reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Aniołku nie wiem co napisać. Strasznie mi przykro :-(


Ailatan te testy owu, co brałyśmy u tego samego sprzedawcy sprawdzają Ci się? U mnie ciągle jedna kreska, a w zeszłym miesiącu na innych testach już od początku cyklu było widać jak ciemnieje druga. Nic nie łapię z tego :crazy:
Poza tym ten mój cykl jakiś dziwny. Temp nie ma skoku, pryszcze jak na owu, śluzu jak na lekarstwo (a jeszcze do tego biorę wiesiołka) - dziwne....
 
reklama
Aniołku, strasznie mi przykro, że i Ciebie to spotkało. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, mamy na tym forum swój "podrozdział" - Poronienia. Dziewczyny są naprawdę pomocne. Najwięcej się dzieje na wątku "Ciąża po poronieniu" - on jest dla wszystkich, i dla tych, co już są w ciąży, i dla tych, co się starają, i dla tych, co chwilowo się starać nie mogą. Kopalnia wiedzy i dużo empatii. Jakbyś potrzebowała pogadać, zapraszam. Możesz pisać na priv, zawsze odpowiem. Wiem, jak Ci teraz ciężko. I wiem, jak ciężko myśleć pozytywnie, ale myśl pozytywnie. Po deszczu zawsze jest słońce. Tak też będzie u Ciebie, choć słaby ze mnie meteorolog i nie umiem przewidzieć, jak długo ta pora deszczowa będzie trwała.

Moniquaa, ja też mam testy ovu z tego samego miejsca i też uparcie jedna kreska, nawet cienia drugiej. Mam wrażenie, że na tych aptecznych chociaż cień wychodził i ta kreska sobie po prostu ciemniała. Może te są mniej czułe? A może za wcześnie? Nie wiem. Zaczynam się zastanawiać, czy nie kupić aptecznych i nie porównać wyników z tej samej próbki.
 
Katherinne ciekawe. Nie tylko ja tak mam, Ty także.
Poprzednio miałam też allegro. Opakowanie identyczne tylko były różowe a nie niebieskie i idealnie pokazywały. Niby ta sama czułość... No nic chyba zamówię je jeszcze raz. Te zamawiałam tylko dla czulszych testów ciążowych, nie przewidziałam że z testami owu coś może być nie tak :/


Agaawa czytałam, że testy ciążowe długo czasem potrafią nie pokazywać drugiej kreski, więc nie wiem...
 
Heloł! Brak nawet cienia, ale okresu tez brak. No dziwne to wszystko.

Mi sikaniec nie wychodził, a w ciązy byłam... Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła ;)
Dziewczyny, ja dzisiaj mam usg - prosze trzymajcie kciuki!!! strasznie się denerwuję - nawet mi się dzisiaj juz śniło...
 
Ostatnia edycja:
Moniqaa - no właśnie ja mam te same z niebieskim końcem. Wczesniej nigdy testów ovu nie robiłam. I własnie na tych mi wychodziły przez 2 dni (niby jakieś 2-3 dni po pęknięciu pęcherzyka) 2 kreski! W ogóle nie czaję.

A test zrobię chyba dziś po pracy. Chociaz nie wierzę w nic :(
 
Moniqua, u mnie się pojawił śluz płodny, a na tych testach ovu z allegro ani śladu drugiej kreski. Zrobiłam eksperyment i kupiłam też w aptece. Z jednej próbki moczu zrobiłam apteczny i z allegro. Na aptecznym jest druga kreska, bledsza oczywiście, więc test jeszcze negatywny, ale wyraźnie jest. A na tym z allegro zupełnie nic.
 
reklama
Do góry