reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Marce_la - ja nie przyjmuje do wiadomości, że może być inaczej! Trzymam kciuki i czekam na wiadomości jak wrócisz :)

Delleware - jak tam u Ciebie?? Robiłaś może betę?

Agaawa - ale ładnie Ci tempka rośnie :-)

Dziś u mnie 17 dc. A wczoraj zrobiłam test owu i jedna kreska, więc wychodzi na to, że pozytyw miałam tylko we wtorek, czyli 15dc, no i dzień wcześniej wyszły 2 kreski, druga bladsza, więc nie wiem czy nazwać to pozytywem. Boboseksy były 11 dc, 13, 14, 15 i 16 dc :) Pewnie i dziś jeszcze podziałamy wieczorem, a co nam szkodzi ;-) Dziś przyszedł termometr owulacyjny, więc od jutra sobie będe mierzyła znowu tempkę ;-)
 
reklama
Ailatan, w 27 dc 79,25 :-) Jutro planowałam powtórzyć i sprawdzić czy rośnie, ale jadę wcześnie rano na szkolenie i się chyba nie wyrobię ze wszystkim.
Ogólnie jest ok, tylko brzuch mnie pobolewa jak na @, i cały czas sprawdzam czy nie dostałam :-)
 
Delleware - to super! :-)

Marce_la - i jak tam?????

Ale piękny dzień :) Dziś u mnie 18 dc. Już nowym termometrem owulacyjnym zmierzyłam dziś tempkę :-p - 36,83 :-D I już będę mierzyła codziennie. Zobaczymy jak to teraz będzie wyglądało.
 
Kochane dziękuję za &&&&&&&&&&&&! Nie moglam wczoraj napisać bo mi się coś w tel pogmerało.
Więc tak........... :):):):) mam ochotę krzyczeć z radości!!!!!!
Widziałam!!!! Dzidzia rośnie! 2,25 cm! serduszko 169/min! To co wczoraj przeżyłam, to jakaś masakra byla! Jak tylko na usg zobaczyłam tego tyci człowieczka, to taka ulga, miałam ochotę wyć z radości! Przebrnelismy feralny tydzień. Wg OM wczoraj było 8+6, wg USG równe 9. Dalej nie wierzę - wiem, że jeszcze daleka droga przed nami ale jestesmy już dalej niż ostatnio, pojawiła się ogromna nadzieja, że może się uda tym razem. termin 19.12 :) Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to będą najwspanialsze święta na świecie! No i nigdy nie zapomnę tego widoku jak mój maluszek poruszał tymi tyci rączkami i nóżkami! To jest niesamowite! Najchętniej calowalabym cały czas swój brzuch (tylko taka gibka nie jestem ;)), więc na razie brzuch całuje tatuś :)
Oby tylko dalej nasza kruszynka tak rosła...
 
Marce_la super, że dzidzia zdrowa i rośnie! 2,25cm to już duża!!!:-)

Fuma ja niestety na pare cykli odkładam staranka. Dopiero jesienią zaczniemy znowu. Ale w sumie to się cieszę, bo po kilku miesiącach brania niepokalanka wg zaleceń mojej GIN powinno nam łatwiej pójść. Juz po jednym cyklu widzę, że pomogło bo owulacja była wcześniej i druga faza była lekko dłuższa tylko że plamiłam na 4 dni przed@. Wg temperatury wydaje mi się, że 9 dpo jajeczko mogło się zacząć zagnieżdżać ale zaraz potem zaczełam plamić więc pewnie progesteron był jednak za niski. W 8dpo był 9.5. To niby w normie ale w dolnej granicy.
Najlepsze jest to, że pomimo pokarmu w piersiach prolaktyna wyszła mi tylko 8 czyli normalna. Strasznie z nas kobiet skomplikowane stworzenia. Wszystko w normie a i tak nie zaszłam w ciążę...:-(

Ailatan jak masz nowy termometr to zacznij nim mierzyć od nowego cyklu. Teraz nie ma sensu zmieniać, bo będziesz mieć przekłamany wykres.
 
Marce_la - no super!! Wielką już dzidzię masz!!! :-) Wiedziałam, że będzie wszystko w porządku :-D

Żabucha - wiem, masz rację. Ale ten cykl i tak jest rozregulowany jeżeli chodzi o mierzenie tempki i wykres na owu friend, bo przez kilka dni nie mierzyłam, a przez kolejne kilka możliwe, że już termometr mi szwankował i te pomiary mogą być złe. A teraz już jest raczej po owulacji, więc będe mierzyła tak dla własnej wiadomości ;-) I chciałabym, żeby tempka tak szybko nie spadła :-):-):-) Ale znając moje szczęście przyjdzie znowu ta głupia @ za jakieś ok 10 dni :wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam.
Dawno mnie niebylo a widze ze sie dzieje.

Deleware gratulacje:-)

Agaawa trzymam kciuki, kiedy testujesz?

Ailiatan za Ciebie tez &&&&&&&&&

Marcela super wiesci:-)

Ja tez widzialam moja dzidzie w piatek. Usg jakies slabe ma lekarz, ale widzialam bijace serce:-)
W piatek dzidzius mial 20,5 mm i odpowiada to 8 tyg i 4 dni ciazy. z ostatniej miesiaczki bylo8 tyg i 3 dni:-) Dalej mam mdlosci troche mniejsze ale sa. No i w tym tyg moze powiem w pracy chociaz boje sie jak zareaguja bo duzo u nas dziewczn w ciazy.
 
patanka to jest tylko kilka dni różnicy między nami :) Ja dzisiaj mam 9tc + 3 (chociaż w czwartek wg usg wychodziło 9 tyg). My w sobote powiedzieliśmy rodzicom, w pracy na razie się wstrzymam do genetycznego. Jeśli wszystko będzie dobrze to za 3 tyg powiem.
 
reklama
No własnie... wszystkie mówiły, że będą tu pisać, ale chyba zrezygnowały :(
Jak tam staranka? Najwyższy czas zacząć kolejną dobra falę na tym forum :)
 
Do góry