reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Cześć dziewczyny,
Ailatan jesli chodzi o zastrzał inaczej to jest zanokcica. Zakażenie bakteryjne wału paznokciowego. Nic się nie przejmuj. Mocz w wodzie z szarym mydlem i 2-3 razy dziennie nałóż antybiotyk. Kupisz w aptece Tribiotic lub Maxibiotic ( jest tanszy). Musiałaś mieć jakąś rankę i potem kontakt z patogenem lub może za krótko obciełaś paznokiec, lub zalożyłaś za mocno uciskające buty i potem doszło przez jakis mikrouraz skóry do zakażenia. Od tego się nie umiera:-)
Ja juz po powrocie do UK. Urlop strasznie szybko zleciał. Dziś mam 28 dc. Trochę sie niepokoję plamieniem, które juz trwa 3 dni. Bylam na 100% pewna że w nocy dostanę okres. Ale nie dostała. Wszystkie wyniki mam w normie. Hormony ok, USG ok. Nawet prolaktyna wyszła dobra, mimo tego że nadal mam odrobinę pokarmu w piersiach. Może zatestować jutro... Robila betaHcG w środę ale było <0,5. Ale powiedzieli, że może być za wcześniej na wiarygodny wynik. Temperatura mi szaleje w drugiej fazie.
 
reklama
Zabucha, może zatestuj juz niedługo, bo jakoś tak fajnie tempka urosła.

patuska, bardzo mi przykro, ze Tobie sie teraz ne udało, bo miałam wielkie nadzieje na to CLO i chciałam, żebyś to właśnie Ty w kwietniu zaciążyła. Ale myśle, ze powinnas brać ten progesteron aż do dnia testowania, bo skroro juz nie pierwszy raz sie zdarza, to może coś z tym progesteronem u Ciebie szwankuje. Trzymam kciuki za Ciebie. &&& Mój gin mi powiedział, ze u mnie nie ma żadnych wskazań do progesteronu w drugiej fazie cyklu. I ze powoli odchodzi sie od podawania standardowo luteiny. Poza tym jako, ze miałam 2 pecherzyki, to powiedział, ze od razu mi skoczy pięknie progesteron i do utrzymania ciazy bedzie aż nadmiar. Więc teraz sie tylko modlę, żeby plemniki dotarły. :)))

i nie uwierzycie, ale mam opuchniete oba cycki:)) a u mnie za bardzo nie ma co puchnac, poza tym one mnie bardzo rzadko pobolewaja nawet przed okresem. Mam wielka nadzieje. Juz gadam do bliźniaków. Bedzie Jasiek i Joasia :))

Delewarre - czekam niecierpliwie na Twój test. &&&&&
 
żabucha - już lepiej z moim palcem :) Rodzice mi kazali moczyć we wrzątku z mydłem i jeszcze w czymś żółtym i pomogło, wyleciała ropa. Ale masakra, ani teraz nie obcinałam paznokci ani nic mi się nie stało i samo mi się to zrobiło :/ Na szczęście już jest ok, jeszcze wieczorem pomoczę ostatni raz i w końcu doprowadzę moje paznokcie do używalności ;) Bo przez to moczenie lakier mi prawie zszedł! :-)

Wczoraj wróciłam od rodziców i podziałaliśmy, wieczorem jeszcze poprawimy. Dziś 14 dc. O 6:00 obudziłam się znowu z mega bólem głowy :/ Takim jaki mam podczas migreny. Wzięłam 2 apapy i poszłam jeszcze spać. Teraz jak wstałam, jest lepiej, ale i tak ledwo ruszyć głową mogę. Nie wiem o co chodzi.
Wczoraj zrobiłam test owu i druga kreska jest, ale blada. A tempki już 3 dzień nie mierzę, tylko bym się wkurzała, bo mój termometr coś odwala :D A jak teraz innym zacznę to też nie wiem czy jest sens. Muszę kupić owulacyjny.
 
delleware - zajebiście!!! :-D A myślałam o Tobie jak jeszcze tu nie zajrzałam, a tu taka niespodzianka! Trzymam kciuki i teraz już będzie wszystko dobrze! :-)

Ja wczoraj miałam doła :-( Bo robimy wszystko od 3 cykli i dupa, nie udaje się :( Tzn teraz jest trzeci cykl. Aż poszłam wczoraj sobie na solarium, bo jakoś chciałam się odstresować. A poza tym w niedziele idziemy na Komunię, więc muszę trochę się opalić :p
Dziś 15 dc. Przynajmniej jak dziś wstałam to głowa mnie nie bolała. Piękne słoneczko za to świeci i aż chce mi się iść do pracy :-)
 
Delewarre super wiadomość! to teraz trzymam kciuki żeby wszystko było ok&&&&&&&&&&&&&:-)

Ailatan ja tez mam doła. Po czterech dniach plamienia wczoraj wieczorem przyszła @:-(
Tez wszystko robimy jak trzeba od dwóch cykli i nic. Lekarka powiedziała mi żeby podejść do tego spokojnie. Nie stresować się, że teraz musi być ten cykl!!! Chyba tak zrobię i trochę odpuszczę. Cieszy mnie tylko że badania mam ok i pozostaje tylko się starać...
 
żabucha - musi nam się udać :-D Prędzej czy później, ale musi! Chociaż wolałabym prędzej :-) Przedwczoraj zrobiłam test owu i była druga kreska, ale taka baaardzo blada. Wczoraj wieczorem tez zrobiłam i wyszła juz ciemna druga kreska, można powiedzieć, że są dwie prawie takiej samej intensywności, może o pół tonu jaśniejsza jest ta druga, no, ale wegług mnie to jest pozytywny test :) Boboseksy były już 11 dc, 13 i 14 :) Dziś wieczorem też podziałamy na pewno ;-) Co to z tego wyjdzie to nie wiem. Jakoś się nie nastawiam w ogóle.
Mój J do mnie przed chwilą dzwonił, że zamówił mi termometr owulacyjny w necie ;-) Kochany, a tylko mu wczoraj mówiłam, ze muszę kupić w końcu, bo od kilku dni tempki nie mierzę w ogóle.
 
hej dziewczyny, bardzo dawno mnie u Was nie było, co słychać? która jest już dwupakiem? :-)

delewarre jak jest bladzioch to już można chyba gratulować!!!

fuma luknęłam na Twój wykres, widzę, że masz plamienia w połowie cyklu, ja się z nimi męczyłam chyba z pół roku :-( pomogła mi wit. B6, brałam jeden cykl i plamienia zniknęły :tak:
 
reklama
cześć

Nie było mnie tu bo na weekend pojechałam z moim, bo miał zajęcia w Poznaniu.A wczoraj się koszmarnie czułam przed @. Małpica jak możecie zobaczyc na moim wykresie przyszła. Mogę znowu zaczynać od nowa.


Fuma ja jestem na kuracji CLO a potem mam luteine od 16-25 dc i odstawiam a dziewczyny mowia ze nie powinnam do momentu pozytywnego testu i potem lekarzowi powiedziec ale on mi kaze ja odstawiac. W ty miesiacu chcilaym sobie oznaczyc PRL i progesteron tylko czy lutek nie bedzie przeszkadzal bo te dwa hormony po 21 dc musialabym oznaczac. Za tydzien mam wizyte to jeszcze dopytam ale zastanawaiam sie czy jesli on kaze odatwic to cvzy nie brac go na wlasna reke chocby do testu. jakby wyszedl negatywny to bym odstawila a jak pozytywny to bym zaraz lekarzowi powiedziala ze dalej go bralam.


Patuska,ja bym zrobiła tak jak Ci radziły dziewczyny,brałabym lutke aż do zrobienia testu.To nie zaszkodzi, w najgorszym razie o kilka dni cykl przedłuży.A może właśnie pomoże.Prolaktyny nie musisz badac po 21 dniu cyklu. Mi zawsze ginka kazała właśnie na początku badać.Co do progesteronu to nie wiem czy lutka to jakoś zaburza,niby mi ginka kazała badać jak ją brałam.Napisz co Ci gin powiedział na wizycie.
Połowa sukcesu za mną - są dwie kreski :-):-):-) Druga słabiutka, ale dzisiaj 11 dpo. Żeby się tylko teraz utrzymało :tak:


Gratuluję.Trzymam kciuki&&&&&.

Ailatan i Agaawa-trzymam kciuki za powodzenie starań.

Zabucha- u mnie też dzisiaj pierwszy dzień,to możemy się nawzajem dopingować , może którejś się uda.

:-)

fuma luknęłam na Twój wykres, widzę, że masz plamienia w połowie cyklu, ja się z nimi męczyłam chyba z pół roku :-( pomogła mi wit. B6, brałam jeden cykl i plamienia zniknęły :tak:

dzieki Karola-ja mam te plamienia chyba od prolaktyny,biore Euthyrox i Diostinex.Witaminę B6 tez łykam. A u Cibie widze ,ze owu była. To trzymam kciuki.
 
Do góry