty się nie załamuj bo na test za wcześnie. Tempka ładnie w górze,kciuki zacisnięte&&&& będzie dobrze.
To samo się tyczy Agaawy i Moni -&&&&&&& Kciukam.
Agaawa -tempka w górę poszła to nie jest źle.
 
reklama
-Hej dziewczynki:-)

Jak tam testowanko? Agaawa, Ailatan, Monia?

Marcela jak sie czujesz?
Deleware jak tam?


Ja boje sie powiedziec w pracy o ciazy. Mialam to zrobic w pt ale nie poszlam do szefa. Postanowilam ze jutro pojde ale mam stresa. U mnie w pracy jestdziwnie jakjedna dziewczyna mu powiedziala o ciazy to sie zdenerwowal i zapytal czemu wczesniej z nim tego nie uzgodnila:/
U mnie z OM 9 tydzien i 5dzien ciazy. Troche mdlosci przechodza, ale cholerka chyba zimno na wardze mi wychodzi a slyszalam ze w ciazy to nie bezpieczne.
Kupilam w lidlu spodnie ciazowe bo juz mi brzuch troche urosl i musze ropinac rozporek caly czas w zwyklych spodniach jak siadam w pracy a jak wstaje to zapinam. Kolezanka dziwnie sie patrzy a narazie nic nie wie o ciazy.
 
Patanka dasz radę :tak: Nie przejmij się szefem, zresztą nie on est teraz najważniejszy :tak:
a też odpinam i zapinam spodnie :rofl2: Wiec wiesz nie tylko w ciąży się tak robi :-p
Przytyło mi się prawie 4kg, a przy mojej wadze to już robi duuuuużą różnicę, no i wszystkie spodnie są mi za małe :no: Jakoś nie mam motywacji by kupić nowe :-p


Fuma_Foch widzę, że u Ciebie też tempka ładnie w górę. Będziemy podobnie testować. Już widzę te podwójne kreski :tak:
A mężowi się nie dziwię, sama bym chyba zasnęła nad fizyką :-p
 
Cześć

Jestem na chwilkę,wcześniej obchodziłam podwójny dzień matki ( u teściowej i u mamy) a teraz czekam na Mojego bo niedługo wróci ze sprawdzania matur.

Patanka - tak jak Monia pisała,nie przejmuj się szefem.Dziecko jest teraz najważniejsze nie on. Jakoś to będzie musiał przyjąć do wiadomości.

Moniqa- no właśnie, już widziałam jak piękna tempka u Ciebie, trzymam kciuki.

Ailatan, Agaawa, co u Was?

A nasze ciązóweczki zaginęły w boju? Co z nimi?

Smerfna,Marcela,Ananaska,Delewarre?

Patanka się odezwała-:tak:a reszta co?
 
Fuma wejdź sobie na staraczki majowe. Tam znajdziesz kilka dziewczyn stąd. Ja tez tam zaglądam.
Ładny masz wykres! Ja czekam na owu ale nie mogę przeboleć, że w tym miesiącu staranek nie będzie:-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!

U mnie już @ od wczoraj. W sumie wczoraj miałam lekkie plamienie brązowe, ale ostatnio to jest objaw okresu. Wieczorem się pokochaliśmy no i już @ się zaczęła :wściekła/y:Dziś już brzuch boli no i dupa! :angry: Co my robimy źle?! :-(
 
Ailatan przede wszystkim za bardzo się stresujesz.
Podobno w takim przypadku najlepiej odpuścić, bo jak za bardzo się chce to są problemy.
Kochana zróbcie sobie wakacje od starań :tak: a kto wie co z tych wakacji wyjdzie ;-)
Tymczasem życzę Ci by @ szybko polazła i by nowy cykl był szczęśliwy bez planowania i stresu :tak:
 
Heloł!

jestesmy! Ailatan, ja sie tez bardzo stresowalam podczas staranek, baaaaardzo! Ale musze Ci powiedzieć, ze sie chyba udało! Bo wczoraj wygrzebalam test z kosza na śmieci, co rano wyszedł negatywny i ... Druga kreska. A dzisiaj od razu sie zrobiła druga kreska, tylko jeszcze dość jasna.
Wklejam:))

dziewczyny, teraz Wasza kolej - Moniqua, Fuma, Zabucha i oczywiście Ailatan juz ńiech myśli pozytywnie! Juz nas mało zostało.

trzymajcie kciuki, żeby teraz wszystko było dobrze, bo tonajgorsze dwa tygodnie.
 
patanka ja czuję się raz dobrze, raz jakby mnie czołg przejechał. Generalnie nie wymiotuję, mdłości ustąpiły, tyle, że często robi mi się słabo, no i piersi mnie bolą, no i śpię strasznie. Zaczynam już mieć jazdy, że znowu się nie uda. W sobotę miałam takiego doła, że nie pytaj… nie mogę sobie poradzić z tymi wszystkimi myślami. Ciągle tak bardzo się boję, że się nie uda, a do usg jeszcze dwa tyg.
Ja w pracy na razie nie mówię, chcę poczekać do usg genetycznego. A ze spodniami też mam problem :) zapinam na agrafkę, bo nawet nie mogę się dopiąć, a nie chcę się ściskać. Dzisiaj u mnie 10 tydz i 4 dzień – mam nadzieję…
Fuma jestem :) jaki ładny wykresik!
Ailatan przykro mi, że znowu @ przyszła… a nie robicie nic źle! Może Twój organizm potrzebuje więcej czasu? Nie martw się! Wiem, że to niesprawiedliwe – Ty tak bardzo czekasz na swoją fasolkę, starasz się, a w jakiś patologicznych związkach, ciąża przychodzi co chwila, bez starań, zmartwień, wręcz sama ciąża jest zmartwieniem, a dla nas jest takim wyczekiwaniem… będzie dobrze… strasznie mocno trzymam za Was wszystkie kciuki!
Agaawa no pięknie!!! Jest bladzich! Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&, będziesz jeszcze powtarzała test czy idziesz na betę?
 
reklama
Do góry