reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Cześć

Jestem już,powróciłam. Maiłam chwilowego doła ale już się ogarnęłam. Pewnie to @ była winna.

Agaawa i Ailatan -trzymam za Was kciuki,macie takie ładne tempki,pewnie się uda:tak:.

Monia, za Ciebie też trzymam-działaj ile się da&&&&&&&&.

Delewarre-co tam u ciebie?
 
Patanka - już wiem o co chodzi ;) Dobrze by było jakby było z 2014 roku ;-)

Fuma - ja to mam co kilka dni mega doła :crazy: A zobaczymy co to się wydarzy...

Teraz się źle czuję znowu :crazy: Nie miałam siły prania rozwieszać! Nie wiem co się dzieje.
 
Fuma_Foch powoli to już mam dość tych staranek ;-) Chyba nadrabiamy za 10 lat :-p
Oby owocnie :tak: Mam dobre przeczucia na ten cykl, coś mi mówi że to będzie ten miesiąc... no nic poczekamy i zobaczymy...


Ailatan, tempka ładna... Objawy też fasolkowe... Musisz Kobietko pozytywnie myśleć, ciotki marcówki czekają na kolejną fasolkę :tak:


A co się stało z naszą Żabuchą?
Smerfna85 tez nam uciekła...
 
Fuma, a co u Ciebie słychać? Nie zaprzestalas chyba starań, co? Bo juz niedługo będziesz szaleć z mężem:)))

moni sie teraz pewnie uda, tylko musi w to uwierzyć :-). I działać, działać:))
 
Ja jestem :-) jak tylko nie śpię :-) Jeszcze do gina się nie zapisałam :sorry2: może dzisiaj to zrobię. Na 3-go czerwca sobie zaplanowałam (nie wiem czy wytrzymam). Wczoraj jakięś wątpliwości miałam co do swojego stanu, ale szybciutko zatestowałam po pracy i są dwie mega kreski. Przejdzie mi dopiero jak zobaczę na usg.
Zaglądam tutaj i czekam, kiedy będziecie testować :-)
 
Delewarre pamiętaj, że ciotki czekają tutaj na zdjęcie fasolki :tak:

... a ja się dziś poddałam... temp nadal stoi... No nic zrobię wieczorkiem kolejny test owu. Jak nie będzie już drugiej kreski to nie wiem co jest grane, a jak będzie to... to ile można u diabła :crazy::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Moniqa - ja jakoś nie umiem właśnie pozytywnie myśleć jeżeli o to chodzi :crazy: A robisz te testy ovu z allegro co i ja zamówiłam? U mnie właśnie 14 dc wyszedł pierwszy z 2 kreskami widocznymi, a potem 15 dnia już mega 2 krechy (te zdjęcia co ostatnio tu załączałam). Niby jest tak, że ovu do 36h ma być od pozytywnego testu, ale może być np. po 2h chyba nie? :-) Bo jak u mnie wyszedł pozytywnie test 15 dc, to raczej niemożliwe, żeby dopiero za 2-3 dni była owulacja :baffled: W tamtym miesiącu też dziwnie miałam. Testy wyszły pozytywnie w 17-18 dc, a potwierdzone miałam przez USG, że 14 dc pęcherzyk był pęknięty. Więc nie mam pojęcia o co chodzi. Gdzieś czytałam, że może wyjść test pozytywny, bo akurat wtedy jest największe stężenie LH, a może być już po owulacji. Dlatego najlepszym sposobem są po prostu tylko boboseksy :-D

Dziś rano u nas były boboseksy :biggrin2: Chociaż dziś 22 dzień i wiem, ze to nic nie da, ale przynajmniej to był w końcu spontan, a nie mechanicznie ;-) A tak mnie piersi bolą, że nie dałam się dotknąć:angry:
 
Oj dziewczyny te Wasze samopoczucia i dolegliwości sa mocno specyficzne ;) trzymam kciuki!
patanka ja tez mam genetyczne 12 czerwca i niestety jeszcze strach mnie nie opuszcza, jeszcze się tak strasznie boję i cięzko nam się cieszyć... zaszliśmy już dalej niz poprzednio ale ciągle ryzyko jeszcze jest... żeby ten czas szybciej płynął... a na grudniówkach tez się nie udzielam - może później, na razie tutaj jest moje forum, z Wami wszystko się zaczęło ;)
delewarre &&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!!!!!!!!!! musi byc dobrze :)
 
reklama
Cześć!

Ja tez mam dzisiaj dzień ńiedowierzania. Cycki przestały boleć. Tempka ciut wyżej. Jajnik tylko boli. Tez jestem negatywnie nastawiona. Ja tu chyba na 10 lat zostanę.
 
Do góry