reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Moje testy owu. Na żywo bardziej widoczne są te kreski. Ten na samym dole zrobiłam 11 dc, ten w środku 14 dc i ten na górze dziś czyli 15 dc. Czyli, że jeszcze mamy uskuteczniać boboseksy? :-)

DSCN5964.jpg

Fuma - przyszła ta głupia małpa :crazy: i u mnie pewnie za 2 tyg przyjdzie :/
 

Załączniki

  • DSCN5964.jpg
    DSCN5964.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 32
ailatan no ten na górze- piękny pozytyw!!!

no teścik pokazuje wyrzut hormonu, owu jest 24-48 h po czyli jutro możecie jeszcze poprawić dla pewności ;-)


fuma a ile mg wit. B6 bierzesz dziennie?
 
karola - myślisz, że dopiero za jakąś dobę albo 2 będzie owulacja? To wtedy będzie już 16-17 dzień cyklu. Ostatnio jak byłam w szpitalu przez te bóle brzucha (wyszło, że to bóle owulacyjne) i wtedy mi zrobili USG dopochwowe to wyszło, że pęcherzyk jest pęknięty i możliwe, że właśnie kilka godzin temu pękł i w tym momencie miałam ten mega ból brzucha. I to był wtedy 14 dzień cyklu. A za 3 dni od tej wizyty w szpitalu, przyszły mi zamówione na allegro testy owu i przez 2 dni (to był 17 i 18 dzień cyklu) wychodziły 2 ciemne kreski jak ta dzisiejsza. Więc to nie możliwe, że dopiero wtedy miałabym owu. Sama nie wiem co myśleć o tych testach :crazy:
 
Ailatan, jak możesz to jeszcze boboseksuj, a co - nie zaszkodzi.

Karola, ładnie ta Twoja tempka wyglada. Jak sie nie uda, to sie nic nie martw, bo i tak mam wrażenie, ze jest postęp, bo cykl masz chyba dużo ładniejsze niż ostatni. Więc idzie ku dobremu.

Delewarre - Kochana myśl pozytywnie, do trzech razy sztuka. Czyli teraz juz wszystko bedzie dobrze. Wierze w Twojego dzidziusia! &&&&

ja mam nadzieje w tym cyklu. I mam dziwne objawy - od niedzieli cycki powiększone i podraznione brodawki, to nowość dla mnie. A dziś mniej cycki bolą, ale za to mam bol brzucha jak na @, a to dopiero 3 dpo.no dziwne. Dlatego jestem dobrej myśli. Ale tez sie za bardzo nie nastawiam, żeby sie nie bardzo rozczarowac. Chociaż i tak bedzie płacz i zgrzytanie zębami, jak nie wyjdzie. W pelńi Was rozumiem, jak piszecie, ze któryś cykl juz nie wychodzi, a teoretycznie juz powinno. U nas tak juz 4 rok leci. Ale może sie doczekamy. Musimy!
 
agawa no u mnie duży postęp

- nie mam plamienia w połowie cyklu

- nie muszę wywoływać @ Luteiną

- w co drugim cyklu jest skok temperatury i owu

do poprawy jest jeszcze to, żeby owu byłam w każdym cyklu, no i jakoś bardziej normalnie a nie np w 33dc.

w nowym cyklu mam porobić wszystkie hormony i będę miała monitoring bo Gin stwierdził, że dosyć czekania aż jajniki zaczną same z siebie pracować no i jak to ładnie określił "zaczynamy procedury" :-D

acha, no i mąż ma zbadać nasienie.

tak więc coś wreszcie zaczyna się dziać :tak:
 
cześć

Nie cierpię mieć @-boli mnie,niedobrze mi i mokro.No to pomarudziłam:-D.

Karola-no to trochę niefart,że okoliczności nie sprzyjały jak owu była,ale przynajmniej coś się poprawia,teraz tempka ładnie w górę idzie.
Ja biorę 100mg witaminy B6,to jakaś specjalna,droga była jak nie wiem.

Ailatan,staraj się staraj,my trzymamy kciuki.

Agaawa-kciukasy,mam nadzieję ,że Delewarre zapoczątkowała szczęśliwą serię,
 
fuma ja brałam 150 mg, (3 tabletki po 50 mg), takiej zwykłej, nie wiem, może to zbieg okoliczności ale fakt faktem, że plamień nie ma :tak:
 
Cześć dziewczyny,
trzymajcie prosze dzisiaj wieczorem &&&&&&&&&&&&&. Okaże się czy przetrwaliśmy ten feralny tydzień i czy zostane tutaj z Wami, czy będe musiała na trochę Was opuścić... Boję się przeokrutnie...
 
reklama
Do góry