reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Marce_la u mnie ciągle jedna kreska... No nic nie poddaję się :tak:


Muszę porozglądać się po forum, na pewno gdzieś znajdziemy nasze Kobietki :tak:
 
reklama
Właśnie pustki straszne tutaj ;)

Ja wczoraj na Komunii byłam, potem po lesie pochodziłam z moim J, u jego rodziców tyle lasu obok jest, że jest gdzie pospacerować ;) Oczywiście odpowiednio się popsikaliśmy wcześniej od komarów :-)

U mnie dziś 21 dc. Nie wiem co będzie w tym cyklu. Myślę, że chyba w sobotę zrobię test, to już będzie 26 dc. Ale jakoś się w ogóle nie nastawiam na nic. Piersi mnie tylko bolą. Dziś to wyjątkowo, dotknąć sie nie mogę. Ale miałam tak i wtedy na początku ciąży i przed @@ też tak mam. Pewnie za ok 8 dni dostanę @ i dupa :-:)-:)-(

A w ogóle to na ovu freind skończył mi sie limit i muszę wykupić abonament. Nie wiem jak to teraz zrobić, zresztą chyba mi to nie potrzebne, mam to tylko po to, żeby zapisywac temperaturę sobie ;-) A w to wyznaczanie owulacji to nie chce mi się wierzyć ;-) Muszę odpuścić trochę, może wtedy nam się uda :-)
 
Ostatnia edycja:
Ailatan, mi też się skończył abonament.... ale i tak wyznacza owu, jedyne to nie jest kolorowo, ale to przeżyłam :tak: Po otworzeniu miniaturki ze stopki widać kolorki, jak chcę sobie popatrzeć.

Trzymam kciuki za te Twoje dwie kreseczki &&&&&&&&&&&&&&&&
Tyle, że nie wiem czy już czy dopiero 26dc :-p Sikaniec może nie wyjść i się zestresujesz niepotrzebnie :tak:

Ja planuję testować koło 03.06 - 27dc (mam ostatnio 26dniowe, ostatni był 27dniowy).
Najchętniej teraz bym już zatestowała, ale to mija się z celem. Nawet nie wiem czy owu była :-(
 
Normalnie wyznacza owu? Mi nie wyznaczyło, bo nie mierzyłam kilka dni w ogóle :crazy: No, ale jeżeli owu miała być to na pewno juz była raczej ;-) Ja pewnie nie wytrzymam do tego 26 dnia :D I zrobię 25 :-D
 
Dziewczyny strasznie trzymam za Was kciuki! No i cierpliwości! Chociaż mam dobre przeczucia :)
Ailatan Ty jak zwykle niecierpliwa :) Troche zamieszania miałaś w tym mies, więc może spotka Cię miła niespodzianka :)
 
Heloł!

ja jestem:)) marcela i patanka. - gratuluje piekniutkich fasolek. I pozytywnie zazdraszczam.:)))

ailatan - 25 dc to za wcześnie. Ja mam dzisiaj 25 dc i zatestowalam, ale nic nie ma nawet cienia. Drugi raz zatestuje w czwartek 28 dc, a potem w sobote 30 dc, bo mam 30 dniowe cykle. Mam dalej nadzieje. Cycki mnie bardzo bolały do wczoraj, teraz tylko lekko wrażliwe sutki, ale od kilku dni bol jak na @ a dzisiaj straszny. Jakbym dzisiaj miała @ dostać. Czy Wy tez mialyscie spore bóle jak na @? Aż mnie ciągnie w pachwinie. A wczoraj słabiej, ale po przeciwnej stronie. Czekam na bliźniaki, bo były 2 pecherzyki:))) no jakoś tak usiłuje żartować sobie, żeby sie pocieszyć, ze wszystko bedzie dobrze. Bardzo bym juz chciała! Koleżanka z pracy zaciążyła i jak myśle który to dzień itd to płacze, nawet jak w pracy jadę autem. Strasznie sie roztkliwiam:))

kochane trzymam za nas wszystkie kciuki&&&&&&
 
Wiem, że za wcześnie :-) Chociaż wtedy zrobiłam 24 dc i już był bladzioch ! :-) Ale teraz spróbuję do tego 26 dc przynajmniej wytrzymać.

Marce_la - jakoś nie wierzę, że się uda :-(
Boże jak tu grzmi! Już druga burza idzie :crazy: Pewnie jak będę wychodziła z pracy to zacznie lać :wściekła/y:
 
HEj:-)

no wlasnie dziewczynki mialy pisac a tu taka cisza.
Ailatan, Agaawa, Monia bardzo za was trzymam mocno kciuki, musi sie udac nooooo i wiecie co miedzy naszymi dziecmi bedzie rok roznicy:-)


Marcela no my idziemy rowno, aja jakos przyzwyczailam sie do tego forum. nie udzielam sie na grudniowkach

Ja genetyczne mam 12 czerwca. Boje sie strasznie bo juz jutro stuknie mi 34 lata, no ale staram sie o tym nie myslec przynajmniej narazie.

Pozdrawiam.
 
patanka - rok różnicy czy miesiąc? :-)

Przed samym wyjściem z pracy zrobiło mi się słabo :crazy: Jakaś masakra. To może przez tą pogodę.
 
reklama
Do góry