reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Marcela, będzie dobrze. Pewnie masz niski pgr i po prostu trzeba go suplementować. Żaden problem, najwyżej będziesz łykała duphka albo luteinę do 12tc. U mnie koleżanka sporo plamiła na początku, ale dostała luteinę i już ok, ciąża zdrowo leci. Tak więc proszę mi się tu cieszyć z okruszka, bo maluch wyczuje nastroje mamusi:-) Chyba nie chcesz mieć małego nerwuska?:-):tak:
Ja byłam na wizycie w pn, bo musiałam prędzej, bo tradycyjnie grzybek się przypałętał Jak poszłam do swojej lekarki na NFZ to takie potraktowanie, ze głowa mała. Mąż od razu kazał wybrać lekarza w prywatnej klinice z polecenia, zadzwoniłam i wcisnęli mnie w tym samym dniu. Mam fotkę usg z małym zalążkiem człowieczka, to tzw. ring, lekarz tłumaczył o ciałku zółtkowym i zalążku główki itp Ale ja z tych emocji nie zapamiętałam. Mówił, że za parę dni będzie serduszko. Patrzę na te fotkę parę razy dziennie. W takiej klinice to sprzęt super nowoczesny i w ogóle traktują człowieka na wysokim i godnym poziomie. Na pewno tam zostanę i myślę nad porodem w tej miejscu.
AniołekBB, Ty masz jutro wizytę? Zobaczysz już sporo, jak szczęście dopisze to i serduszko:-)
czy Wasi mężowie będą z Wami przy porodzie?
Ailatan, jak zaszłam w ciąże to rano miałam podwyższoną, wieczorem tylko troszkę. Teraz jest na stałym poziomie. Liczy się ta tempka tylko z rana.
Agaawa, życzę Ci dwóch krech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) Ale bym się cieszyła jak będzie ciąża u Ciebie:-)
Annna, owulka była. Trzymam kciuki , aby za 10 dni były dwie krechy!:-)
 
Aka te moje plamienia były bardzo małe ale oczywiście byłam spanikowana strasznie. Mam nadzieję, że jutro usłyszę dobre wieści od lekarza. Jutro będzie 5t+6 więc serduszko tez powinno już bić. Wizyta dopiero o 21 chyba oszaleję do tego czasu. Ta niepewność jest straszna! No a Tobie bardzo gratuluję! :) Kiedy następne USG?
Aniołku strasznie mi przykro... tulę Cię mocno... :( Trzymaj się kochana...
 
AniołekBB - nie wiem co mam napisać, naprawdę wiem co czujesz :-( i normalnie łzy mi lecą :-( To wszystko jest niesprawiedliwe!!! :wściekła/y:

Aka - ja zawsze wieczorem mam wyższą niż rano. W tym cyklu mi w ogóle tempka szaleje strasznie :( I na pewno @ dostanę. Niedawno znowu przez chwilę mnie pobolewal brzuch jak na @...
 
AniolekBB nie wiem co powiedzieć. strasznie mi przykro, wiem jak to jest. Tyle Cię do serca!

Ailatan - ale wariatka jesteś:)) za wcześnie:))

Delawarre, uchu! To udanego długiego weekendu Ci życzę:))&&&&&

a ja dalej nie mam @ ani żadnych plamien - nic a brzuchu mi chce rozsadzic. Zobaczymy czy jutro bedzie @ i czy jakiś test wyjdzie. Ale bym sie zdziwila. Zawsze jest możliwość, ze owu w rzeczywistości było w 17 dc, a nie tak jak myślałam w 16dc. A wtedy jutro @ zawita. Jadę do domu, bo pisze z knajpy po drodze :)) jeszcze 250 km mi zostało:)
 
reklama
Agaawa, no jak Ty w knajpach postoje robisz, to pewnie długo będziesz jechać :-D:-D:-D

Po pracy siedziałam sobie przy kompie i tak kątem oka widzę, że przy komodzie coś malutkiego, ciemnego leży, pomyślałam że to pewnie Mikołaja skarpetki mi wypadły z prania. Podeszłam i już chciałam wziąć do ręki, patrzę a to mysz!!!! I to żywa (chociaż marna taka, raczej taka umierająca). I wiecie co zrobiłam - przykryłam ją miską :zawstydzona/y: i zaczekałam, aż moja mama przyjedzie (2 godz.) i ją wyniesie :-D (żyła jeszcze)Fuj, wszystko mi teraz śmierdzi myszą. Właśnie wyparzyłam miskę, blee... I skąd ona mi się wzięła na piętrze?
 
Do góry